مراقبت های بهداشتی قهرمانان: جشن لاس وگاس مراقبان ملی روز پرستار

وجود دارد ممکن است هرگز به نقطه دیگر — حداقل در طول عمر ما — زمانی که این کار فداکاری و تاثیر پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی تر بودند و آشکار است به طوری که بسیاری از مردم از هم اکنون.

کسانی که مشغول به کار در خط مقدم از coronavirus همه گیر در میان قابل رویت ترین قهرمانان این اغلب ترسناک عصر. اما پرستاران شده اند ما ساختن زندگی بهتر پس از مدتها قبل از این بحران تاثیر خود را احساس فراتر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان. پرستاران ما مراقبت و راحتی در هر مرحله از زندگی ما: از رحم مادر به این آرامگاه به عنوان آنها می گویند (و ما به عنوان زیر را ببینید گاهی اوقات قبل از ما حتی تصور).

پس از چهارشنبه پرستاران ملی بعد, ما افتخار در اینجا فقط تعداد کمی از بیش از 47,000 مجوز پرستاران در نوادا را که در لاس وگاس به مکانی بهتر برای زندگی در روز و از سال پس از سال.

پرستاران وجود دارد زمانی که آخرین نفس گرفته شده است و پرستاران وجود دارد که اولین نفس گرفته شده است

کریستین بل

Nurse Nita Peterson in the surgical room of the Red Rock Fertility Center for Nurse Appreciatio ...
پرستار نیتا پترسون در اتاق جراحی از سنگ قرمز مرکز باروری برای پرستار قدردانی هفته در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در لاس وگاس. (L. E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

نیتا پترسون

پرستار, غروب, مرکز جراحی و سنگ قرمز باروری

قبل از حضور در مدرسه پرستاری نیتا پترسون مشغول به کار به عنوان یک دستیار پزشکی و دو درجه زیر کمربند. هیچ یک از که او می گوید: نسبت به چالش ها و پاداش های پرستاری.

“من باید مدرک دیپلم. من یک مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار. و سپس من رشته پرستاری. و از همه آن من رشته پرستاری بود که احتمالا سخت ترین اما مهمترین و پرارزش است.”

آیا من اشتباه نمی کنید, من عاشق آسایشگاه. اما فقط برای شروع در آغاز زندگی خیلی با ارزش است. و این احساس بسیار خوبی است برای دیدن برخی از این افراد خیلی خوشحال … که من فقط تصمیم گرفتم که این جایی که من می خواستم به

نیتا پترسون

در پنج سال او شده است یک پرستار پترسون مشغول به کار در مناطق مختلف از جمله بیمارستان ها و آسایشگاه, قبل از تصمیم گیری به کار در زمینه باروری.

“آیا به من اشتباه نیست, من عاشق آسایشگاه. اما فقط برای شروع در آغاز زندگی خیلی با ارزش است. و این احساس بسیار خوبی است برای دیدن برخی از این افراد خیلی خوشحال … که من فقط تصمیم گرفتم که این جایی که من می خواستم.”

در زمان کار او اغلب می تواند کمک به بیماران قبل از شروع درمان توسط آنها اطمینان.

“برخی تلاش کرده اند به (تصور) برای مدت زمان طولانی. برخی از آنها نمی توانند درک کنند که چرا آن را برای دیگران آسان و سخت برای آنها. من قادر به آنها را شل کنید و اجازه دهید آنها را می دانم که آنها به تنهایی نیست.”

بزرگ پرداخت, البته, می آید زمانی که آنها به موفقیت در تلاش های خود را.

“می دانیم که آنها به تصور در تاسیسات ما …. که باعث می شود روز من.”


Digna James, one of the charge RNs at UMC Trauma, apart of Nurse Appreciation Week profile on S ...
Digna جیمز یکی از اتهام RNs در UMC تروما به غیر از پرستار قدردانی هفته profile on پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در لاس وگاس. (L. E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

Digna جیمز

شب آخر هفته شارژ, پرستار, UMC مرکز تروما

“من همیشه می خواستم برای انجام کاری در پزشکی و پرستاری فقط مرا جلب کرد می گوید:” Digna جیمز.

