گوگل اسکار آگهی نشان می دهد که چگونه آن را می تواند کمک به شما در پیدا کردن فیلم های مورد علاقه خود مکان

برای اسکار امسال را پخش کنید, گوگل, ایجاد یک تبلیغ که یکی از ویژگی های آن نسبتا شناخته شده ویژگی های نقشه برداری: توانایی به دقت اشاره کردن که در آن فیلم معروف مکان را می توان در دنیای واقعی است.

که بسیار سرگرم کننده جنبه ای از نقشه های گوگل—مگر اینکه شما یک مقیم و از برانکس است که در حال حاضر رنج می برد بیشتر از سهم خود را از بذله گو طرفداران آینده به قصبه به رقص در پله های معروف ساخته شده توسط خواکین فونیکس در سال 2019 فیلم.

که بدیهی است که از زمان روی صفحه نمایش در گوگل نقطه داده شده که بذله گو بود و بیشتر نامزد اسکار بیش از هر فیلم دیگر در این سال, اما این آگهی همچنین ویژگی های Doc, قهوه خانه در, بازگشت به آینده, خانواده جونز از سال 1995 جمعه و Goonies ساحل (با نام مستعار اورگان ساحل کانن).

کاملا به پایان رسیده برای اسکار آخر هفته آگهی آثار خلاقانه و استراتژیک—گرفتن میلیون ها نفر فکر کردن در مورد انعطاف پذیری از نقشه های گوگل.

آگهی به سرعت در حال دنبال کردن یکی دیگر از جمعیت pleaser از گوگل: “Loretta,” سوپر باول نقطه که Adweek رتبه در یکی از این سال بهترین تبلیغات از این بازی بزرگ است.

گوگل منتشر نشده آژانس اعتبار برای اسکار آگهی. سوپر باول نقطه تولید شد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im