فروشگاه مواد غذایی و بسته شدن می فرستد Laughlin ساکنان آریزونا

در حالت عادی شنبه در آوریل رودخانه کلرادو در نزدیکی Laughlin خواهد بود پر از جت اسکی و flanked توسط sunbathers. 97 مایل رانندگی از لاس وگاس را حداقل دو ساعت به عنوان ساکنان شهری خاموش ایالتی 95 به trailheads دریاچه مید و Laughlin.

جاده تقریبا خالی صبح روز شنبه و Laughlin عملا بسته با قمار ایستاده آرام شناور شخصی اجاره بسته شده و هیچ کس در رودخانه با وجود پیش بینی بالا از 84 درجه است.

از خاموش شدن ناگهانی مؤثر هستند Laughlin اقتصاد از جمله آن تنها فروشگاه مواد غذایی. Nevadans زندگی در مرز مانده بودند عبور خطوط دولت برای دریافت مواد غذایی در صبح روز شنبه هنگامی که Aldape بازار بسته جمعه پس از 33 سال. صاحبخانه کوکر Ellsworth از Ellsworth کوکر ملک گفت: این فروشگاه تا به حال هیچ برنامه ای برای بازگشایی, اما او امیدوار بود برای یک مستاجر جدید است.

برخی از ساکنان ذخیره کرده بود تا کمک به فروشگاه فروش بقیه موجودی خود را و وادار کردن آن به خاموش شدن است. کلارک کانتی کمیسر مایکل نفت گفت: نقد و بررسی-مجله coronavirus با دخالت فروشگاه مواد غذایی توانایی دریافت موجودی که در ابتدا تحویل از لاس وگاس.

اما ساکنان بدون وسایل نقلیه با یک مشکل است که مایکل و کریستال جکسون نقره سوار شعبه محلی جنوب نوادا حمل و نقل ائتلاف احساس آنها انتظار می رود برای رفع این دلیل که راه رفتن به نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر بیش از نیم ساعت.

“در اینجا حمل و نقل عمومی بیشتر از یک سرویس اجتماعی” مایکل 58 گفت.

نقره سوار در حال حاضر ارائه می دهد یک شنبه-تنها مسیر اتوبوس سه بار در روز به Laughlin ساکنان به نزدیکی Bullhead City, Arizona, جایی که آنها می توانید فروشگاه در Safeway یا خارج شده است. کوتاه, اتوبوس, سوار شدن به آن بسیار بزرگتر شهرستان هزینه $2 دور سفر.

مایکل گفت که او را دیدم چقدر سخت دره لاس وگاس شده است برخورد با کروناویروس و نمی خواهم به کسانی که ترس به محلی حمل و نقل عمومی. Jacksons با استفاده از بیمارستان های درجه ضد عفونی کننده برای از بین بردن صندلی اتوبوس و اتوبوس ترمینال خود را. در هر ساعت از رانندگان اتوبوس در حال انتظار برای ضد عفونی کردن و کریستال, 51, است شروع به ایجاد ماسک برای رانندگان است.

زن و شوهر نیز مسدود شده ترین صندلی در اتوبوس به رعایت اجتماعی فاصله مقررات. یک اتوبوس برای 14 در حال حاضر دارای چهار مسافر مایکل گفت.

“مردم باید به فاصله اجتماعی. ما باید به اجتماعی فاصله اتفاق می افتد,” او گفت:.

دو گفت: آنها در حال خوشحالم که Laughlin دیده نشده و شیوع این ویروس در عین حال اما می دانیم چه مقدار از آن را به صدمه زدن به اقتصاد است. کریستال گفت که او خوشحال است برای دیدن پنجره در لوقلین هتل های روشن را به شکل یک قلب در شب.

وجود دارد تنها شش مسافر این سایت متعلق به شنبه سه اتوبوس که مایکل نسبت به Aldape تنها بسته شدن در روز قبل و همچنین اخبار جدید مسیر ممکن است گسترش یافته است.

“به عنوان نیازهای رشد اگر ما به اضافه کردن بیشتر و اتوبوس ما,” او گفت:.

کریستال گفت: اتوبوس خط است که هنوز هم حفظ یک برنامه منظم حتی اگر اتوبوس کمتر زیرا حتی اگر یک فرد طول می کشد که فرد ممکن است ضروری کارگر.

سواران مشترک ترس که Laughlin را احیا خواهد برود با Adalpe است. راننده اتوبوس و Laughlin ساکن بورلی اسکو گفت که با یکی از دکتر های یک بانک و هیچ بقالی نمی ببینید که چگونه این شهر در حدود 7000 نفر می تواند درخواست تجدید نظر به ساکنان آینده نگر.

برای دبی Holmgren 57 و تاد Henke, 53, اتوبوس, مسیر, معنای آنها ذخیره شده 6 دلار طبیعی روز شنبه در سفر به بولهد سیتی و نمی باید به فروشگاه به صورت فله در نزدیکی باشگاه سام.

زن و شوهر خریداری پزشکی بسته برای Holmgren برگشت و کیسه خلاء برای خانه خود را پس از گربه خود را تا به حال چهار بچه گربه ها در هفته گذشته, او گفت:.

دو فکر نمی کنم ماسک و دستکش لازم بودند و مانند بسیاری از خریداران در بولهد سیتی خارج شده و در صبح روز شنبه آنها تصمیم به رفتن بدون هیچ گونه حمایت می کند.

هنکه به نام coronavirus پاسخ یک “تالار وحشت بیش از چیزی.”

زمانی که اتوبوس به ارمغان آورد و شوهر به Laughlin آنها در زمان خود فریزر اشکال پر شده با بیش از 100 دلار در تامین و راه می رفت تا تپه به خانه خود را.

تماس با سابرینا Schnur در [email protected] یا 702-383-0278. Follow @sabrina_schnur در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>