گوگل طاقت فرسا قانون توازن بین حریم خصوصی و سود

بینش کلیدی:

گوگل شرکت مادر حروف الفبا است که در یک اتفاق نادر و بالقوه موقعیت مخاطره آمیز: این باید جواب رو به رشد فراخوان عمومی برای حفظ حریم خصوصی در حالی که آرام دولت مشتاق به حفظ رقابت در بازار در حالی که در ادامه به تحت تاثیر قرار دادن وال استریت با رشد آن است.

این غول جستجو به دست آورده $45.8 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه آخر سال 2019 از $39 میلیارد دلار در 12 ماه قبل با اکثریت قریب به اتفاق از درآمد خود را ($37.9 میلیارد دلار) تولید شده از طریق آگهی های انفاق با توجه به حروف الفبا آخرین مالی تشکیل پرونده.

الفبای درآمد کل برای دوره تنها بیش از $46 میلیارد دلار به عنوان “دیگر شرط” در ادامه به افزایش به عنوان یک نسبت از کل درآمد را صرف تبلیغ است که هنوز هم بسیار مهم برای شرکت های بزرگ, غول پیکر خط پایین.

آرام لابی های مختلف

مقدار این واقعیت ساخته شده بود که گوگل را شکست یوتیوب آن درآمد برای اولین بار با تبلیغات بر روی ویدئو-به اشتراک گذاری پلت فرم تولید 15 میلیارد دلار در سال 2019.

که باعث یوتیوب به تنهایی سومین فروشنده تبلیغات در خارج از چین به گفته یکی از آژانس منبع صحبت خواست نامش فاش نشود—Google قدرت به عنوان یک رسانه های بزرگ فروشنده باعث می شود خریداران اغلب تمایلی به رفتن به رکورد. اعداد را به صورت قابل خواندن و با وجود نوسانات در قیمت سهام تحلیلگران همچنان به توصیه الفبا به سرمایه گذاران است.

این شرکت پس از آن تماس بگیرید, در این هفته, گوگل CFO اموزش Porat گفت YouTube درآمد بودند تا 30% در سال در سال با “اکثریت این درآمد پرداخت به سازندگان محتوا.”

وال استریت منبع که نخواست نامش فاش شود با توجه به شرکت ارتباطات سیاست اشاره کرد که چگونه این نمونه از نوع تن گوگل سعی خواهد کرد به اعتصاب در به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک شرکت است که به بازگشت در حالی که در ادامه به رشد نمایی.

حتی برخی منابع این باورند که گوگل شکستن یوتیوب آن درآمد برای اولین بار ممکن است در پیش بینی تغییرات آینده به Google Chrome با داشتن یک اثر قابل ملاحظه در گوگل, بازاریابی, ارائه پلت فرم که متکی بر کوکی های شخص ثالث به قدرت ad-tech خدمات برای هر دو رسانه خریداران و ناشران با ابزار مانند آن تبلیغ, تبادل, نمایش و تصویری 360 و گوگل شبکه نمایش.

طرفداران چنین نظریه منطقی است که الفبای می تواند توجیه jettisoning Google ad-tech ارائه به وال استریت تا زمانی که این شرکت می تواند تعادل آن را به عنوان وسیله ای برای پاسخ دادن به تماس ها برای حفظ حریم خصوصی در حالی که جبران (بالقوه) مالی با آمار قابل توجه یوتیوب رشد اعداد.

ترین صنعت متزلزل عمل متعادل

حروف الفبا است که در مورد به وارد کردن یکی از مهمترین و به طور بالقوه مملو دوره های تاریخ خود را به عنوان آن را باید با موفقیت برآوردن تقاضای عمومی برای حفظ حریم خصوصی داده ها در حالی که دفع ضد تراست موشکافی.

در اواخر ماه گذشته گوگل تایید آنچه بسیاری انتظار داشتند برای تقریبا یک سال با اعلام این خبر که آن را دیگر نمی خواهد به پشتیبانی از کوکی های شخص ثالث در آن بازار پیشرو مرورگر کروم یک حرکت بسیاری از تفسیر به عنوان یک شاخه زیتون به حریم خصوصی لابی.

در حالی که این حرکت شاید مورد استقبال طرفداران حفظ حریم خصوصی می تواند سر بریدن دیگران به خصوص کسانی خواهد بود که تعریف شده به عنوان برنامهای بازیکنان. Ad-tech کارشناسان شده است تا در آغوش, در ماه های اخیر با دولت ها در سراسر جهان مصرف توجه داشته باشید.

گزارش های رسانه ها ادعا کرده اند که مقامات وزارت دادگستری در حال ملاقات با دولت به طور کلی وکیل این هفته به بررسی الفبای تسلط آنلاین, آگهی, کسب و کار است. در هسته رگولاتور’ نارضایتی در حال اتهامات مربوط به جستجو تعصب تبلیغات و گوگل را کنترل سیستم عامل اندروید با توجه به گزارش.

چنین ریزه کاری از روایت گوگل به بافتن.

گوگل آخرین ارتباطات توهین آمیز

پس از کوکی گوگل تغییرات شد و برای اولین بار اعلام کرد که تبلیغات آنلاین غول پیکر شده است مشتاق به صدا چگونه آن را متفاوت در فلسفه آن در مقایسه با معاصران خود را. اپل با آن ردیابی هوشمند پیشگیری rollout در سافاری جدید بازار شرکت کننده شجاع و فایرفاکس ارائه دهنده موزیلا تمام شده است مشتاق به برجسته حفظ حریم خصوصی و آسیب پذیری های ad tech به خصوص به نمایندگان مجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>