دستورالعمل به روز رسانی در استفاده از موسیقی در Facebook Live, Instagram Live ویدئوها

استفاده از Facebook Live و Instagram زنده شده است بر روی یک ثابت نوسان رو به بالا پس از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و با موسیقی در حال گنجانیده شده بسیاری از کسانی که از شبکه های اجتماعی ارائه به روز رسانی در دستورالعمل های آن.

Facebook گفت: در یک پست وبلاگ “موسیقی یک نیروی اتصال در زمان عادی. در طول دشوار و منزوی بار مانند این ما می دانیم که می توان آن را حتی بیشتر مهم است. به عنوان اجتماعی فاصله مجبور است همه را از هم جدا ماندن بیشتر مردم تبدیل شده اند به Instagram و Facebook Live به ماندن متصل با جوامع خود. این افزایش سریع استفاده شده خیلی خوب در طول این بحران — جمع آوری پول برای خط مقدم کارگران و جوامع محروم از رانندگی آگاهی از عادات سالم تشویق مردم به ماندن بگیرید امن ماندن در خانه و گرد هم آوردن مردم از طریق فرم های جدید از سرگرمی است. اما آن را نیز برجسته برخی از سردرگمی در سراسر جامعه به خصوص در اطراف استفاده از موسیقی ضبط شده در زندگی در هر دو Facebook و Instagram.”

وجود دارد هیچ محدودیتی در استفاده از موسیقی در Facebook داستان های Instagram داستان و یا زمانی که موسیقی سنتی اجرای دستگیر شده مانند جریان زندگی هنرمند یا گروه.

همانطور که برای فیلم های زنده در هر دو سیستم عامل های شبکه های اجتماعی توصیه می شود کلیپ کوتاه از موسیقی گفته است که ویدئوها را با تمام طول ضبط شد بیشتر احتمال دارد به پرچم.

Facebook اضافه شده که فیلم همیشه باید شامل یک جزء بصری و نمی توان صرفا به عنوان یک راه برای به اشتراک گذاشتن ضبط شده صوتی.

شبکه های اجتماعی گفت: این دستورالعمل در حال سازگار در تمام ویدئوها در هر دو سیستم عامل زنده و یا ضبط شده و همه نوع حساب (صفحات پروفایل تایید حساب و حساب های تایید نشده).

مجوز موسیقی از Facebook در دسترس است در بیش از 90 کشور اما موسیقی ضبط شده ممکن است در دسترس برای استفاده در ویدئوها از کشورهایی است که هنوز پشتیبانی نمی شود.

این شبکه اجتماعی همچنین تصریح کرد که صدای آن مجموعه را فراهم می کند یک کتابخانه سفارشی موسیقی و جلوه های صوتی است که برای همه در دسترس بدون هیچ هزینه ای با هزاران نفر از آهنگ های پوشا ژانرها از جمله کشور, هیپ هاپ, جاز و پاپ.

در اجرای مقابل Facebook گفت آن است که بهبود آن در محصول اطلاعیه برای هشدار به مردم که خود سیستم تشخیص موسیقی نیست که مطابق با آن موافقت نامه صدور مجوز در خود زندگی می کنند و یا آپلود ویدئوها.

کسانی که اطلاعیه ها در حال ساخته شده واضح تر و در مورد فیلم های زنده را از سطح قبلی به طوری که مردم می توانند تنظیم و جلوگیری از وقفه.

زمانی که فیلم در حال خاموش و یا مسدود سازندگان آن فیلم را نیز دریافت اطلاعات شفاف در اقدامات آنها می تواند به بازیابی محتوای خود را.

شبکه های اجتماعی گفت: در آن پست وبلاگ “با این پیشرفت ما نگاه به جلو به مردم و هنرمندان و سازندگان در ادامه به استفاده از موسیقی برای به اشتراک گذاشتن و پیوند با یکدیگر در سراسر سیستم عامل های ما. ما ادامه خواهد داد به کار دست در دست با موسیقی ما شرکای فعال کردن مردم برای ساختن جامعه با موسیقی در راه های جدید و به خصوص در این زمان ما در حال همکاری با یکدیگر برای به حداکثر رساندن توانایی مردم برای بیان خود را از طریق محصولات ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>