قلب Wrenching PSA نشان می دهد تاثیر COVID-19 در سیاه و سفید آمریکایی

Jason Hargrove می تواند پدر خود را. او می تواند شوهر خود را. او می تواند هر کسی را راننده اتوبوس; چرا که در واقع او یکی برای شهر دیترویت. اما تفاوت بین ازدواج پدر شش و بسیاری دیگر به طور منظم طبقه کارگر آمریکایی ها این است: در ماه گذشته Jason زنده بود و در حال حاضر او مرده است.

قدرتمند جدید PSA شامل Hargrove اجرا خواهد شد آغاز این هفته در آفریقایی-آمریکایی کابل شبکه ها و رسانه های دیجیتال رسانه ها. خانه نقطه از شیکاگو دیرینه فرهنگی شرکت بازاریابی Burrell, این بخشی از یک کمپین برای کمک به COVID-19 منابع در مقابل جامعه سیاه و سفید. این ویدئو با عنوان “برای جیسون” توزیع خواهد شد در سراسر یک تلویزیون سیاه, News Channel, Revolt TV, iOne نورد کردن و جستن TV—که همه آنها در حال اجرا PSA pro bono.

PSA می کشد از یک ویدیو Hargrove خود را ارسال به Facebook page on Mar. 21 و ترکیبی از کلمات خود را با استارک آمار چگونه coronavirus است که به طور نامتناسبی تحت تأثیر جامعه سیاه و سفید. صحبت کردن به تلفن خود, دوربین, در, زمان, یک کالایی Hargrove مشترک ناکامی خود را بیش از مسافران و دیگران گرفتن این بیماری همه گیر به طور جدی.

“ما در اینجا به کارگران انجام کار ما تلاش برای ایجاد یک زندگی صادقانه به مراقبت از خانواده ما است” گفت: Hargrove در تصویری که به سرعت ویروسی رفت و پس از او نوشته شده آن را برای Facebook. “اما برای شما برای دریافت در اتوبوس ایستادن در اتوبوس و سرفه چندین بار بدون پوشش تا دهان خود را و شما می دانید که ما در وسط یک بیماری همه گیر است که به من اجازه می دانم که برخی از مردمی اهمیتی نمی دهند.”

یازده روز بعد Hargrove مرده بود. و با توجه به دلخراش و دردناک داستان مشترک با زمان خود را Desha جانسون-Hargrove خود مرگ ممکن است مانع شده اند تا به حال پزشکان گرفته و وضعیت خود را به طور جدی بیش از سه جداگانه بازديد به اتاق اورژانس.

سیاه آمریکایی ها 3.6 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از سفید خود را همسایه با توجه به آمار منتشر شده در جمعه توسط رسانه های آمریکایی عمومی APM آزمایشگاه تحقیقاتی. در سراسر ایالات متحده آفریقایی-آمریکایی مردم در حال مرگ هستند در نرخ است که نشان دهنده بیش از دو برابر سهم خود را از جمعیت.

نامتناسب تاثیر coronavirus در جامعه مجبور بارل به عمل است.

“ما یک آفریقایی-آمریکایی آژانس و ما نشانگر این است که جامعه گفت:” لوئیس ویلیامز evp و مدیر خلاق افسر در بارل. “بازاریابی فروش همبرگر و ماشین ها و هر چیز دیگری. اما زمانی که ما می بینیم یک موضوع در جامعه ما نیز نیاز به استفاده از استعداد های ما را به انجام کاری درباره آن.”

نژادی و اختلاف به عنوان یک مشکل بازاریابی

پنج سال پیش بارل راه اندازی یک PSA کمپین با عنوان سیاه و سفید انسان است. در یک سری از ویدئوها جوان آفریقایی-آمریکایی به کودکان, بحث در مورد آنچه آنها می خواهم اگر رشد آنها و دیگر موضوعات جدی در اشاره به این واقعیت است که قتل بالا علت مرگ برای پسران.

Jason Hargrove داستان جا سیاه است که انسان پلت فرم هست. مرگ او ممکن است مانع شده بودند پزشکان به احتمال زیاد به شکایت از آمریکایی آفریقایی بیماران به طور جدی تر. (مطالعات نشان داده اند که ضمنی و تعصب منجر به سیاه بیماران دریافت کننده پایین تر از مراقبت های پزشکی). و او به نمایندگی از 39 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید است که کار در مشاغل که واجد شرایط به عنوان ضروری در طول همه گیر با توجه به یک مک کینزی گزارش آنها را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروسی در کار است.

“ما دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از COVID-19” گفت: ویلیامز. “این است که چرا ؟ این دلیل است که ما در شرایط موجود. به همین دلیل است که? آن را به دلیل بالا بودن نرخ بیکاری عدم دسترسی به بهداشت و درمان, همه آن چیزهایی است. و من نمی توانم از خانه کار می کنند اگر من کار را برای وزارت بهداشت. من نمی توانم از خانه کار می کنند اگر من رانندگی شماره 3 ، من نمی توانم از خانه کار می کنند اگر من کار در فروشگاه مواد غذایی.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>