محرک اقتصادی دولت پرداخت می شود واریز مستقیم به حساب پی پال

پی پال جزئیات دو طرح مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس: یکی با هدف کمک به مشتریان شیر به خود محرک اقتصادی دولت پرداخت و دوم به ارائه دسترسی به وام کسب و کار کوچک از طریق اداره کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه.

پرداخت پلت فرم گفت: در یک پست وبلاگ است که کاربران که در حال حاضر نمی, پی پال, کارت نقدی می توانید درخواست یکی با ورود به حساب خود را از طریق نرم افزار و یا آنلاین.

هنگامی که این انجام می شود شماره حساب و مسیریابی شماره برای پی پال پول نقد کارت ذکر شده در کاربران تنظیمات زیر واریز مستقیم می تواند وارد شود IRS پورتال برای دریافت محرک پرداخت.

پی پال گفت: در آن پست وبلاگ که این کار با وزارت خزانه داری برای ایجاد راه های بیشتری را برای مردم به خود محرک پرداخت به حساب پی پال خود و اضافه میکند: “با استفاده از پی پال واریز مستقیم به ارسال خود را پرداخت پی پال خود پول نقد به علاوه حساب رایگان است. به علاوه اگر شما در حال حاضر راه اندازی پرداخت مستقیم به انتقال آخرین اظهارنامه مالیاتی فدرال درآمد خود را به حساب پی پال شما باید دریافت پرداخت خود را به طور خودکار. محرک باید پرداخت منتقل شده به حساب خود را در راه همان است. مراجعه به IRS وب سایت برای جزئیات بیشتر.”

افزود: شرکت در یک وبلاگ جداگانه پست که آن را دریافت SBA تصویب و تبدیل به یکی از اولین غیر بانکی موسسات به شرکت در چک حفاظت از برنامه.

رئیس جمهور و مدیر عامل دن Schulman نوشت: “کسب و کارهای کوچک شده اند و آمار به خصوص با کروناویروس بحران است. نیاز فوری وجود دارد برای کمک به هر واجد شرایط کسب و کار دسترسی به کمک های مالی مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که به عنوان بسیاری از کارگران که ممکن است خود را حفظ منافع و حقوق. این یک مسابقه برای نجات شغل در حال حاضر و برای آینده است. ما مشتاق برای استقرار ما سرمایه و تخصص برای انجام بخشی از ما در کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن به چالش کشیدن این دوره است. ما خدا را شکر به رهبران کنگره برای تضمین این که مراقبت عمل مجاز شرکت های مانند پی پال برای کمک به توزیع وجوه را به سرعت به کسانی که کسب و کار است که بسیاری نهفته است.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>