‘همیلتون’ بازیگر لسلی Odom جونیور مذاکرات تا لاس وگاس کنسرت

لسلی Odom جونیور نیاز به احساس tingles. “شما باید به راه رفتن به سمت چیزهایی که شما احساس زنده گفت:” تونی – و برنده جایزه گرمی بهترین بازیگر شناخته شده برای نقش خود به عنوان Aaron Burr در برادوی سر و صدا “همیلتون.”

آیا او عصبی قبل از انجام? Odom, 38, که به ارمغان می آورد خود را در “قوی تر سحر و جادو” تور زنده به خانه بلوز در Mandalay Bay در 8 مارس گفت: از آن می رود این است: “بیشتر از آن چیزهایی که کمی خارج از منطقه راحتی خود را — چیزهایی که شما احساس می کنید کمی ترس — که نیروی ما را به رویای بزرگتر رویا,” او گفت:. “‘همیلتون’ من wildest dream. در حال حاضر من تور کشور با موسیقی من.

“زندگی پر از شگفتی فوق العاده اگر شما یک کمی حمایت و مجاز به پرواز,” او گفت:.

از فیلادلفیا بومی فقط منتشر شد اولین آلبوم از آهنگ اصلی, “Mr” که به شرح زیر خود را بیلبورد شماره 1 آمار جاز CD. کار خود را نیز شامل مرحله با “اجاره” تلویزیون با خود تکرار نقش در “Law &Order: SVU” به عنوان کشیش Curtis اسکات و صفحه نمایش با “قتل در شرق اکسپرس” و اخیر “هریت.”

بعد تا او را ستاره در “Sopranos” prequel “بسیاری از پرستاران از نیوآرک.”

نقد و بررسی-مجله: آنچه که ایده خود را از یکشنبه ؟

لسلی Odom جونیور: به عنوان آمریکایی ما به ندرت یک نفس است. من فکر می کنم که چرا خانواده من و همه ما عشق تعطیلات کریسمس بسیار است. شما دریافت می کنید که زمان در ماه دسامبر فقط باید با خانواده. روزهای یکشنبه می خواهم کمی کریسمس در هر هفته. آن را تنها زمانی به کار پر زحمت و فقط با آنهایی که شما را دوست دارم بیشتر. من می خواهم به آن روز فقط با خانواده. ما به یک سرویس کلیسا. ما به تماشای دختر من در کلاس رقص. ما طبخ شام با هم خواندن کتاب و فقط چک کردن با یکدیگر.

زندگی خود را توصیف نشان می دهد در آینده به وگاس.

من کنار هم قرار دادن نشان می دهد در حال حاضر. حقیقت این است که من در یک بالفعل تور در سراسر کشور در حدود سه سال پس از پله خاموش “همیلتون” مرحله. من نشان می دهد که مسائل از آلبوم جاز و آلبوم جدید به علاوه بدیهی است که “همیلتون” موسیقی است. این هیجان انگیز است. با انتشار اولین آلبوم اصلی این سفر احساس بسیار واقعی است. این اولین بار من قصد دارم در یک مناسب تور اتوبوس به انجام یک شهر پس از دیگری. همان نوازندگان خواهد شد بازی من آهنگ هر شب. هدف من در وگاس و در همه جا این است که برای ارائه و حرکت مردم در راه آنها می توانید انتظار نیست.

شما که بچه که ضبط شده خود را به آواز خواندن در سن 5 سالگی. شما همچنین می خواند در کلیسا. آیا شما یک برنامه که در آن سن و سال برای انجام موسیقی, تلویزیون, فیلم و صحنه ؟

نه در همه. من نمی دانم یک حرفه ای به عنوان یک بازیگر و یا خواننده بود و حتی ممکن است زمانی که من یک پسر جوان است. من عاشق تماشای تلویزیون و عاشق رفتن به سینما. این احساس است که من گاهی. من می دانستم که زمانی که داستان یا آهنگ ساخته شده من قلب افزایش می یابد که آن را به بهترین احساس در جهان است. من فکر نمی کنم وجود دارد یک کار در خارج وجود دارد برای من انجام این نوع از چیزی. نه در یک میلیون سال است. سپس یک نمایش به نام “اجاره” آمد وقتی که من 13. من تا به حال هیچ تمایل به در شوهای اما من می خواستم به روی صحنه آواز آن “اجاره” آهنگ ها. در آن زمان من فکر کردم شاید اگر من روت من را به “اجاره” در زمانی که من در 30 انجام “اجاره” تا زمانی که من 40 و پس از آن بازنشسته شود.

