Hawaiian Tropic و موز قایق تنظیم بازاریابی برای یک نوع متفاوت از تابستان

بینش کلیدی:

  • Hawaiian Tropic سواری مرسوم بازاریابی موج—شمع معطر—را به ساحل را با احتیاط مصرف کنندگان است.
  • کرم های ضد آفتاب نام تجاری موز قایق refocuses آن تابستان پیام مناسب تر باشد برای فردا.

دماهای در حال افزایش است. روز یادبود در اطراف گوشه است. تابستان خنک کوکتل در یک بعد از ظهر تنبل احساس فقط یک لحظه دور.

با متحده باز دوباره Edgewell مراقبت شخصی است که به طور فزاینده ای خوش بینانه در مورد توانایی خود را به حرکت خود فصلی نظافت محصولات با وجود همه گیر بودن چیزی جز یک خاطره دور.

“همانطور که ما ارزیابی تقاضای مصرف کننده در این Covid-19 محیط زیست ما پیش بینی رشد headwinds در آمریکای شمالی آفتاب مراقبت از کسب و کار به خصوص در صورت طولانی مدت تاثیر در سفر تابستان و فصل تعطیلات” گفت: مدیر عامل میله کمی در درآمد تماس با تحلیلگران در اوایل این ماه.

به تاریخ او اضافه شده اند وجود دارد “هیچ نشانه های اولیه از هر گونه تغییر در خرده فروش تمرکز و یا اولویت بندی است که بسیار دلگرم کننده است.”

در آن 2019 سال مالی Edgewell آفتاب و مراقبت از پوست بخش که شامل Hawaiian Tropic و موز قایق, تولید 22 درصد از این شرکت $2.14 میلیارد دلار فروش خالص است. (Edgewell چندگانه ارائه محصول شامل تیغ اذوقه رسان شیک و زنانه مارک های مراقبت از خیال و Playtex.) اخیر براده SEC دولت است که با توجه به فصلی بودن این بخش و تاثیر اقامت در خانه و اقدامات در برنامه سفر و فعالیت Edgewell انتظار کاهش تقاضا در این زمان در اطراف.

در سال گذشته برندها در sunblock دسته اختصاص داده شده که اکثریت قریب به اتفاق (87%) کل خود را صرف بازاریابی برای ماه های مه و ژوئن با توجه به آگهی هوش شرکت MediaRadar.

اضافی از چهره های آنلاین تجزیه و تحلیل پلت فرم SimilarWeb نشان می دهد که در حالی که جستجو در روند شده اند تیک تاک به سمت بالا به عنوان محدودیت شروع به سهولت های آنلاین, جستجو برای “کرم ضد آفتاب” همراه مرتبط با کلمات کلیدی و عبارات در حدود 45 درصد کمتر از آنها در این زمان در سال 2019.

آناستازیا Tobias مدیر بازاریابی در Edgewell مراقبت شخصی گفت: بسیاری از این شرکت استراتژی رفتن به این فصل بوده است مجددا با توجه به سرعت در حال تغییر چشم انداز به ارمغان آورد در مورد این بیماری همه گیر.

“ما تا به حال برای انطباق با بسیاری از ما پیام رسانی در رنگ پذیری و در تصاویری که بیشتر حساس به این واقعیت است که مردم نمی خواهید به بیرون رفتن به کنسرت یا سواحل شلوغ این تابستان” Tobias گفت.

در این نام تجاری در سطح است که به معنای به فکر راه های جدید برای رسیدن به مصرف کنندگان و بازسازی دارایی های خلاق.

Hawaiian Tropic منتشر کرده است یک شمع ساطع می کند که این محصول را امضا بو. با عنوان Beachside (داخل) محدود-نسخه شمع های موجود در eBay برای $25. نام تجاری اهدای تمام درآمد حاصل به آمریکا ساحل و ساحل Preservation Association, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به حفاظت از کشور در سواحل است.

شمع معطر را تبدیل به یک محبوب تبلیغاتی تاکتیک در طول سال گذشته با مارک های چنین به عنوان KFC و Dunkin’ معرفی نسخه های خود را. و در حالی که Hawaiian Tropic به فکر ساخت یک مضمون شمع در سال های گذشته, آن را همیشه در گذشته این فرصت را تا به حال است.

“با Covid-19 ضربه ما فقط احساس می کرد که واقعا زمان مناسب برای نام تجاری به تکیه و انجام کاری” Tobias گفت. “این یک راه را برای شما به ارمغان بیاورد بیرون. نه همه راحت است و می خواهد برای رفتن به ساحل در این نقطه در زمان.”

به کمک این محصول در بازار با نام تجاری حمل شمع به تعداد انگشت شماری از تاثیرگذاران و برنامه های پست در مورد آن در آن سیستم عامل های اجتماعی.

یکی دیگر از Edgewell نام تجاری این بستگی دارد که مردم از رفتن در خارج از منزل است موز قایق. این زمان در سال گذشته موز قایق های اجتماعی ترویج شد هشتگ #LetsGetOutside. در سال 2020 با نام تجاری است در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت است.

در اواسط ماه مه در کرم های ضد آفتاب خط عرضه یک کمپین به نام #ProtectTheFun. 15-دوم ویژگی های ویدئو صحنه هایی از پدر و مادر و فرزندان در حال اجرا را از طریق یک بارانی در حیاط خلوت طناب پرش در پیاده رو و پاشش در اطراف یک استخر بادی. نقطه ایجاد شده توسط MullenLowe و برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در شبکه های تلویزیون دیجیتال و OTT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>