گروه پنج کمیسیون بپرسید NCAA برای عضویت امداد

این گروه از پنج کمیسیون از جمله Craig Thompson کوه غرب فرستاده NCAA رئیس جمهور علامت Emmert امضا نامه درخواست قوانین است که دیکته من بخش عضویت تواند به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

یاهو ورزشی ارسال شده در سه صفحه نامه با سه صفحه پیوست درخواست تا چهار سال دوره امداد است که همچنین خطاب فوتبال کاسه زیربخش عضویت حداقل از جمله این که یک مدرسه اسپانسر حداقل 16 ،

اگر تایید شانس ورزشی را کاهش را افزایش می دهد. Cincinnati به پایان رسید آن مردان فوتبال برنامه سه شنبه و قدیمی قلمرو آن کشتی تیم در 2 آوریل.

این گروه از پنج کمیسیون نیز خواسته برای درخواست چشم پوشی در مورد برنامه ریزی تحصیلی, مسابقه و شرکت کنندگان حداقل در هر ورزشی نیز برای حضور حداقل در فوتبال و یک حذف نیاز است که بسکتبال و فوتبال بازیکنان شرکت در تابستان مطبوع و برنامه های.

کسانی که در کمیسیون است که نمایندگی FBS لیگ های خارج از قدرت پنج خواست NCAA را از جمله مراحل به دلیل مالی خرید اینترنتی دانشگاهها و برنامه های ورزشی در حال تجربه ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مهم درآمد و از دست داده بود زمانی که NCAA مردان و زنان مسابقات بسکتبال لغو شد همراه با بسیاری از کنفرانس tourneys. کوه غرب بود قادر به تکمیل آن مردان و زنان در مسابقات Thomas & Mack Center قبل از coronavirus shutdown.

“ما در حال همکاری نزدیک با عضویت ما برای چند هفته گذشته در حال توسعه گزینه های احتمالی برای مقابله با چالش های ایجاد شده توسط COVID-19 همه گیر” تامپسون در بیانیه ای گفت. “دیگر کنفرانس های درگیر در همین فرآیند است. این درخواست مشترک از گروه پنج در نظر گرفته شده است به عنوان مرتب کردن بر اساس خلاق جایگزین این بی سابقه ای در برابر تقاضا است.

“چشم پوشی از NCAA قانون خواهد ایجاد یک محیط مجاز اجازه می دهد هر موسسه و کنفرانس در سراسر بخش چشم انداز لازم است انعطاف پذیری در تعیین بهترین اقدام در ساخت تنظیمات مالی آن در نظر گرفته شده برای حفظ ورزش ها و فرصت ها برای دانشجو-ورزشکاران است.”

تماس با خبرنگار مارک اندرسون در [email protected] Follow @markanderson65 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>