جیمز که به دریافت مدرک لیسانس خود را از UNLV در سال 2001 زندگی در لاس وگاس و از سال 1994. و در حالی که او به طور موقت منتقل زمانی که او 20 سال کار نظامی در زمان آنها را در جای دیگر او می گوید: “بسیاری از خانواده من است هنوز هم در وگاس. این است که هنوز هم در نظر گرفته شده است.

من همیشه می خواستم برای انجام کاری در پزشکی و پرستاری فقط مرا جلب کرد

Digna جیمز

او علاقه پرستاری قدمت آن به سال دبیرستان در رنو, جایی که او به شرکت در برخی از برنامه های معرفی او به این زمینه است.

“من فکر می کنم من همیشه به معنای مراقبت از مردم است.”

مانند بسیاری از متخصصان پزشکی, James’ شرایط کار را به شدت تغییر در چهره COVID-19. برای او سخت ترین بخشی است که نیاز به پوشیدن ماسک در تمام زمانها.

“بسیاری از ما احساس می کنید که ما در حال از دست دادن چیزی زیرا در حال حاضر ما تحت پوشش چهره (زمانی که ما با بيمار). در حالی که قبل از آنها می تواند یک لبخند و ما می توانید سعی کنید به نحوی به آنها احساس بهتری در حال حاضر ما در حال پوشش داده شده تا برای حفاظت از همه.”

Digna James, one of the charge RNs at UMC Trauma, apart of Nurse Appreciation Week profile on S ...
Digna جیمز یکی از اتهام RNs در UMC تروما به غیر از پرستار قدردانی هفته profile on پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در لاس وگاس. (L. E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

UMC Transplant Clinical Supervisor Dave Tyrell for Nurse Appreciation Week portraits on Monday, ...
UMC پیوند بالینی استاد راهنما دیو Tyrell پرستار قدردانی هفته پرتره در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در لاس وگاس. (L. E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

دیو Tyrell

بالینی مدیر UMC مرکز پيوند

پسر, پرستار, دیو Tyrell 20 سال را صرف کار در انبار توزیع صعود به یک دستیار معاون رئیس جمهور در T. J. Maxx و Marshalls’ شرکت مادر Marmaxx قبل از “رفتن را از طریق یک نوع فرسودگی شغلی و تحقق من تا به حال به دنبال آنچه در زندگی من رویا بود.”

بنابراین در سن 41 او رفت و برگشت به مدرسه پرستاری در UNLV.

اما بعد من تصمیم به رفتن به مدرسه پرستاری من کاملا مطمئن شوید که این چیزی است که من به معنای این است آنچه که من نیاز به انجام

دیو Tyrell

“این یک تصمیم سخت” او می گوید: از تغییر شغل. “اما بعد من تصمیم به رفتن به مدرسه پرستاری من کاملا مطمئن شوید که این چیزی است که من به معنای این است آنچه که من نیاز به انجام است.”

Tyrell لذت می برد کار با بیماران پیوند به دلیل آن اجازه می دهد تا او را به دنبال پیشرفت خود را بیش از یک دوره طولانی از زمان را از ارجاع تا زمانی که تا یک سال پس از عمل جراحی خود را.

“آنها در آمده بسیار بیمار است. و سپس شما آنها را از طریق پیوند کلیه مراحل و آنها مانند یک فرد تغییر کرده است. و این که چرا من عاشق پیوند منطقه بسیار است.”

UMC Transplant Clinical Supervisor Dave Tyrell for Nurse Appreciation Week portraits on Monday, ...
UMC پیوند بالینی استاد راهنما دیو Tyrell پرستار قدردانی هفته پرتره در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در لاس وگاس. (L. E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

Audra Sommes, a former emergency room and charge nurse now working in the Clark County School D ...
Audra همه سابق اورژانس و پرستار مسئول در حال حاضر مشغول به کار در Clark County School District, در لاس وگاس خانه در جمعه, مه 1 سال 2020 است. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

Audra همه

مدرسه, پرستار, CCSD (Leavitt, دبیرستان, دین آلن ابتدایی و Brinley مدرسه)

پس از خدمت به عنوان اورژانس مدیر در Summerlin بیمارستان Audra همه مشغول به کار بود به عنوان یک پرستار مسئول در طلوع بیمارستان اطفال اورژانس هنگامی که او به تصویب رسید دخترش از چین در سال 2004. که عشق از کودکان منجر به اولین مدرسه جایگاه پرستار در سال 2011 در آنچه شد و سپس آندره آقاسی, کالج, آکادمی مقدماتی.

