گوگل به روز رسانی آن Coronavirus تلاش هر دو در داخل و خارج از شرکت

گوگل و الفبای مدیر عامل سوندار پیچای دقیق این شرکت در تلاش برای مقابله با کروناویروس در یک پست وبلاگ در جمعه بر اساس یک ایمیل او فرستاده شده به کارکنان پیش از آن در روز.

این شرکت 24 ساعته حادثه-واکنش تیم برای ماندن در هماهنگی با سازمان بهداشت جهانی و پیچای گفت: رهبری در جلسه روزانه به تصمیم گیری های حیاتی در مورد دفاتر خود در سراسر جهان است.

او افزود که برخی از دفاتر گوگل در حال حاضر بر روی یک کار از خانه وضعیت در حالی که دیگران به طور معمول عامل و ساعتی خدمات فروشندگان تحت تاثیر کاهش ساعات کار در حال پرداخت برای آنها کار کرده اند.

در مصرف کننده رو به سمت مردم در حال آمدن به موتور جستجوی Google برای کسب اطلاعات در مورد واکسن, سفر, مشاوره و راهنمایی پیشگیری با پیچای ذکر است که نمایش داده شد به “کروناویروس تمیز کردن مشاوره” مشخصی با بیش از 1700 درصد در ایالات متحده در طول هفته گذشته.

این هشدار SOS در گوگل جستجو است اتصال مردم به اخبار نکات ایمنی و لینک به اطلاعات معتبر از که.

پیچای گفت: گوگل در حال کار برای گسترش دانش پانل برای شرایط بهداشتی شامل Covid-19 پنل برای مردم به طور خاص به دنبال اطلاعات در مورد علائم پیشگیری و یا درمان.

صفحه اصلی در آن ویدیو یوتیوب و سایت نیز هدایت کاربران به چه کسانی و دیگر محلی مربوطه و سازمان های معتبر و آگهی موجودی در یوتیوب اهدا شده است به دولت ها و سازمان های غیر دولتی در نهفته مناطق برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی.

قابل اعتماد اطلاعات بومی و محلی است که در ظاهر از طریق نقشه های گوگل.

پیچای گفت: این شرکت اعتماد و ایمنی تیم کار کرده است “در سراسر ساعت و در سراسر جهان” برای محافظت از کاربران از فیشینگ, تئوری های توطئه نرم افزارهای مخرب و اطلاعات غلط.

ویدئوها در یوتیوب است که ادعا می کنند برای جلوگیری از coronavirus و منصرف از بینندگان به دنبال درمان های پزشکی در حال حذف شدن.

دهها هزار نفر از آگهی های مسدود شده در تبلیغات گوگل بیش از شش هفته گذشته برای سرمایه گذاری در coronavirus و این شرکت کمک می کند که دولت و سازمان های اجرای عمومی-اطلاعیه های خدمات.

فروشگاه Google Play به سیاست های در محل به ممنوعیت توسعه دهندگان نرم افزار از سرمایه گذاری در رویدادهای حساس و به منع نرم افزار که از ویژگی های گمراه کننده و مضر پزشکی و سلامت-مطالب مرتبط.

گوگل ارائه 25 میلیون دلار در اهدا اعتبار آگهی WHO و سازمان های دولتی که آن را افزایش می دهد در صورت لزوم.

Google.org و کارکنان را اهدا بیش از 1 میلیون دلار به تلاش های امداد رسانی اختصاص داده شده برای سازمان های خرید تجهیزات پزشکی تامین غذا و مسکن برای کارگران خط مقدم ساختمان موقت بیمارستان ها و دیگر بهبودی طولانی مدت تلاش.

و ابر گوگل در حال کار فدرال و دولت های ایالتی و محلی برای کمک به آنها در ارتباط با شهروندان و مسافران بازگشت از نهفته مناطق.

پیچای نوشت: به کارکنان “این بی سابقه است لحظه. این مهم است که ما این رویکرد با یک حس آرامش و مسئولیت—از آنجا که ما بسیاری از مردم شمارش بر ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im