HBO حداکثر تاخیر دوستان Reunion اما هنوز هم امیدوار به فیلم در زمان ممکن است راه اندازی

به عنوان هالیوود hunkers پایین میان coronavirus همه گیر تلویزیون و فیلم های تولید سنگ زنی را متوقف کند. که در حال حاضر شامل دوستان و بازیگران مراسم برای HBO حداکثر. اما در حالی که ویژه شده است با تاخیر WarnerMedia آینده خدمات جریان هنوز برنامه ای برای فیلم این برنامه در زمان برای راه اندازی آن در ماه مه.

ویژه ای را به ارمغان خواهد آورد طنزهای اصلی بازیگران جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry و دیوید شویمر برگشت با هم به بحث در مورد نشان می دهد و میراث خود را برای اولین بار از دوستان رفت هوا در سال 1994. آن را تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به تولید رفته و در عین حال و فیلمبرداری شده است به تعویق افتاد, با توجه به یک منبع.

یک WarnerMedia سخنگو گفت: HBO حداکثر است “هنوز هم در حال حرکت رو به جلو” با ویژه و “در این مرحله ما پیش بینی راه اندازی HBO حداکثر با دوستان مراسم ویژه ای است.”

HBO حداکثر ممکن است اولین بازی که خواهد آمد با دیگر ليزينگ کتابخانه عناوین مانند دوستان The Big Bang Theory, و یک میزبان از اصل می آید به عنوان تلویزیون و فیلم صنایع بی سابقه ای مواجه اثرات coronavirus. تولید متوقف شد در اکثر تلویزیون و فیلم در تلاش برای کاهش احتمال COVID-19 انتقال در میان گروه های زیادی از مردم است.

برای برخی از سری های آینده برای اولین بار در آن توقف کرده اند به معنای به تأخیر انداختن فصل خود را به طور نامحدود. FX گفت: در این هفته که قسط چهارم خود را محدود سریال Fargo نخواهد برتر در آوریل 19 همانطور که قبلا برنامه ریزی شده است. نشان می دهد هنوز هم تا به حال دو قسمت بیشتر به ساقه قبل از تولید را تعلیق و شبکه امید آن می تواند در هوا بعد از این سال.

دوستان که دیده است یک تجدید حیات در محبوبیت پس از آن فرود آمد در Netflix بکشد است انتظار می رود به یکی از HBO حداکثر بزرگترین تساوی با مراسم ویژه طرفداران و حتی بیشتر از یک انگیزه ای برای گله به, جدید, جریان, خدمات, خواهد شد که در قیمت $14.99 یک ماه هنگامی که آن آغاز بکار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im