ما قرار نیست در گروه با ایدز در تمام طول روز

Audra همه

همه می خواهد مردم بدانند که مدرسه پرستاری نیست چه بسیاری از انتظار می رود.

“ما قرار نیست در گروه با ایدز در تمام طول روز,” او توضیح می دهد. “این چیزی است که پرستاران مدرسه انجام دهد. این خیلی بیشتر است.”

همه داستان از یک دانش آموز او مراجعه کننده به یک کلینیک پس از توجه به برخی از علائم نگران کننده است که پدر و مادر خود را اخراج کرده و به سادگی به ناشیگری.

“زمانی که من فرستاده او به ژنتیک درمانگاه معلوم شد او به یک بیماری ژنتیکی نادر است که تهدید کننده زندگی است.”

که کار تبدیل شده است بیشتر به چالش کشیدن با مدارس بسته به علت COVID-19. اما او هنوز در تلاش برای باقی می ماند در تماس با دانش آموزان و خانواده خود را از طریق پیام های متنی و تماس های ویدئویی.

همه داوطلبان در Cashman زمینه سرپناه بی خانمان که در آن آنها برای مراقبت و quarantining کسانی که با COVID-19.

“من قادر به استفاده از مهارت های پرستاری متفاوت (وجود دارد)” همه می گوید از مراقبت از بيماران در بالین دوباره.


Angela Collins, chief nursing officer at Nathan Adelson Hospice, on Monday, May 4, 2020, at Nat ...
آنجلا Collins ارشد پرستاری افسر در ناتان Adelson آسایشگاه در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در ناتان Adelson آسایشگاه در لاس وگاس. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

آنجلا Collins

ارشد پرستاری افسر در ناتان Adelson خانقاه

“همه پرستاران سایش مالش.”

در طول 20 سال فعالیت حرفه ای آنجلا Collins صرف مقدار زیادی از زمان در سنتی, پرستار, تخت, در حالی که مشغول به کار در بیمارستان. این روزها او را “پرستار که می پوشد لباس کسب و کار.”

هر چند او تخمین می زند از 90 درصد از کار خود را در حال حاضر اداری است او هنوز هم طول می کشد زمان برای دیدار با آسایشگاه بیماران دریافت پایان زندگی مراقبت از خود و خانواده خود را.

من فکر می کنم ما واقعا به کمک اضافه کردن کیفیت زندگی مردم است. ما هرگز نمی خواهیم کسی به مرگ و تنهایی, درد و یا ترس

آنجلا Collins

“من فکر دور در واحد ما و نه به طور معمول کمی کمتر — در حال حاضر با COVID,” او می گوید. “اما من فکر دور و خارج در این زمینه گاهی اوقات با ما پرستاران, فقط برای دیدار با خانواده و ببینید که چگونه همه چیز می رویم.”

کالینز می دانستم که او می خواست می شود یک پرستار هنگامی که او در کلاس هشتم. او را به آسایشگاه کار حدود یک دهه پیش, پیوستن به ناتان Adelson آسایشگاه سپتامبر گذشته.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم انجام آسایشگاه” کالینز می گوید: “اما آن را یکی از مهمترین واقعا پاداش اشکال پرستاری که من تا کنون بوده است بخشی از.”

در حالی که آسایشگاه بیماران و خانواده های آنها می دانند که آنها نمی خواهد بهبود یافتن از بیماری خود را کالینز می گوید که مراقبت از کارکنان خود را فراهم می کند فوق العاده مهم است.

“من فکر می کنم ما واقعا به کمک اضافه کردن کیفیت زندگی مردم است. ما هرگز نمی خواهیم کسی به مرگ و تنهایی, درد و یا ترس است.”

