درود بر Redskins در طول سال 2020 پیش نویس NFL (تقریبا البته)

واشینگتن ردسکینز پیوست لیست ملی فوتبال تیم های لیگ برنامه ریزی مجازی حوادث برای سال 2020 پیش نویس NFL در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

ردسکینز خواهد شد شروع رسیدگی در باشگاه کانال های رسانه های اجتماعی (Facebook, Instagram, Twitter و YouTube) شروع پنج شنبه, آوریل 23 با پوشش زنده از دور اول و تجزیه و تحلیل. همین امر به دور دو و سه سهشنبه, مارس 24.

برای چهار نفر باقی مانده دور چهار شنبه, مارس 25 ردسکینز مجازی پیش نویس تجربه ارائه شده توسط 7-Eleven خواهد شد از ویژگی های پوشش زنده منحصر به فرد فن جالب و مصاحبه با مربیان و بازیکنان.

سر مربی ران ریورا quarterbacks Dwayne هاسکینس و کایل اسمیت سابق cornerback فرد اسموت و طرفداران مشهور را بخشی از امنیت خانه های خود و “صدای ردسکینز” لری مایکل برگزار خواهد شد.

طرفداران می توانند ثبت نام اینجا رایگان.

ریورا گفت: “ما امیدواریم که این پیش نویس NFL خواهد بود یک منبع از شادی و هیجان برای طرفداران که به برخی از حواس پرتی در طول این بسیار زمان به چالش کشیدن. مجازی پیش نویس حزب به معنای جشن است که ایجاد یک حس وحدت برای Redskins طرفداران به عنوان ما همچنان در این مبارزه با هم در حالی که درک است که ما باید مسئولیت را به انجام کار درست نیست جشن با هم جسمی.”

7-Eleven معاون ارشد و مدیر ارشد بازاریابی افسر ماریسا Jarratt افزود: “7 یازده غرفه متعهد به ارائه به مشتریان با آنچه آنها می خواهند زمانی که و که در آن آنها آن را می خواهم. به همین دلیل 7-Eleven ارائه شده است Redskins طرفداران craveable مواد غذایی مانند پیتزا و بال آبجو در شرکت بازار و موارد دیگر برای لذت بردن از در طول مجازی خود را پیش نویس احزاب است. آیتم ها در دسترس هستند برای وانت در فروشگاه و یا از طریق رایگان تماس با ما تحویل با استفاده از کد های تبلیغاتی FREE4U بر پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im