HBO حداکثر برجسته, دوستان, رونمایی شعار جدید در اولین تیزر

پس از گرفتن اول در HBO حداکثر در طول یک سرمایه گذار بعد در اکتبر WarnerMedia آینده جریان خدمات کاهش یافته است اولین تیزر ترغیب مشتریان به ثبت نام برای ارائه زمانی که آن آغاز بکار است.

این تیزر که WarnerMedia نورد بعد از ظهر جمعه نیست و ویژگی های هر یک از برنامه نویسی اصلی میله میله برای اولین در این سرویس مانند آینده احیای Gossip Girl, سوم, فصل تاریک, کمدی, جستجو حزب و یا تمدید انیمیشن ماجراجویی زمان خاص است.

این تیزر با تمرکز بر روی تلویزیون و فیلم کتابخانه محتوا خواهد شد که برجسته در خدمات از جمله دوستان The Big Bang Theory جنوبی پارک و ماتریس. نیز وجود دارد یک اشاره ای به این فوق العاده محبوب بازی تاج و تخت سریال در چند ثانیه اول از نقطه ای که شخصیت Bran Stark باز چشم خود را.

نقطه ساخته شده از مجموعه ای از کلیپ ها از برخی از HBO حداکثر شناخته شده ترین و سریال, شد پراکنده روی اطلاعات گذشته از گفت که این سرویس با گرد هم آوردن “شخصیت” “لحظه ها” و “جهان” را از آن تخته سنگ های برنامه نویسی را قرار داده و آنها را “با هم برای اولین بار.”

آن را نیز آغاز بکار یک شعار جدید برای HBO Max: “از کجا HBO دیدار بسیار بیشتر است.”

این اولین تیزر برای جریان خدمات آن برتر خواهد شد در ماه مه و هزینه $14.99 ماهانه و با همان قیمت به عنوان یک اشتراک HBO.

HBO حداکثر WarnerMedia بزرگترین و بلند پروازانه ترین تاخت و تاز جریان های فضایی. این شرکت صرف در قفل کردن کتابخانه های برنامه نویسی مانند دوستان و The Big Bang Theory, اما آن را نیز برنامه ای برای فشار به اصل. این تیزر به احتمال زیاد قبل عمده بازاریابی و فشار برای خدمات که هدف آن رسیدن به 90 میلیون مشتریان جهانی تا سال 2025.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>