Angela Collins, chief nursing officer at Nathan Adelson Hospice, on Monday, May 4, 2020, at Nat ...
آنجلا Collins ارشد پرستاری افسر در ناتان Adelson آسایشگاه در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در ناتان Adelson آسایشگاه در لاس وگاس. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

Nurse Clare Gierth, a care coordinator at the Lou Ruvo Center on Thursday, April 30, 2020, in L ...
پرستار کلر Gierth مراقبت هماهنگ کننده در Lou Ruvo مرکز در روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 در لاس وگاس. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

کلر Gierth

مراقبت هماهنگ کننده کلینیک کلیولند Lou Ruvo مرکز سلامت مغز

کلر Gierth شروع به کار در کلینیک کلیولند در کلیولند در جولای 2010 انتقال به لاس وگاس در سال 2013. به عنوان یک هماهنگ کننده مراقبت در اختلالات شناختی تیم او با این نسخهها کار با آلزایمر و زوال عقل در بیماران. وظایف او شامل ارائه راهنمایی و مشاوره در هر وضعیت بیمار و کمک به آنها در پیدا کردن حمایت آنها ممکن است نیاز.

انتظار نداشتم … در واقع به شکل جمله اوراق قرضه نزدیک با بیماران و خانواده های آنها

کلر Gierth

مقدار زیادی از کار انجام شده است تقریبا با بیماران در سراسر جهان است. و روابط با آن دسته از بیماران در دراز مدت.

“هنگامی که ما به یک بیمار مبتلا به زوال عقل وجود دارد هیچ درمان,” او توضیح می دهد. “بنابراین تا زمانی که آنها در حال آمدن به کلینیک کلیولند من خود را رفتن به. من با آنها را برای بقیه زندگی خود را.”

Gierth می گوید کسانی که روابط پرارزش ترین بخش از کار است.

“انتظار نداشتم … در واقع به شکل جمله اوراق قرضه نزدیک با بیماران و خانواده های آنان است. حتی وقتی که می آید زمان برای پایان عمر بیمار و خانواده هنوز هم در تماس و گفتگو به من و به من می گوید در مورد آن” Gierth می گوید. “من شگفت زده شد (به) خودم گرفتن اشک (چون) من واقعا به کمک و آنها تا به حال بر من.”

Nurse Clare Gierth, a care coordinator at the Lou Ruvo Center on Thursday, April 30, 2020, in L ...
پرستار کلر Gierth مراقبت هماهنگ کننده در Lou Ruvo مرکز در روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 در لاس وگاس. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

Alona Angosta, associate professor and director of the master of science in nursing program at ...
الونا Angosta دانشیار و مدیر کارشناسی ارشد پرستاری برنامه در UNLV, در روز جمعه, مه 1 سال 2020 خارج میله لی بیگلو علوم بهداشتی ساختمان در لاس وگاس. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

الونا Angosta

دانشیار/مدیر خانواده پزشک پرستار مدرک کارشناسی ارشد برنامه UNLV.

زمانی که الونا Angosta تدریس در مقطع کارشناسی پرستاری دوره های آموزشی در UNLV او همیشه از او خواست دانش آموزان سال اول چه آورده و آنها را به پرستاری. این سوال او هیچ مشکل پاسخ دادن.

“من تصمیم پرستاری به دلیل عشق و علاقه من به علم و آموزش, مراقبت, کمک به خدمت و دفاع از دیگران که در آسیب پذیرترین شرایط. من نمی توانم فکر می کنم از هر حرفه دیگر که فراهم می کند جامع مراقبت از رویکرد و فرصتی برای تاکید بر این ویژگی برای کمک به زندگی بیماران را بهبود بخشد.”

من تصمیم پرستاری به دلیل عشق و علاقه من به علم و آموزش, مراقبت, کمک به خدمت و دفاع از دیگران که در آسیب پذیرترین شرایط

الونا Angosta

متولد در فیلیپین نقل مکان به ایالات متحده را در سنین نوجوانی که پدرش بازنشسته از نیروی هوایی. در علاوه بر این به آموزش و پژوهش در UNLV, او یک هیئت مدیره گواهی پزشک پرستار که با این نسخهها کار در یک کلینیک در هندرسون. Angosta همچنین یک عضو هیئت مدیره از ” ائتلاف ملی اقلیت های قومی, پرستار, انجمن ها و دریافت NP مدافع دولت برای جایزه تعالی توسط انجمن آمریکایی از پزشکان. اما آموزش نسل بعدی از پرستاران او می گوید: فراهم می کند و پاداش بر خلاف کسانی که به دست آمده از نقش های دیگر.

