سالن ورزشی دارد اعتراض تمرین به درخشش نور در کسب و کار کوچک گرفتاری

لاس وگاس بدنسازی اپراتور چاد کول گفت: زمان آن را برای کسب و کارهای کوچک به بازگشایی در نوادا است.

کول که شرکت صاحب رایانه آپولو با مادرش مونیکا کول گفت: کسب و کار خود بوده و در تلاش برای چند ماه گذشته. او گفت که او را درک نمی کند که چرا برخی از کسب و کارهای بزرگ مجاز به بازگشایی اما خود را به ورزشگاه نمی توانید حتی با احتیاط.

“چرا ما مجاز به باز کردن اما هدف می تواند?” کول گفت. “وجود دارد هیچ توضیح و آن معنا ندارد.”

فاز یک از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را بازگشایی طرح آغاز شد آوریل 9, اما ورزشگاه شدند. محدودیت های فعلی انتظار می رود در محل باقی می ماند حداقل طریق ممکن است.

ورزشگاه 6535 N. بوفالو درایو میزبانی یک تمرین دوشنبه شب و سه روز پس از Coles در حال برنامه ریزی برای بازگشایی درهای خود را. تمرین تنها چهار دقیقه به طول انجامید اما کول گفت: آن را به معنای شد بیشتر به یک بیانیه از مردم را عرق.

مونیکا کول گفت که او و پسرش در حال برنامه ریزی برای بازگشایی سالن ورزشی جمعه گذشته اما افسران پلیس نشان داد تا به کارکنان خود را در جلسه روز قبل از.

“دو کارآگاه در آمد و بلافاصله شروع به پریدن کرد در مورد ما,” او گفت:. “فقط وجود دارد مقدار زیادی از تهدیدات و آن را بسیار تهاجمی است.”

کول گفت: آن را خسته کننده به خصوص از آنجا که برخی از اعضای خود در اجرای قانون و ورزشگاه میزبان جمع آوری کمک برای اداره پلیس شهری در هر سال است. چاد کول گفت: جمع آوری کمک در مارس آخرین تمرین قبل از کسب و کار را تعطیل بنابراین ورزشگاه بسته بندی شده بود با مقامات مجری قانون.

“ما انجام داده ایم جمع آوری کمک ها پس از جمع آوری کمک برای هفت سال گذشته برای ما police department,” او گفت:. “و من نمی گویم ما به دنبال دانشجویان ما به دنبال احترام متقابل است.”

کول گفت که او و مادر خود را در حال تلاش برای تصمیم می گیرید اگر آنها می خواهند به صبر برای فرماندار به می گویند که آنها می تواند بازگشایی و یا اگر آنها در حال رفتن به خود را در معرض خطر مجوز کسب و کار برای بازگشایی هر چه زودتر.

“این واقعا سخت تصمیم” کول گفت. “ما نمی دانیم که چه باید بکنید.”

Kira شاهزاده و جنی Herrera گفت: آنها بوده است و اعضا در رایانه آپولو به مدت شش سال و که آنها می خواهم به انجام هر کاری برای حمایت از کسب و کار.

هررا گفت: سالن ورزشی فعال بوده است در رسانه های اجتماعی ارسال تمرینات روزانه در Instagram پس از خاموش شدن آغاز شده و در ماه مارس است.

“این نوع از سرگرم کننده قادر به انجام تمرینات با بچه های من, اما آن را فقط همان” هرا گفت. “شما لازم نیست که همان انگیزه در صفحه اصلی به عنوان شما را در سالن ورزش.”

او گفت: دوشنبه شب در جمع احساس مانند یک خانواده ریونیون. شاهزاده گفت: این احساس او شده است می خواهم به دور از ورزشگاه برای سال.

“من فقط می خواهم به عقب بر گردیم در اینجا و من اندورفین رفتن” شاهزاده گفت. “من کار نمی کند و همچنین در صفحه اصلی زمانی که من نیمکت سمت راست وجود دارد.”

Coles باید اجرا جدید پروتکل های ایمنی برای زمانی که ورزشگاه بازگشایی. مونیکا توضیح داد که آنها به ضبط کردن 7-توسط-7 فوت مربع با 2 پا بین هر یک برای افرادی به کار در آنها به تصویب رسید جدید سیستم رزرواسیون آنلاین برای مدیریت چگونه بسیاری از مردم در داخل ورزشگاه در زمان داده شده.

با توجه به یک لیست ارسال شده در پنجره کسب و کار آنها نیز برنامه ای برای پاک کردن کف و تجهیزات پس از هر بار استفاده و حفظ اجتماعی فاصله.

کلی Gillen گفت: به نظر می رسد مانند بازی رایانه آپولو امن ترین محل به سمت راست در حال حاضر.

“وجود دارد و تقریبا هیچ مکانی امن تر می شود در آن وجود دارد و شما در حال ساخت خود را ایمن بودن در آن وجود دارد” Gillen گفت. “شما بهتر از خودتان شما بهتر جامعه با سالم بودن و شما در حال حمایت از کسب و کارهای کوچک.”

Gillen گفت: او تنها یک عضو در ورزشگاه از او نقل مکان کرد به لاس وگاس در ماه اوت گذشته اما بلافاصله آن را احساس مانند خانه است. او گفت که او احساس او تا به حال یک خانواده جدید دوم او راه می رفت از طریق درب.

“این محل واقعا خانه” Gillen گفت. “من فقط می خواهم به خانه برمی گردند.”

تماس با الکسیس Egeland در [email protected] یا 702-383-0335. Follow @alexis_egeland در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im