دلخراش خشونت PSA به یاد ما سوء استفاده است که هنوز هم اتفاق می افتد در پشت درهای بسته

همه ما صرف زمان بیشتری را در خانه برای ایمن ماندن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما وجود دارد یک گروه از افرادی که از راه آسیب است–قربانیان سوء استفاده های داخلی.

بودن cooped در خانه دشوار است. اما برای قربانیان خشونت های به دام افتاده در خانه با یک مصرفکننده صفحه اصلی نیز می تواند وحشتناک مکان خطرناک است.

این پیام که جدید PSA از خشونت خانگی خیریه بیشتر بنیاد توسط MRM McCann می شود در سراسر در یک جدید PSA آگهی.

نقطه ای که در حال اجرا در ایالات متحده آمریکا و انگلستان نشان می دهد یک مرد شستن دست های خود را قبل از سوژه متحرک از روبرو بر روی پس زمینه که در آن پاها از روی زمین به نظر می آیند.

“وجود دارد یک بیماری همه گیر شما نمی توانید دستان خود را از” متن خوانده شده. “در طول COVID-19 بحران خشونت خانگی به طور چشمگیری افزایش یافته است.”

این PSA ممکن است تحریک به بازماندگان خشونت.

نسخه آمریکایی این نقطه می گوید نگران مردم به فراخوان ملی خشونت خانگی با خط تلفن در 1-800-799-7233 در حالی که انگلستان نسخه مردم را به دانلود آسمان روشن. این برنامه لیست های محلی داخلی سوء استفاده از اعداد است. هر دو مردم یادآوری به تماس برای کمک 911 در ایالات متحده آمریکا و یا 999 در بریتانیا در مواقع اضطراری است.

کمپین در رشته تبلیغات طراحی شده برای افزایش آگاهی از خطرات داخلی که قربانیان سوء استفاده هستند رو در قرنطینه.

با توجه به آمار و ارقام جدید از سازمان ملل متحد صندوق جمعیت (افزايش), حوادث خشونت خانگی هستند انتظار می رود به افزایش 20 درصد طول دوره به عنوان قربانیان تبدیل به قفل شده در داخل خانه با عاملان.

جداگانه گزارش سازمان ملل متحد از اوایل این ماه نشان داد که به خشونت خانگی کمک در برخی از کشورها تا به حال دو برابر و حتی سه برابر شده است. در همان زمان جستجوهای گوگل برای خشونت خانگی کمک در بالاترین رای برای مدت پنج سال در استرالیا.

در میان این بحران داخلی سوء استفاده موسسات خیریه شده اند تبلیغات برای بالا بردن آگاهی از خطرات قربانیان چهره.

در اوایل این ماه TBWA\دوبلین ایجاد شده به عنوان بخشی از گروه عدالت و برابری را #StillHere کمپین ارائه می دهد که منابع به افرادی که دچار خشونت خانگی در طول بیماری همه گیر.

و در انگلیس, زنان در کمک به فرار یک آگهی چاپ در Vanity Fair توسط آژانس موتور برای برقراری ارتباط به خوانندگان است که الگوهای اجباری رفتار و کنترل سوء استفاده و تماس برای کمک های مالی برای حمایت از قربانیان.

“PSA قدرتمند است و اخلال در راه است که ما امیدواریم الهام بخش مردم بیشتر به خشونت خانگی به طور جدی و تبدیل شدن به متحدان در تلاش برای متوقف کردن و جلوگیری از آن–در طول این بحران و فراتر از آن” پاملا Zaballa جهانی, مدیر اجرایی بیشتر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im