“به عنوان یک معلم پاداش لحظه ای خواهد بود زمانی که شما خود را ببینید, دانش آموز فارغ التحصیل و در حال حاضر یک پرستار ساخت یک تفاوت در جامعه است.”

Alona Angosta, associate professor and director of the master of science in nursing program at ...
الونا Angosta دانشیار و مدیر کارشناسی ارشد پرستاری برنامه در UNLV, در روز جمعه, مه 1 سال 2020 خارج میله لی بیگلو علوم بهداشتی ساختمان در لاس وگاس. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

Emergency room nurse practitioner Carlos Esparza is on the management team for Optum. Photo tak ...
اورژانس پزشک پرستار کارلوس اسپرزا است که در مدیریت تیم برای Optum. عکس گرفته شده در جمعه, مه 1 سال 2020 در کوه تاج پارک در لاس وگاس. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

کارلوس اسپرزا

اورژانس پزشک پرستار و ارشد بالینی افسر OptimuMedicine

کارلوس اسپرزا حرفه ای شامل زمان محلی تروما مراقبت ويژه و دو سال به عنوان پزشکی پرواز, پرستار, حمل و نقل بیماران توسط هوا در لاس وگاس و Elko. امروز او با این نسخهها کار تمام وقت به عنوان یک اورژانس پرستار و بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی برای یک دوست درمانگاه. او همچنین یک شریک در شرکت حمل و نقل OptimuMedicine که دارای سه دستگاه آمبولانس و ارائه می دهد حمل و نقل هوایی برای بیماران.

“من فکر آموزش و پرورش و آموزش” او می گوید: از نقش خود در OptimuMedicine. “من (نیز) انجام حمل و نقل در اینجا وجود دارد.”

من تنها کسی که مریض شدم. وجود دارد چند نفر دیگر که که من می دانم و ما ترسیده بودند برای برخی از آنها

کارلوس اسپرزا

همه کسانی که مشاغل را تغییر داده اند “فوق العاده” از COVID-19 شیوع اسپرزا می گوید: — به ویژه پس از او تشخیص داده شد با ویروس “را برای دو هفته متوالی.” در حالی که تجربه اجازه می دهد تا او را به ارتباط بهتر به بیماران مبتلا به این ویروس و یا می ترسند که ممکن است از آن او می گوید: تجربه به ارمغان آورده است هر کس در حوزه خود بسیار به هم نزدیک است.

“من تنها کسی که مریض شدم. وجود دارد چند نفر دیگر که که من می دانم و ما ترسیده بودند برای برخی از آنها.”

خوشبختانه اسپرزا و همکارانش همه بهبود یافته اند و پاک شده است برای بازگشت به کار. با این وجود او می گوید: داشتن بیماری اتحادش را تغییر آنها.

“ما در حال نزدیک با همه ما به درک هر یک از دیگر بیشتر است.”


Nurse Doris Bauer is the president of the Philippine Nurse Association of Nevada. Photo taken o ...
پرستار دوریس بائر رئیس جمهور فیلیپین, پرستار, Association of Nevada. عکس گرفته شده در شنبه, مه 2 سال 2020 در بائر در لاس وگاس. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

دوریس Bauer

مدیر پرستاری Sisu, بهداشت و درمان, راه حل های

بائر فارغ التحصیل دانشکده پرستاری بومی فیلیپین قبل از مهاجرت به آمریکا در سال 1978. در حالی که او دارای تجربه در بخش مراقبت های عصبی پرستاری ارتوپدی پرستاری و پرستاری او مشغول به کار به عنوان یک تزریق, پرستار پس از حرکت به لاس وگاس در سال 1994. به عنوان مدیر Sisu بهداشت و درمان راه حل’ دفاتر در لاس وگاس و ایالت آریزونا او نظارت یک تیم از پرستاران فراهم می کند که در دراز مدت بر اساس صفحه اصلی وریدی درمان.

