مشاغل سبز در حال پاسخ به Coronavirus رکود

اقتصاد آمریکا است رهبری برای یک رکود است. به عنوان بسیاری به عنوان سه میلیون نفر می تواند از کار های فصل تابستان حتی با متوسط محرک موسسه سیاست های اقتصادی پیش بینی شده در روز پنج شنبه. جدید نظرسنجی نشان می دهد که در حال حاضر نزدیک به یک پنجم کارگران در ایالات متحده آمریکا مواجه شده اند lay-off و یا از دست دادن یک ساعت چرا که از coronavirus. در میان کارگران ساخت کمتر از 50000 دلار در سال است که رقم جهش به یک در چهار. تعداد مدعیان بیکاری در کلرادو افزایش یافته هفده برابر از دوشنبه گذشته. با تشکر از coronavirus و خاموش شدن ناگهانی نیاز به مبارزه با آن مردم در سراسر حرفه ای در حال حاضر صورت ماه از حقوق از دست رفته: bartenders, نوازندگان, bouncers baristas چماق یا شلاق چرمی, نمایندگی صفحه اصلی بهداشت و مشاوران و کارکنان انتظار خرده فروشی کارگران و خدمه پرواز به نام تنها چند. معلمان شاغل در مدارس دولتی که بودجه بستگی به محلی مالیات پایگاه نیز چهره خشن به عنوان کاهش بیکاری به شدت افزایش. بهبود بسته به سادگی می تواند—و احتمالا ناموفقسعی کنید برای رسیدن به اقتصاد بازگشت تا به جایی که آن را قبل از Covid-19 آتن در زمان برگزاری کامل آن دهه دستمزد رکود انفجار کربن تولید گازهای گلخانه ای و متناوب نابرابری. یا با سیاستمداران به تازگی مایل به صرف آن می تواند در ساخت یک کربن خنثی به طور قابل توجهی قوی تر و عادلانه تر جامعه قرار داده و میلیون ها نفر به کار آن را انجام می دهند.

در روزهای اخیر سیاستمداران شناور چند عقل سلیم کوتاه مدت راه حل—بسیاری از آنها نشات گرفته با جنبش های اجتماعی: پرداخت ترک مستقیم پرداخت پول نقد از $1000 یا بیشتر به بزرگسالان آمریکایی احتمالا هر ماه در حالی که شیوع بیماری طول می کشد; یک مهلت قانونی برای پرداخت اجاره و ابزار—و یا حداقل اخراج و بسته آف. اما به عنوان آنچه که ممکن است به اثبات می شود عمیق و دردناک رکود پایدار فراتر از coronavirus مجموعه بیش از پول نقد سریع و به طور موقت تسکین مورد نیاز خواهد بود. شکستن موج ورشکستگی شرکت—یک رویداد فدرال رزرو در حال حاضر تکاپوی شامل—می تواند صدها نفر از هزاران نفر بیکار در پی آن است. Helpfully قدر از Covid-19 تهدید شکسته است باز این ایده است که کسری بودجه مهم تر از ملاقات با فشار دادن بهداشت عمومی و چالش های اقتصادی است. حتی Mnuchin گفت: خبرنگاران در روز سه شنبه “این نیست که به نگرانی در مورد” کسری شناور یک محرک است که می تواند اضافه کردن به بیش از $1 تریلیون یک اندازه اوباما بالا مشاور اقتصادی لری سامرز خودداری کردند در یک دهه پیش.

به عنوان سختی رادیکال نیویورک تایمز هیئت تحریریه نوشت: روز گذشته و حتی در حال حاضر در حالی که بسیاری از ما به طور موثر housebound دولت می تواند به کسانی که ارائه شده wageless یا بیکار با کروناویروس خاموش شدن ناگهانی در زمان جنگ به سبک بسیج بلانت تاثیر آن:

دولت می تواند قطار امریکا به تازگی بیکار برای پاکسازی بیمارستان تجهیزات و یا برای ارائه مواد غذایی به سالمندان و ایمنی بدن به خطر بیافتد. مراقبت از کودک برای کارگران بیمارستان در خط مقدم است که به شدت مورد نیاز است. از طریق کار و برنامه سپاه از مردم می تواند پیاده سازی کنترل عفونت در خانه های سالمندان و دیگر در معرض خطر امکانات — و یا آموزش کارگران از همه نوع, چگونه بهترین برای محافظت از خود. وجود دارد می تواند حتی از یک شبکه از افراد وظیفه با ساخت تماس های تلفنی برای مبارزه با تنهایی برای افرادی که در خانه های سالمندان و زندان در حالی که آنها قادر به دریافت بازدید کننده.

