او گفت: هرشی گفت: ناهنجاری می گوید حساب بود استعفا داد و در حالی که با نام تجاری اختلافات ادعا

ناهنجاری خاموش است شرکت هرشی آژانس فهرستی در ایالات متحده با هر دو Droga5 و McGarryBowen در حال حاضر در خدمت به عنوان آب نبات نام تجاری سازمان های خلاق است.

یک سخنگوی شرکت تایید کرد که شرکت هرشی در حال حاضر کار با Droga5 و McGarryBowen در خلاق در آمریکا کاهش یافته است اما به استادانه درست شده که در آن علامت های تجاری در هر سازمان خواهد کار بر روی.

قنادی شخص مهم در میان یکدسته دیگر کار با ناهنجاری در U. S اما آیا به ادامه کار با آژانس در کانادا یک هرشی سخنگو تایید کرد در حالی که کاهش به استادانه درست شده بیشتر است. هرشی ارسال چند تن از اعضای برجسته ترین علامت های تجاری به Droga5 در سپتامبر سال 2018 پایان دادن به رابطه آن با Crispin Porter + Bogusky پس از شرکت خود را تثبیت خلاق حساب با آنها و ناهنجاری در سال 2017.

ناهنجاری ادعای آن استعفا داد و این حساب در ماه نوامبر اما هرشی مورد مناقشه است که ادعا می کنند.

“ما استعفا کسب و کار در اواخر نوامبر است. ما تا به حال اجرا بیش از چند سال اما تا به حال به مرحله که در آن ما دیگر آوردن بهترین در هر یک از دیگر; گاهی اوقات شما فقط باید به صداقت باید در آغوش گرفتن و تماس آن” ناهنجاری موسس خلاق و رئیس کارل جانسون در بیانیه ای گفت.

یک منبع با آگاهی از این حساب ادعای ناهنجاری استعفا کسب و کار پس از مشتری باز کردن یک پیچ برای آن ریس را 5 Super Bowl ad به سازمان های دیگر. McGarryBowen پس از آن ایجاد “راک” نقطه زد که در سوپر باول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de