نیمی از خانه های ایالات متحده خواهد بود برش طناب و یا بند ناف-نورس توسط 2024, Roku پروژه های

فقط در چند سال تعداد خانه های ایالات متحده بدون کابل اشتراک خواهد شد برابر تعدادی است که یکی با توجه به پررنگ جدید پیش بینی از Roku.

جریان پلت فرم تلویزیون آماده است برای یک دهه تحت سلطه جریان است. این شرکت امروز گفت که انتظار دارد که تا سال 2024 در حدود نیمی از خانواده های ایالات متحده خواهد شد یا قطع بند ناف و یا هرگز سنتی کابل یا ماهواره ای اشتراک.

در نامه ای به سهامداران پنجشنبه Roku که به فروش می رساند streaming TV بازیکنان و همچنین خود سیستم عامل از پیش نصب شده در تعدادی از ایالات متحده هوشمند تلویزیون مارک گفت: شتاب از سیم برش را در خدمت به نفع کسب و کار خود را که متمرکز بر توسعه فرصت های تبلیغاتی بر روی پلت فرم آن است.

“در حالی که جریان شد جریان اصلی در دهه گذشته این است که هنوز یک اقلیت از مشاهده تلویزیون” آنتونی چوب Roku بنیانگذار و مدیر عامل و استیو صدا را بلند کردن, Roku CFO گفت: در این نامه است. “ما در حال حاضر وارد جریان دهه هنگامی که ما بر این باورند مصرف کنندگان در سراسر جهان را انتخاب کنید جریان به عنوان اولیه خود را از راه مشاهده تلویزیون.”

Roku گزارش بیش از 36.9 میلیون حساب فعال در سه ماهه چهارم سال 2019 و گفت که کاربران آن صرف 11.7 میلیارد ساعت پخش برنامه نویسی از طریق بازیکنان خود و سیستم عامل. درآمد از این شرکت پلت فرم سمت کسب و کار است که مبادرت به فروش تبلیغات از طریق پلت فرم آن رسیده $259.6 میلیون در سه ماهه, افزایش 71%. درآمد حاصل از فروش آن بازیکن رشد 22 ٪ به $151.6 میلیون. با توجه به افزایش عمده ای در هزینه های عملیاتی از جمله گسترش یافته این شرکت به پایان رسید سه ماهه در $17.4 میلیون از دست دادن.

بر خلاف جریان خدمات مانند Netflix و آمازون نخست تصویری و Hulu Roku نمی توسعه محتوای اصلی و یا حفظ یک جریان مستقل خدمات است که ممکن است اشتراک به طور مستقیم. به جای شرکت مدیریت سیستم های عامل که از طریق آن مشتریان می توانند در پیدا کردن و مشاهده دیگر جریان محتوا و آن را به فروش می رساند تبلیغات و حمایت های مالی در سراسر که اکوسیستم همراه با کسب درآمد, یک درصد از ad-پشتیبانی از محتوای پخش شده از طریق خود دستگاه و یا سیستم عامل خود را.

که مدل نیاز این شرکت به حفظ روابط با تعدادی از تلویزیون های توزیع و خدمات و درست قبل از سوپر باول 54 شرکت مواجه عمومی اختلاف با فاکس قبل از رسیدن به یک توافق جدید فقط در زمان برای این بازی بزرگ است.

که تبلیغات-رانده بخش از کسب و کار است که یکی از Roku بانکی در بیشتر. این شرکت پولی تصویری این آگهی بیش از دو برابر در سال 2019 چوب و صدا را بلند کردن گفت و Roku انتظار برای آن دو بار دیگر در سال آینده است. در ماه اکتبر Roku به دست آورد سمت تقاضا پلت فرم Dataxu برای تقویت آگهی خود را پلت فرم و برنامه ریزی قابلیت های.

شرکت bullishness بر رشد جریان های برجسته این شرط که خدمات جریان و رسانه های سنتی شرکت همه رو آنها به عنوان نژاد برای دلجویی از مشتریان و جذب آنها دلار را در خود جریان اکوسیستم. شرکت در مسابقه به مقیاس به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است و برخی از میراث شرکت های رسانه ای از جمله NBCUniversal و WarnerMedia در حال آماده خود را در اواخر کسانی که به جریان فضا.

سنتی, تلویزیون, در ضمن در حال آمدن است تا با به عنوان بسیاری از که ممکن است برای نگه داشتن مردم تنظیم در خطی از جمله گسترش برنامه های زنده عرضه و توزیع برخی از نشان می دهد در دیجیتال.

Roku را برآورد صعودی دارد اما آنها به طور کامل خارج از خط از برخی دیگر برآوردهای: گزارش های اخیر از eMarketer پیش بینی کرد که نزدیک به یک چهارم از تمام خانواده های ایالات متحده خواهد بود طناب برش توسط 2022. (این گزارش را اضافه کنید تا هر دو بند ناف-برش و بند ناف-نورس به عنوان مجموع درصد از خانواده های ایالات متحده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>