قبل از آنی بسیج در سراسر جنگ جهانی دوم و سال های منتهی به آن را دیدم مشاغل فدرال برنامه های استخدام میلیون ها نفر در بخش خصوصی به سادگی نمی بینم که به اندازه کافی مهم است برای ایجاد. غیر نظامی حفاظت سپاه و آثار پیشرفت دولت پرداخت می شود برخی از 12.5 میلیون نفر به انجام همه چیز از کاشت درختان به ساختمان پل به نوشتن نمایشنامه است. اشتغال کامل بود یک انیمیشن تقاضا از جنبش های اجتماعی از طریق بسیاری از دوران پس از جنگ که منجر به آنها را برجسته در حزب دموکرات پلت فرم تا 1980.

در بیشتر سال های اخیر اقتصاددانان مترقی و تعدادی از فعلی و سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری باید حمایت ایده فدرال کار گارانتی سازگار با سبز جدید معامله: دولت ایالات متحده را به طور دائم تبدیل این کشور کارفرما از آخرین رفت و آمد مکرر از طریق یک برنامه که همیشه در جای خود اما لگد به دنده بالا در طول رکود اقتصادی و سپس انقباض زمانی که مردم برای پیدا کردن کار در جای دیگر در عمومی و یا بخش خصوصی. یکی ممکن است از مزایای این برنامه این است که آن می تواند به ارائه یک جایگزین برای کم پرداخت می شود کار کردن در کربن فشرده عرضه زنجیره ای مانند کسانی که در مک دونالد و وال مارت—در حال حاضر تنها اشتغال در ارائه در بسیاری از جوامع در سراسر کشور است. آن می تواند قرار داده و مردم را به کار و انجام وظایف در این کشور به فوریت نیاز—از جمله کار است که به طور فعال در مبارزه با تغییر آب و هوا و اثرات آن, با قرار دادن مردم به کار است که به سادگی نمی گردند و کربن به اتمسفر است. آن را می توان محبوب بیش از حد: 70 درصد از رای دهندگان پشتیبانی از این ایده از یک فدرال کار را تضمین کند.

“آنها باید معنی دار شغل” گل نشسته شغل تضمین مدافع Coretta اسکات پادشاه گفت: “وقتی پرسیده شد که چه دولت مشروط شغل ممکن است مستلزم در مصاحبه توییتی این هفته مورخ دیوید استین “در مناطق که در آن وجود دارد نیازهای انسان و در مناطق آموزش و پرورش, پزشکی, مراقبت, مسکن. این مناطق که در آن وجود دارد و کمبود در شرایط ملاقات با مردم نیاز دارد.”

همانطور که در آخرین رکود اقتصادی وجود دارد به نفع خاص به اصطلاح “بیل آماده” پروژه ها—آنهایی است که می تواند قرار داده و مردم را به کار بلافاصله. در حالی که آن را بشدت مورد نیاز بزرگ زیرساخت های ساخت استراحتی هم اکنون می توانید ماه ها یا حتی سال برای دریافت زمین نیاز به مصوبات قانونی و مناقصه فرآیندهای. هر رشته ای جدید با لينک مستقيم-استخدام برنامه هنوز هم نگاهی به برخی از زمان و برنامه ریزی دقیق برای راه اندازی, اما وجود دارد مقدار زیادی از کار است که می تواند انجام شود عملا حق دور. بسیاری از آن را نمی توانید هر بیل در همه.

محققان در کالج بارد را لوی موسسه را پیشنهاد کرده اند که وزارت کار می تواند در اداره فدرال کار تضمین, را با استفاده از آن خود را در حال حاضر موجود مشاغل در آمریکا مراکز در سراسر کشور است که می تواند کامپایل مخازن موجود کار است که تحقق مورد نظر مجموعه ای از معیارهای. “شهرداری در همکاری با گروه های اجتماعی انجام ارزیابی نظرسنجی, فهرست نویسی نیازهای جامعه و منابع در دسترس” Tcherneva نوشت: در سال 2018 در حالی که دول خود را “‘درخواست برای پیشنهاد’ نشان می دهد که آن را به صندوق اشتغال طرح توسط گروه های اجتماعی غیر انتفاعی, اجتماعی, کارآفرینی و سرمایه گذاری و بیکار خود را برای پروژه های که در خدمت هدف” با یک چشم به سمت نه جابجایی اشتغال موجود. خیلی از این کار خواهد بود و در علاوه بر این به هر نوع بزرگتر می کند—می تواند به تقویت زیرساخت های اجتماعی کلید انعطاف پذیر تر و پایین تر-کربن جامعه است. و است که می تواند شروع به سمت راست دور.

