هاوایی قانونگذار تست مثبت برای coronavirus سرزنش سفر به لاس وگاس

دولت و مجلس از هاوایی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و او می گوید سفر به لاس وگاس مقصر است.

دولت ایالت کلارنس Nishihara شده است محدود به یک اتاق خواب در Waipahu خانه در جزیره اوآهو با توجه به Honolulu Star-Advertiser و هاوایی کاپیتول دولت دستور داده شد تعطیل پنج شنبه حداقل تا 5 آوریل. قانونی جلسه به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد.

ستاره-تبلیغ بهداشت گفت: مقامات بر این باورند که 76 سال سن آلوده شده در فوریه. 22-25 سفر به لاس وگاس جایی که Nishihara بازی اسلات ماشین در خیابان اصلی و ایستگاه کالیفرنیا هتل.

“شانس من واقعا بد بود. آن هم از نوع مکیده بیش از وجود دارد. من آرزو من تا به حال رفته” Nishihara گفت: Star-Advertiser. “در حال حاضر آن را همه تعطیل, شما نمی توانید به هر نقطه است.”

Hawaiinewsnow.com گفت: Nishihara درد و رنج بود coldlike علائم پس از بازگشت اما رفت و برگشت به کار در کنگره طی هفته اول ماه مارس زمانی که او احساس بهتر است.

او در نهایت در زمان coronavirus تست مارس 12, پس از coldlike علائم بازگشت.

او دریافت نتیجه تست مثبت پنج شنبه آغاز شد و دو هفته قرنطینه در خانه با وجود نشان دادن دیگر علائم مرتبط با این ویروس.

هاوایی به گزارش روز پنج شنبه 10 مورد جدید از این ویروس در آوردن دولت در مجموع به 26.

ستاره-تبلیغ کننده گزارش Nishihara ابراز تاسف نقش خود در وادار کردن کنگره به بسته شدن.

“من حدس می زنم من مقصر برای خاموش کردن کل قوه مقننه در حال حاضر گفت:” چهار اصطلاح دموکرات نمایندگی Waipahu, مروارید شهر و اقیانوس آرام Palisades.

“من می خواهم به جای بازگشت از نشستن در اتاق من” او گفت:. “حداقل یک چیزی که من نمی خواهد که به انجام این است که من نمی خواهد که برای پیاده روی سگ در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de