هری رید در اولین روز از اوایل جلسه رای گیری

سابق رهبر اکثریت سنا هری رید به خود را در دولت از سال 2020 دموکراتیک نامزدی روند در شنبه کوبیدن آیووا قفقاز به عنوان یک “افتضاح” و وزن در بسیاری از باقی رقبا.

رید پر کردن اولیه حزبی ترجیح کارت در شرق لاس وگاس کتابخانه قبل از صحبت کردن به اخبار رسانه ها است.

او رای دادند و “غیر متعهد” برای هر سه اولویت های خود را, گفت که او تا به حال بسیاری از دوستان در مسابقه و نمی خواهد در نظر گرفتن حمایت از یک نامزد تا بعد از سه شنبه.

“این (رأی گیری) برنامه رفتن به نوادا نگاه خوب” رید گفت. “ما در حال رفتن به یک زود بزرگ, رای, و من فکر می کنم کشور را نگاه به ما در آینده است. من فکر می کنم در آینده — به عنوان بسیاری از صاحب نظران گفته اند — ما خواهید بود برای اولین بار دولت به اصل مطلب.”

رید گفت: او معتقد است شکست آیووا قفقاز نمی خواهد خود را به تکرار در نوادا است. او گفت که پس از سه شنبه متحده رای در مارس حزب را در نظر بگیرید که آیا باید آن را به یک تغییر اولیه سیستم.

رید گفت که او انتظار می رود شلوغ میشه — هنوز هم وجود دارد هفت دموکرات ها رای گیری در دو رقم در نقاط مختلف کشور — خواهد باریک به زودی به عنوان نامزد خواهد شد از دست دادن بخار و یا اجرا از پول است.

او هشدار داد که گاهی اوقات آن را با این نسخهها کار برای نامزدها ماندن در این مسابقه با وجود آشکار عدم حمایت.

“نگاهی به (سن.) ctq به عنوان مثال” رید گفت. “او تا به حال دو بحث و در حال حاضر او در حال اجرا دوم در تعداد مختلف پای صندوقهای رای است.”

از او پرسید آیا توافق با دیگر سناتورهای گفت: یک سناتور. برنی ساندرز نامزد خواهد صدمه دیده است پایین-رای نامزدها رید خود دفاع سابق سنا همکار.

“من مراقبت زیادی در مورد برنی ساندرز” رید گفت. “او رفت به جایی که او با داشتن مردم از او حمایت و بنابراین من قصد دارم به انتقاد از برنی ساندرز. تمام نظر سنجی ها نشان می دهد که اگر او نشانی از تبدیل شدن به نامزد او را مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رید گفت: آن را نیز خیلی زود به حکومت دیرین خود را همکار و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

“آیووا و نیوهمپشایر هستند نه نماینده کشور” رید گفت. “او به خوبی در نوادا است. او را به انجام به خوبی در کارولینای جنوبی است. بنابراین مردم باید شمارش جو بایدن از این مسابقه نشده است.”

رید گفت: برخی از معتبر انتقادات سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ اما رید او را به نام یک “شهردار خوب.”

“هیچ کس در کشور — هیچ کس — انجام داده است بیشتر اسلحه و آب و هوا از شهردار بلومبرگ” او گفت:.

پرسید: اگر حزب دموکرات بود و به سمت یک رقابت ملی کنوانسیون رید گفت که او فکر نمی کنم.

“این پیش بینی نشده است که ما می تواند سه نفر با 30 درصد از آرا” رید گفت. “اما من فکر می کنم این همه کار خواهد کرد. من واقعا معتقدم که ما باید متحد باشند. و من فکر می کنم که برخی از مردم هنگامی که آنها 30 درصد را ببینید اگر آنها می تواند انجام دهد بهتر است و می تواند حذف به طوری که ما کسی با رای اکثریت.”

تماس با روری اپلتون در [email protected] یا 702-383-0276. Follow @RoryDoesPhonics در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im