هریسون فورد در خلبانی هواپیما که به اشتباه عبور باند

HAWTHORNE, کالیفرنیا. — هریسون فورد بود که خلبانی یک هواپیما است که به اشتباه عبور یک باند که در آن یکی دیگر از هواپیما شد, فرود و مقامات فدرال در حال بررسی مقامات و یک نماینده برای این بازیگر گفت.

فورد در کنترل یک هواپیمای کوچک روز شنبه در هاوتورن فرودگاه در منطقه لس آنجلس که با توجه به بیانیه منتشر شده توسط فورد روزنامه نگار او عبور باند پس از mishearing آموزش از کنترل ترافیک هوایی.

“او بلافاصله اذعان به اشتباه و عذرخواهی به صبا برای خطا” با توجه به بیانیه ای از روزنامه قانون مهاجرت و ملیت Treciokas. “هیچ کس مجروح شد و هرگز وجود هر گونه خطر برخورد.”

این بود آخرین چندین حوادث مشابه در طول سال برای 77 ساله بازیگر که جمع آوری و اغلب پرواز هواپیما و هلیکوپتر.

اخیرا او به پرواز در آمد کم و بیش یک هواپیمای مسافربری با 116 سرنشین لحظاتی قبل به اشتباه فرود در یک فرودگاه در جنوب کالیفرنیا فرودگاه در سال 2017.

بدون نام بردن از فورد اداره هوانوردی فدرال گفت که دو صندلی Aviat نیرومند و درشت هیکل هواپیما عبور از باند فرودگاه در حالی که یکی دیگر از هواپیما انجام شد یک لمس-و-رفتن فرود فقط بیش از نیم مایل دور.

فورد در بیانیه ای می گوید هدف از پرواز خود بود “برای حفظ ارز و مهارت در هواپیما.”

در 2015, فورد مجروح شد زمانی که او سقوط کرد و خود را از جنگ جهانی دوم دوران هواپیما در لس آنجلس گلف پس از خرابی موتور. فدرال محققان دریافتند که فورد بود در گسل برای سقوط بود که کاملا مکانیکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de