گوئن استفانی خوشه های روز ولنتاین در لاس وگاس

خوب گوئن استفانی هنوز هم احساس برافروخت.

برای چهارمین بار از آخرین جمعه استفانی گزارش او بیش از حد بیمار به انجام در Zappos تئاتر سیاره هالیوود است و به نام او روز ولنتاین نشان می دهد این جمعه. عملکرد دیگری بود تاخیر در بازگشت به او “فقط یک دختر” اقامت در این سیاره هالیوود محل.

تا کنون استفانی دهکدهای از دست رفته برنامه ریزی شده را نشان می دهد در فوریه. 5, آخرین جمعه و شنبه و دوباره این جمعه.

استفانی می گوید او قصد بازگشت شنبه و در ادامه چهار شنبه از طریق Feb. 22.

عنوان شده است الگوی خود را در سه قبلی لغو استفانی بار دیگر گرفته شده برای رسانه های اجتماعی به اعلام کاهش یافته است را نشان می دهد: “من هنوز در تحت آب و هوا و نمی خواهد بود قادر به انجام من #JustAGirlVegas نشان می دهد فردا شنبه 14 فوریه در @ZapposTheater در @PHVegas.”

بدون آرایش خرما اعلام شده است. آخرین “فقط یک دختر” اجرا شده است و فروش نسبتا خوبی با روز شنبه نشان می دهد نزدیک به فروش می رسد قبل از اینکه استفانی اعلام کرد و آینده تاریخ نزدیک شدن به یک خانه کامل.

Live Nation تکرار کاهش یافته است اظهار نظر در مورد استفانی هنوز ناشناخته نگرانی های بهداشتی. استفانی آرام شده و در مورد موضوع دیگر از او اجتماعی-رسانه به روز رسانی پس از اولین پست Feb. 5.

همانطور که قبلا گزارش شده Stefani به نام از نشان می دهد در Zappos تئاتر در جولای 24 و انجام نمی تواند در زنده نگه داشتن حافظه قدرت عشق جشن و سرور در آوریل 2017. دوست پسر, Blake Shelton, بعد توضیح داد که او تا به حال دچار پاره پرده صماخ است.

استفانی به طور گسترده ای تحسین “فقط یک دختر بچه” اقامت برنامه ریزی شده است که نزدیک به 16 ماه مه نزدیک به دو سال پس از باز کردن در 27 ژوئن 2018.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su