“ما به آموزش بیماران و خانواده های آنها برای تبدیل شدن به مستقل با درمان IV به آنها داده می شود در بیمارستان در خود صفحه اصلی” بائر توضیح می دهد. “آن متفاوت تو رفتگی در دیوار. هنگامی که شما را به عرصه خانه شما باید تفاوت تنش و در آن طول می کشد یک نوع خاص از پرستار برای کار در این وضعیت است.”

ما آموزش به بیماران و خانواده های آنها برای تبدیل شدن به مستقل با درمان IV به آنها داده می شود در بیمارستان در خانه خود

دوریس Bauer

بائر و تیم او روبرو می شوند اغلب بیمارانی که به طور کامل در خود و نیاز به بیش از مراقبت های پزشکی. او در بر داشت خودش چیدن مواد غذایی برای یک بیمار و یا حتی جمع آوری کمک های مالی برای پوشش هزینه های مواد مخدر.

بائر نیز فعال است در محلی فیلیپینی جامعه است. او در دوره دوم به عنوان رئیس جمهور فیلیپین انجمن پرستاران از نوادا و میزبان PHLV پادکست رادیو “Filipinars.” کار او در پاسخ به COVID 19 شامل سازماندهی مواد غذایی درایو برای furloughed کارگران و ساخت ماسک برای افرادی که در خط مقدم مبارزه است.

Nurse Doris Bauer is the president of the Philippine Nurse Association of Nevada. Photo taken o ...
پرستار دوریس بائر رئیس جمهور فیلیپین, پرستار, Association of Nevada. عکس گرفته شده در شنبه, مه 2 سال 2020 در بائر در لاس وگاس. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

Nurse practitioner Denise Horvath at Mountain View Medical Office on Saturday, May 2, 2020. (Be ...
پزشک پرستار دنیس Horvath در Mountain View پزشکی در روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

دنیس Horvath

پزشک پرستار جامع سرطان, مراکز نوادا

Horvath بود که 19 سال در سال دوم در دانشگاه نیویورک در یک pre-med بورس, زمانی که او متوجه شد “حتی با سخت ترین کار من نمی شود در بالای کلاس من است.”

به جای هل دادن به جلو با برنامه های برای تبدیل شدن به یک پزشک با یک پرستار و یک افسر پلیس تصمیم گرفت به پرستاری امتحان کنید.

راستش بعد از روز اول بالینی برای پرستاری من فکر کردم خدا را شکر این اتفاق افتاد!’

دنیس Horvath

او نه به عقب نگاه کرد.

“راستش بعد از روز اول بالینی برای پرستاری من فکر کردم خدا را شکر این اتفاق افتاد!’ من خیلی خوشحال شد. من عاشق پرستاری.”

پس از فارغ التحصیلی در سال 1995 او بازگشت و به طور خلاصه به لاس وگاس قبل از پیوستن به سپاه صلح که در آن او اختصاص داده بود به یک مدرسه دخترانه در نپال. او تدریس کمک های اولیه و جامعه پرستاری به دختران که پذیرش به مدرسه بود نجات آنها از فروخته شدن به تجارت.

“آنها فقط تا فوق العاده و شاد او می گوید از دانش آموزان خود را. “من می دانستم که بسیاری از آنها نمی باید به اندازه کافی مواد غذایی است. آنها نمی باید لباس تمیز است. اما هر روز آنها وجود دارد و آنها فقط می خواستم به یاد بگیرند.”

پس از عقد قرارداد اسهال خونی و مونونوکلئوز Horvath بازگشت به لاس وگاس در اوایل. محلی حرفه ای شامل زمان و در دره بیمارستان از 10 سال در UMC تروما و 14 سال به عنوان یک پرواز پرستار قبل از او در زمان و موقعیت فعلی در ریه, مرکز جامع سرطان, مراکز نوادا. کار در محیط بیمارستان با بیماران ریوی او دیده می شود بسیاری از COVID-19 بيمار در طول این بحران است. اما او معتقد است آموزش او آماده است او را برای مقابله با آن است.

“این یک شغل پر استرس,” Horvath می گوید. “اما من آن را به عنوان این نوع از استرس من برای ساخته شده است.”

Nurse practitioner Denise Horvath at Mountain View Medical Office on Saturday, May 2, 2020. (Be ...
پزشک پرستار دنیس Horvath در Mountain View پزشکی در روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>