همانطور که نیویورک تایمز نشان می دهد مستقیم فدرال استخدام می تواند مردم را به تماس های تلفنی برای افراد مسن چک کردن در در افرادی که ممکن است چند روز یا حتی چند هفته در یک زمان و بدون صحبت کردن به کسی در همه. در حالی که در طول مدت این بیماری همه گیر در این امر باید از طریق تلفن و پس از آن امن این گفتگو می تواند تبدیل به طور منظم بازدیدکننده داشته است برای کمک به دیدار با بحران مراقبت در کنار فدرال-حمایت جهانی مراقبت از کودکان.

در شهرستانها که قبلا بیکاری می تواند به کار ساخت سواحل بیشتر انعطاف پذیر در برابر آینده طوفان و سیل. رسیدگی باغ جامعه در انبوه مناطق شهرستان می تواند کمک به کاهش گرمایی-اثر جزیره. و فدرال-استخدام کارگران در جنوب می تواند گیاه مانگرو درختان در امتداد آب حفاظت در برابر فرسایش به عنوان آنها می خورد تا دی اکسید کربن به عنوان یک شهروند فشار به گیاه آن تریلیون درختان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد بسیار مشتاق. کارگران در حوضه پرمین می تواند به پاک کردن و خواستار توقف دکل سایت های سایت به عنوان حفظ طبیعت. وجود دارد بسیاری از راه های ما می تواند کارگران را به کشاورزی بیشتر انعطاف پذیر به افزایش نوسانات دما—در حالی که به طور همزمان ساخت آن را منتشر می کنند, کمتر, و یا حتی تبدیل آن به یک مخزن کربن.

پس از چند ماه از Covid-19 ناشی از انزوا binging Netflix و بی وقفه پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی مردم به احتمال زیاد به می خواهید به بیرون رفتن به خارج و در میان هر یک از دیگر. اوقات فراغت در میان بزرگترین خط آیتم های جدید مقابله هزینه های برنامه ها که با حمایت مالی همه چیز را از مسیرهای پیاده روی به شکار لژ و سواحل عمومی. تجدید حیات از WPA فدرال تئاتر پروژه فدرال نویسندگان و پروژه هنر فدرال پروژه می تواند به خوبی پرداخت می شود و شغل پایدار برای نوازندگان که صرف کرده اید ماه از کار با توجه به کروناویروس خاموش شدن و تولید نسل جدیدی از پخش کتاب و حتی راهنماهای سفر برای تمام 50 ایالت. نویسندگان می تواند پرداخت به عنوان زورا نیل Liquid بود به جمع آوری تاریخ شفاهی بود و در آرشیو کتابخانه کنگره. مستقیم-استخدام کارگران می تواند برنامه ریزی جشنواره های موسیقی در پارک های عمومی در سراسر کشور با غرفه برای کسب و کارهای کوچک محلی به فروش آبجو صنایع دستی و مواد غذایی تهیه شده از مزارع در این منطقه است.

این یک لیست جامع. آن را نیز متقابلا منحصر به فرد نیست با حمایت دولت فدرال برای تجارت مدارس و تحصیلات تکمیلی به کار در پاک کردن بخش انرژی و یا اتحادیه کارآموزی برنامه هایی که می توانید آموزش یک نسل جدید کارگران—از جمله کسانی که در انتقال از مشاغل در بخش استخراجی به برق ساختمان و آنها را بیشتر در مصرف انرژی کارآمد. گسترده فدرال سبز شغل تضمین شده است از مزایای بالقوه فراتر از واضح: برای مثال با پرداخت کارگران نسبتا جمله شغل می تواند ایجاد یک دستمزد طبقه در $15 یا 20 دلار یک ساعته که در برابر بخش خصوصی را برای تکمیل. آن می تواند همچنین موسسه چهار روز کار در هفته است که بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد را به شدت بریده بریده تولید گازهای گلخانه ای توسط برش رفت و آمد و کاهش بار انرژی از نور و حرارت دفاتر با مزایای بی شمار برای هر دو آب و هوا و راه مردم زندگی می کنند و مصرف می کند.

تفکر خلاقانه در چنین بحران وخیم—در مورد لنت نقره ای و فرصت ها—می تواند احساس نامناسب و حتی غیر مسئولانه است. اما راست آمریکا در حال حاضر می آیند تا با انواع محرک ایده به قیف پول به متحدان خود. چراکه از طرح های در دست انجام برای سرپا نگه داشتن صنعت سوخت فسیلی انتخاب در حال حاضر است بین بحران پاسخ آن دو را در خطرناک سیاست های چند دهه گذشته و یا کسانی که کمک به تغییر جامعه و اقتصاد در جهت بهتر است. چگونه قانونگذاران پاسخ به Covid-19 و اقتصادی آن خرید اینترنتی هم می تواند محافظت از قرن بعدی از بحران مداوم در معرض خطر افزایش درجه حرارت و یا آنها را به مراتب بدتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de