درجه بندی اظهارات’ دفاع از موقعیت موقعیت

این اظهارات به شدت سرمایه گذاری این offseason در دفاع از صرف پول قابل توجهی در آژانس رایگان برای اضافه کردن چهار غذای جدید با پتانسیل دیگر اگر آنها نهایی کردن یک معامله برای veteran cornerback شاهزاده Amukamara. آنها همچنین با استفاده از سه نفر از هفت ساله خود را پیش نویس میدارد تدافعی بازیکنان.

بر روی کاغذ این گروه به نظر می رسد بسیار بهتر از آن را در این زمان در سال گذشته و اگر انتظار پیشرفت می آیند به ثمر دفاع بهتر خواهد شد در این زمینه بیش از حد.

که وجود دارد کار انجام می شود برای به دست آوردن بازیکنان جدید سازگار و اتاق را به رشد برای برخی از بازیکنان جوان تر از گذشته به پیش نویس. و بدون به طور منظم offseason در محل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که روند به شدت مختل.

در اینجا است که یک موقعیت با موقعیت شکست با نمرات که در آن اظهارات موضع دفاعی:

خط دفاعی

استارت: د Clelin فرل د Max کرازبی DT Maliek کالینز DT موریس هرست.

ذخایر: کارل Nassib, Arden کلید ارمیا Valoaga, Ade Aruna, Johnathan Hankins, P. J. سالن کندال Vickers, Mike Panasiuk دانیل راس.

خط دفاعی اختصاص تمام 32 تیم کیسه فصل گذشته که امیدوار کننده است و مشکل آن را به عنوان نشان می دهد نیاز به بیشتر بازیسازی در دوم و سوم سطح. مثبت است دفاع بود قادر به ایجاد فشار از جلو چهار در حالی که همچنین بهبود به عنوان یک اجرا توقف واحد. کرازبی بود وحی برخاسته از یک چهارم-دور انتخاب کنید برای ضبط یک تیم-بالا 10 کیسه. اظهارات کنم فرل پیش نویس چهارم به طور کلی در سال 2019 را حل و فصل به عنوان bookend پایان دفاعی آنها پیش بینی, اما او تا به مقدار زیادی از اتاق را به رشد به عنوان یک اجرا مدافع و تصویب حمله کننده. کالینز جامد بود علاوه بر این در رایگان آژانس و توانایی های خود را برای ایجاد فشار از داخل کشور کمک خواهد کرد فرل و کرازبی در محیط.

اظهارات نیاز هرست, Hankins و سالن برای بالا بردن بازی های خود را. علاوه بر این از Nassib در رایگان آژانس می افزاید: عمق در تصویب عجله و اجرای دفاع وجود دارد و باید حالات زمانی که او هل فرل در داخل شناخته شده عبور از فراز به ایجاد یک توانمند تصویب راش با کالینز و کرازبی. اظهارات هنوز هم امید برای کلیدی که مبارزه صدمات فصل گذشته. این واحد بهبود یافته در دو فصل گذشته اما هنوز هم وجود دارد اتاق را به رشد.

درجه: B

Linebacker

استارت: Cory Littleton, نیک Kwiatkoski نیکلاس فردا.

ذخایر: Ukeme Eligwe تنر, الهه شعر و موسیقی Marquel لی کایل Wilber, جاستین فیلیپس نیک Usher.

اظهارات سرمایه گذاری $35.75 میلیون دلار تضمین شده پول برای لیتلتون و Kwiatkoski در رایگان آژانس و یک سوم دور پیش نویس انتخاب در الهه شعر و موسیقی, امید به بهبود یک واحد بود که یک ضعف عمده در فصل گذشته. لیتلتون سابق لس آنجلس قوچ standout در نظر گرفته است به عنوان یکی از NFL بهترین سه-پایین linebackers با توانایی خود را به بازی اجرای و تصویب و Kwiatkoski دیدم مشابه مجموعه ای از مهارت های با خرس شیکاگو. خود را تصویب پوشش توانایی افزایش یک مشکل منطقه و تاثیر باید احساس در طول دفاع تمام.

شروع کار در کنار لیتلتون و Kwiatkoski باز است و امید است میوز در نهایت آن طول می کشد. ایمنی در Clemson, الهه شعر و موسیقی به ارمغان می آورد با تصویب پوشش مهارت ها و توانایی بازیسازی اما ساخت انتقال به linebacker ممکن است برخی از زمان پس از این اظهارات را باید کسی در میان مارو Lee, Wilber و دیگران را به نگه داشتن کار کردن. این یک بهبود واحد وجود دارد ولی عدم قطعیت و بی تجربگی پشت لیتلتون و Kwiatkoski.

درجه: C

دفاعی backfield

استارت: CB Trayvon مولن CB دیمون Arnette S Johnathan ابرام S Damarious Randall.

ذخایر: S/CB Lamarcus جوینر CB Nevin Lawson, CB اشعیا Johnson, CB Amik رابرتسون CB Keisean نیکسون, CB, D. J. قتل CB نیک نلسون CB کن کرولی CB دیلن Maybin CB اردن قهوه ای, CB, مادر, Harper S جف هیت S اریک هریس S Dallin Leavitt, S Javin سفید.

این اظهارات به نظر می رسد نزدیک به امضای Amukamara یک نه سال کهنه. او را به چالش Arnette برای شروع کار مخالف مولن. این cornerback اتاق بسیار جوان پس از یک حضور جانباز مانند Amukamara می تواند افزایش, همراه با حضور جوینر که نقش حافظه. مولن دیدم در نیمه دوم از خود 2019 rookie فصل و اگر او همچنان که به سمت بالا حرکت کردن او می تواند یک ستاره ساخت. Rookies Arnette و رابرتسون تاریخ جانسون دوم-سال بازیکن که از دست رفته بسیاری از خود rookie فصل با شکسته چهره به عنوان امیدوار کننده بازیکنان. اظهارات نیاز به آنها را به حل و فصل به سرعت. آنها در حال شمارش را بر ابرام به شکستن در قوی ایمنی پس از او از دست رفته 15 بازی خود 2019 rookie فصل با آسیب دیدگی شانه. جانبازان Randall و هیت اضافه شد در رایگان آژانس. هریس شده است جامد به عنوان یک ذخیره و نقطه استارت فراهم می کند و تجربه و عمق. این گروه دارای یک شانس برای گرفتن یک گام بزرگ رو به جلو, اما ممکن است زمان را با تمام بی تجربگی.

درجه: C+

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore onTwitte

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im