هیئت منصفه indicts بازیگر Jussie Smollett در 6 اتهامات جدید

شیکاگو — هیات منصفه بازگشت شش-تعداد کیفرخواست متهم بازیگر Jussie Smollett از دروغ گفتن به پلیس شیکاگو هنگامی که او گزارش نژادپرستانه و ضد همجنس حمله سال گذشته به ویژه دادستان اعلام کرد.

Smollett چهره شش فقره از رفتار آشوبگرانه ویژه دادستان دن وب در بیانیه ای گفت.

Smollett, که سیاه و سفید است و در اصل به اتهام رفتار آشوبگرانه در ماه فوریه گذشته به اتهام برگزاری این حمله و دروغ گفتن در مورد آن را به دست آورديم. از اتهامات عنوان شده کاهش یافته و یک ماه بعد با کمی توضیح عصبی مقامات پلیس و سپس شهردار رام امانوئل.

تینا Glandian, Smollett است وکیل بلافاصله بازگشت یک تماس برای نظر سه شنبه ،

Smollett پلیس گفت که او در راه رفتن به خانه در اوایل ژانویه ، 29, 2019, هنگامی که دو مرد نقاب دار را به او نزدیک شده نژادپرستانه و ضد همجنس توهین ضرب و شتم او و لوپ یک طناب دار به دور گردن خود را قبل از فرار. او گفت مهاجمان حداقل یکی از آنها به او گفته بود سفید به او گفت که او در “MAGA کشور” — یک مرجع به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شعار “امریکا بزرگ دوباره.”

چند هفته بعد مقامات ادعا که Smollett, پرداخت, دو, دوستان, 3500 دلار برای کمک به او در مرحله حمله چون او ناراضی بود با حقوق و دستمزد خود را به عنوان یک بازیگر در “امپراتوری” و می خواستم به طبل تبلیغات برای کار خود را.

یک قاضی در ماه اوت منصوب Webb سابق آمریکا وکیل به عنوان یک دادستان ویژه برای نگاه به همین دلیل اتهام اصلی بودند کاهش یافته است. روزنامه همچنین به دنبال این که آیا تماس های که Cook County, وکیل دولت کیم Foxx تا به حال با یک Smollett نسبی و سابق و دستیار سابق بانوی اول میشل اوباما بی جهت تحت تاثیر تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه. فوکس recused خودش از این مورد اما همچنان به وزن در.

این شهر شکایت کرد Smollett به دنبال بازپرداخت بیش از $130,000 برای اضافه کاری پرداخت می شود به افسران بودند که درگیر در تحقیق Smollett گزارش. Smollett وکلای باید گفت که این شهر نباید اجازه برای بازیابی هزینه های از Smollett دلیل آن را پذیرفته $10,000 از بازیگر “به عنوان پرداخت در کامل در ارتباط با اخراج از اتهامات عنوان شده علیه او.”

Smollett, پرونده تبدیل به یک مسئله در فوکس پیشنهاد برای دور دوم. مخالفان خود را با اشاره به این مورد که نشان می دهد او قضاوت بد و نفع ثروتمند و قدرتمند در تصمیم گیری که پیگرد قانونی خواهد داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su