Gragson سقوط مرگبار حل و فصل شامل $21M به خانواده زن کشته

کارگزار املاک و مستغلات اسکات Gragson است که انتظار می رود به پرداخت 21 میلیون دلار به خانواده یک زن کشته شدند در زمانی که او سوار مست و خراب در پشته جامعه در Summerlin با توجه به اسناد دادگاه.

ملیسا نیوتن یک مادر سه کودک کشته شده در مارس 2019 خراب در حالی که سه نفر دیگر در Gragson خودرو مجروح شدند. نیوتن خانواده و دیگر قربانیان را در زمینه دعاوی مدنی علیه Gragson.

سه نفر از قربانیان از جمله نیوتن رسیده شهرک با Gragson قبل از او التماس کرد گناه را به اتهامات جنایی در Feburary. مسافر کریستوفر بنتلی کت و شلوار مجموعه به صورت آزمایشی در ماه سپتامبر.

با توجه به حل و فصل اسناد ثبت شده در این هفته در نیوتن دعوی Gragson است که انتظار می رود به خانواده او پرداخت 21 میلیون دلار. شرکت بیمه خود را پرداخت خواهد شد $8.2 میلیون در حالی که او پرداخت خواهد شد $12.8 میلیون سند متحده است.

Gragson و 53 التماس کرد گناه را به یک تعداد از DUI و در نتیجه مرگ و یک تعداد از DUI و در نتیجه قابل توجهی به بدن آسیب برساند. دادستان انتظار می رود به درخواست منطقه قاضی مایکل Villani به حکم Gragson به حداقل 10 سال زندان و حداکثر 25 سال در صدور حکم شنیدن میله میله برای ماه آینده.

وکلای دفاع دیوید Chesnoff و ریچارد Schonfeld باید گفت که آنها به درخواست قاضی برای حداقل شش ماه حبس.

Gragson بازداشت گزارش آمده است که اولین خون در قرعه کشی سه ساعت پس از سقوط اندازه گیری محتوای الکل خون خود را در 0.147 درصد نزدیک به دو برابر حد قانونی برای رانندگان در نوادا است.

او اعتراف کرد به Metropolitan Police Department افسران که او نوشید حدود پنج ساعت در یک موسسه خیریه گلف رویداد مصرف “چهار تا پنج نوشیدنی مخلوط” و Coors آبجو قبل از تصادف, دستگیری گزارش گفت:.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>