اما شماره های خود را اضافه نمی کند.

خوشبختانه هیچ. من 17 زمانی که من بازیگران در این نمایش و آن را به چالش کشیده همه چیز.

پدر خود را با این نسخهها کار در فروش و مادر در خانه سالمندان. آنها حمایت از شما با رفتن به این هنر است ؟

آنها پشتیبان ما بودند اما ما واقعا نمی دانید که بسیار در مورد آن. من می خواهم به همچنین اعتبار اولیه معلمان برای دیدن چیزی در من است که نیاز به تمرکز شود. من اول ابتدایی, معلمان مدرسه بودند هدایت من به هنر به خاطر من بود که بچه که فاقد تمرکز و نظم و انضباط. من خیلی خوش شانس است که آنها واقعا به من نگاه کرد و فکر کردم: “او نه گرفتن آن را در کلاس من است. شاید او آن را دریافت خواهد کرد اگر ما از او بخواهید به خواندن یا یادگیری برخی از خطوط مانند او در یک بازی. شاید که او را به برخی از جهت است.” و آن را انجام داد. برکت معلمان در زندگی ما است.

چه سخت بود آن زمانی که شما به L. A. برای شروع حرفه ای شما ؟

من این زن 21 ساله بچه که آمد به L. A. و بلافاصله شروع hustling. من یک ماشین نیست اما من هم اتاقی که کمک کرد. که در سال اول من در مجموع از 14 روز انجام و تلویزیون ساخته شده 1500 $در اینجا و وجود دارد. زمانی که ما مالیات من, من در مورد $20,000 است که در سال. اما من مانده بود که پیروزی. آنچه که من برای مدت زمان طولانی تر بود قوام. من به دنبال یک ستاره بزرگ و من در تلاش بود برای ایجاد یک تن از پول است. بیست بود به اندازه کافی برای شروع است.

چه رویای در حال حاضر ؟

در حال حاضر رویاهای من کمی loftier. آن را در مورد آزادی انتخاب و از اینکه بخشی از این نوع پروژه ها و ایجاد این نوع از هنر است که به من اجازه می دهد به منظور توسعه. من اجازه نمی کردن در خودم. من نگه داشتن نوار بالا. من می خواهم مردم را به بازی جدید من آلبوم “آقای” درست بعد از آنها بازی “همیلتون” بازیگران ضبط.

چگونه آن را احساس می کنید برای برنده شدن خود را برای اولین بار تونی?

واقعا برجسته است که کل تجربه بیش از تونی یا گرمی بود 45 دقیقه بازیگران کردم به انجام این نمایش برای مخاطبان خصوصی باراک و میشل اوباما. من فکر نمی کنم آن را بهتر و یا شما می توانید افزایش می یابد بالاتر است. این بود که رهبر جهان آزاد و ما تا به حال 45 دقیقه از توجه undivided. ما به چیزی می گویند و یا آواز خواندن چیزی است که می تواند تغییر او … و او را در حال تغییر جهان و زندگی ما است.

در نهایت شما می توانید به ما یک چند به اسرار از آینده “Sopranos” فیلم “بسیاری از پرستاران از نیوآرک?”

اگر من هر چیزی گفت دیوید چیس خواهد نشان دهد که در اینجا و ضربت سخت زدن من در kneecaps. من می توانم بگویم که این بازیگران هستند که بخشی از منی اما این بیش از یک تلویزیون نشان می دهد. این تغییر زندگی می کند. من می توانم به شما بگویم که با این فیلم وجود دارد این است که خیلی احترام برای این کار. James Gandolfini پسر مایکل, نقش جوان تونی سوپرانو. که درخشان است. آخرین چیزی که می توانم بگویم این است که من برای کار “خانواده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de