گریم اطلاعات بیشتر در مورد در برابر لاس وگاس زن و شوهر متهم در برگشتاندن مرگ

یک زن و شوهر متهم به قتل یک مرد آنها را اغوا به شرق لاس وگاس آپارتمان با وعده جنسیت, ارسال عکس از بدن قربانی اچ سپس با افتخار از قتل و ادعا کرد که آنها پوست خود را, سگ, پلیس گفت:.

این وحشتناک جزئیات موجود در دستگیری گزارش تونیا Dillard, 27 و دوست پسر او یعقوب Berkovitz, 24, هر دو از لاس وگاس. هر که به اتهام قتل و سرقت و توطئه در جمعه قتل هکتور مندز-هرناندز 44.

پلیس لاس وگاس نوشت: در دستگیری گزارش می دهد که رسیدگی به زن و شوهر آغاز شده جمعه زمانی که شاهد نشان داد تا در لاس وگاس ایستگاه پلیس به گزارش نگرانی که “دوست دیلرد و دوست پسر او دیلن رز ممکن است کسی کشته.” رز بعدها مشخص می شود یک نام مستعار استفاده Berkovitz.

شاهد پلیس گفت که او بر روی گوشی های با دیلرد آن روز که دیلرد اظهارات که او احساس خطر

“دیلرد اظهار داشت که او با دوست پسر خود (Berkovitz) و این که زن و شوهر به تازگی کشته و پوست سگ خود را” افسران نوشت: در گزارش بازداشت.

شاهد مورد سوال دیلرد در مورد آن.

“دیلرد با پاسخ دادند:” اگر شما فکر می کنم که عجیب و غریب است که من نشسته در کنار یک مرده بدن,’ ” پلیس نوشت: در مورد گزارش.

پلیس گفت دیلرد پس از آن شاهد یک عکس از طریق Facebook messenger “به تصویر می کشد تصاویر دیلرد خونین دست و مندز-هرناندز که در ظاهر به شدت مورد ضرب و شتم.”

“پس از ارسال عکس ها دیلرد اضافه شدن آنها برنامه ریزی شده خود را خالی یخچال و فریزر و بدن در داخل آن به پنهان کردن آن” پلیس در گزارش خود نوشت:. “تحت پوشش تاریکی دیلرد و Berkovitz شد رفتن به درایو مندز-هرناندز خودرو به خارج از شهر.”

شاهد در زمان روی صفحه نمایش عکس های Facebook عکس های فرستاده شده به او داد و آنها را به پلیس.

“این تصاویر به نظر می رسد معتبر و به تصویر کشیده شده ممکن است قربانی با ضربه سر شدید” پلیس نوشت.

پلیس راه اندازی نظارت از زن و شوهر محل اقامت در 2200 بلوک از شمال Colebrook خیابان در نزدیکی شرق دریاچه مید بلوار و شمال بره بلوار. دو مشاهده شد ترک در مندز-هرناندز F-150 پیکاپ و, بازداشت, پلیس گفت:.

“Berkovitz بلافاصله ساخته شده خود به خودی گفته ها حاکی از این است که مرحوم جسد او را در منطقه حمام از محل اقامت” پلیس نوشت.

مظنون مورد مصاحبه قرار گرفتند و هر دو اعتراف پلیس نوشت: در دستگیری آنها گزارش.

“دیلرد اظهار داشت که او و Berkovitz تا به حال پیش تعیین شده قتل” پلیس نوشت: در گزارش. “دیلرد اضافه شده است که آن پیش برنامه ریزی شده. با توجه به دیلرد او و Berkovitz آمد تا با یک طرح برای پست یک آگهی در Craigslist’ هدف از برگشتاندن یک قربانی است. دیلرد اضافه شده است که این طرح برای استفاده از رابطه جنسی به عنوان یک ابزار برای جلب ناشناخته قربانی و سپس او را بکشند و سپس وسیله نقلیه خود را به طوری که Berkovitz و دیلرد می تواند سفر در جایی منزوی و زندگی در جنگل است.”

به گفته پلیس قربانی در پاسخ به این, آگهی, برداشت دو مظنون در وانت در شب جمعه و سپس آنها را سوار به زن و شوهر, صفحه اصلی.

“دیلرد پریشان مندز-هرناندز در حالی که Berkovitz شروع به شلیک او” پلیس نوشت. “مندز-هرناندز بود که پس از آن چاقو بیش از 25 بار و bludgeoned با دمبل در سر تا او مرده.”

وضعیت بررسی پرونده از شکایت کیفری در مورد برنامه ریزی شده است برای 31 مارس در لاس وگاس دیوان عدالت. هر دو مظنون شدند و در بازداشت در شهرستان کلارک بازداشتگاه که از صبح روز سه شنبه برگزار می شود بدون وثیقه.

تماس با گلن Puit را در [email protected] یا 702-383-0390. Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>