GSTV درک بحران پیام به راهنمای علامت های تجاری از طریق Covid-19

بینش کلیدی:

  • شبکه ای از صفحه نمایش در ایستگاه های گاز و فروشگاه رفاه می رسد 1 3 در بزرگسالان آمریکایی.
  • GSTV انتظار دارد به بازی حتی بیشتر نقش حیاتی به عنوان افرادی که انتخاب می کنید به سفر در تابستان امسال به احتمال زیاد انجام این کار توسط ماشین.

به عنوان همه گیر همچنان برندها در حال تعیین بهترین راه رو به جلو در نظر پیام خود را به مصرف کنندگان است. مانند تبلیغات قبل از Covid-19 مردم بودند هولناک با همه نوع از بازاریابی است که می تواند به سادگی از دست داد در زدن.

مقدار زیادی از تبلیغات منتقل شده آنلاین به مردم ماندم, به در خانه. در عین حال ضروری کسب و کار باز مانده است از جمله ایستگاه های گاز و فروشگاه های راحتی متصل به آنها. GSTV—که به پخش برنامه های تبلیغاتی و محتوایی در پمپ یافت که پیام بر روی پلت فرم است 24,000 مکان شد ضروری در ارتباط است. GSTV می رسد یک سوم از بزرگسالان آمریکایی هر ماه و تعداد نیلسن کام اسکور جمهوري اسلامي ايران قرار داده شده و دیگران به اطلاعات همکاران.

به عنوان قرنطینه در سراسر کشور GSTV را با شرکای قابل پیش بینی خود را تغییر پیام به اطلاعیه های خدمات عمومی از امثال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صلیب سرخ و تغذیه امریکا است. اگر یک بیماری همه گیر لزوما در هر playbooks پلت فرم دارای تجربه ی گسترده در زمان فاجعه مانند طوفان و سیل و بار دیگر هنگامی که یک منطقه تاریک می رود.

“ما دیده ایم کمی به موازات زمان هایی که که در آن پیام های مهم نیاز به خارج وجود دارد” گفت: Sean McCaffrey, GSTV رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

McCaffrey تخمین می زند که در چند هفته اول همه گیر محور تبلیغات اختصاص حدود 90 درصد از پلت فرم به محتوا.

“ما سپاسگزار برای GSTV خود را برای حمایت از ما انتقادی Covid-19 پیام های اطراف اجتماعی فاصله و پیوستن به #StayHome صرفه جویی در زندگی می کند ابتکار گفت:” لیزا شرمن, آگهی, شورای, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت. “GSTV یکی از اولین شرکای ما برای ارائه حمایت خود را در روزهای اولیه بحران و خارق العاده آنها را در شبکه ای از ایستگاه های گاز و فروشگاه های راحتی تحویل ما پیام های حساس به زمان به بیش از 95 میلیون نفر در سراسر کشور است.”

“ما همیشه 3 تا 5 ساعت از روز کسی در حال اجرا errands” اضافه شده McCaffrey. “ما متوجه شد که کسانی که کارهای مهم تر بودند زیرا مردم بودند جوراب زنانه ساقه بلند و یا ضروری کارگران است. حداقل مردم می خواهند چیزی اطلاعاتی و در بهترین حالت چیزی که کمی سرگرم کننده است.”

پراکنده در میان تبلیغات برای مثال این بود مطالب از NFL در اطراف مارس مجازی پیش نویس است. در حال حاضر McCaffrey گفت: حدود 30 ٪ تا 40 ٪ از محتوا است که به طور مستقیم در مورد Covid-19 با نام تجاری دیگر پیام های خلاق و پر کردن بقیه موجودی.

“ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که آن را تا به برخی از بالا بردن, در علاوه بر این به کمک به مردم ایمن خواهد بود,” او گفت: با توجه به پلت فرم دیگر مطالب شرکای مانند پنیر چدار چه روند و ورزشگاه.

با توجه به McCaffrey مارک خواسته اند برای انعطاف پذیری در مدیریت مراحل بعدی دیدن تعداد بسیار کمی از لغو, بر خلاف تلویزیون. دسته بندی ها که به نظر می رسد به جعل جلوتر هستند QSR و بیشتر در دراز مدت کسب و کار مانند وام مسکن و اتومبیل با ترفند به پیام.

“GSTV شده است و جزء با ارزش از ما استراتژی بازاریابی برای سال” گفت: Casey Hurbis, CMO از Quicken Loans. “آیا مبارزات ما در حال تمرکز بر رشد آگاهی موشک وام مسکن تجاری و یا در ماه های اخیر در فرصت هایی برای بیان قدردانی ما برای قهرمانانه کارگران خط مقدم در جنگ علیه Covid-19.”

دیگر مارک های آنلاین از جمله ورایزون و زندگی ملت با دومی ترویج livestreamed سری کنسرت. و ناهار خوری در فاصله یک برنامه برای کمک به تشویق تحویل و پشتیبانی از رستوران ها در ادامه به تاثیر.

“ما شروع به پریدن کرد در این فرصت برای حمایت از ما ناهار خوری در فاصله ابتکار بر روی پلت فرم خود گفت:” پیت استین مدیر عامل شرکت بزرگ سازمان پیشرو در برنامه است. “از آنجا که از GSTV گسترده رسیدن ما قادر به به اشتراک گذاری ناهار خوری در فاصله سراسر 43 بازارهای رسیدن به مخاطبان گسترده ای در محلی راه که سوار عمل است.”

سوالات در مورد پلت فرم در حال افزایش است به عنوان مارک های شکل خود را playbooks. در عین حال, گفتگو با مارک های چرخند عمدتا در اطراف متن پیام. با توجه به McCaffrey حتی اگر دامنه این بیماری همه گیر در حال تغییر است اطمینان حاصل کرد که مارک های دریافت تن راست باقی می ماند مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de