تیم گوگل با دولت آمریکا در وب سایت اختصاص داده شده به کروناویروس

گوگل توسط teaming تا با دولت ایالات متحده به منظور توسعه یک وب سایت اختصاص داده شده به آموزش و پرورش و پیشگیری از منابع محلی در سراسر کشور مربوط به کروناویروس و Covid-19.

الفبا و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai گفت: در یک پست وبلاگ که از سایت خواهد شد عبارتند از: بهترین شیوه در پیشگیری; لینک کلیک کنید برای اطلاعات معتبر از سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و راهنمایی برای افراد معلمان و کسب و کار.

او اضافه کرد که گوگل قصد دارد به رول از یک نسخه اولیه از این سایت در اواخر روز دوشنبه (16 مارس) و از آن خواهد شد افزایش یافته و به روز شده بر اساس مداوم.

همکار الفبای شرکت بررسی که بر سلامت و زندگی علوم در حال همکاری با دولت های محلی و مقامات بهداشتی فدرال در کالیفرنیا به راه اندازی تست سایت در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و برای ایجاد یک ابزار آنلاین برای افزایش خطر غربالگری و تست برای افراد در معرض خطر بالا از Covid-19.

پیچای گفت: مردم در این دولت قادر خواهد بود به را آنلاین غربال نظرسنجی از طریق بررسی پروژه ابتدا و در مواردی که آزمایش های ضروری آنها خواهد شد به کارگردانی به همراه تست سایت بر اساس ظرفیت است.

او نوشت: “در حالی که همانا این است که در مراحل اولیه این برنامه آزمایشی این طرح است که به گسترش به نقاط دیگر در طول زمان است.”

یکی دیگر از الفبای شرکت DeepMind منتشر شد پیش بینی است که می تواند کمک به دانشمندان در درک بهتر coronavirus ساختار پروتئین به منظور توسعه درمان های آینده.

گوگل ترویج آن “فراموش پنج” کمپین که آگاهی از اقدامات ساده مردم می توانند به سرعت گسترش coronavirus در صفحه اصلی آن و این که گفت: راهنمایی کسانی که دیده بودند توسط میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده در 24 ساعت اول آنها زندگی می کنند.

اطلاعات بیشتر در حال اضافه شده به گوگل Covid-19 SOS هشدار از جمله لینک به ملی سلامت سایت های مرجع و نقشه از مناطق آسیب دیده از چه کسی است.

هنگامی که مکان هایی مانند مدارس و کسب و کار بسته شده در گوگل و نقشه های گوگل را نشان می دهد که آنها به طور موقت بسته شده و در روزهای آینده کسب و کار قادر خواهید بود به علامت خود را به عنوان به طور موقت بسته و از طریق Google برای کسب و کار من.

این شرکت همچنین با استفاده از آن, دوبلکس, هوش مصنوعی, فن آوری برای تماس با کسب و کار و تایید خود را به روز رسانی ساعت, جایی که ممکن است به طوری که می تواند اطلاعات منعکس شده در جستجو و نقشه.

ویژه صفحه وب ایجاد شده برای گوگل پروازهای کاربران برای دریافت اطلاعات در هواپیمایی که در حال ارائه انعطاف پذیر, لغو سیاست ها و تغییر هزینه.

این صفحه در حال حاضر در دسترس در زبان انگلیسی با زبان های بیشتر به زودی اضافه می شود.

اطلاعات غلط مربوط به کروناویروس در حال حذف از گوگل سیستم عامل, از جمله فیلم با خطرناک و یا اطلاعات گمراه کننده در یوتیوب, مانند کسانی که در ترویج پزشکی اثبات نشده روش برای جلوگیری از این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان غلط و مضر محتوا بر روی نقشه های گوگل مانند بررسی جعلی و گمراه کننده اطلاعات در مورد مکان های بهداشت و درمان.

ویژگی های حق بیمه در گوگل دیدار با ویدئو کنفرانس نرم افزار ساخته شد در دسترس همه G-مجموعه مشتریان رایگان از طریق ژوئیه 1.

در آموزش و پرورش مقابل گوگل, ایجاد آموزش از راه دور منابع از جمله مواد آموزشی یوتیوب آموزش مجازی ایرانیان, وبلاگ, پست و آموزشی و شرکت در حال همکاری با گوگل مربی گروه در سراسر جهان است.

گوگل در حال ارتکاب 50 میلیون دلار به جهانی Covid-19 پاسخ بشردوستانه از طریق بازو Google.org, اختصاص داده شده برای بهداشت و درمان و علوم و دسترسی به منابع آموزشی و کسب و کار پشتیبانی می کند.

این شرکت نیز مسابقه تا 5 میلیون دلار در کمک های مالی به این که Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق و از آن ساخته شده $500,000 کمک مالی به یک تیم از محققان اپیدیولوژی و توسعه دهندگان نرم افزار در بیمارستان کودکان بوستون کار در HealthMap یک وب سایت است که فراهم می کند تا به تاریخ روندهای در حال ظهور بهداشت عمومی را تهدید و شیوع بیماری.

پیچای گفت که در هفته های آینده گوگل را راه اندازی آموزش از راه دور صندوق برای کمک به اطمینان حاصل شود که آموزش و پرورش همچنان در سراسر جهان همراه با پشتیبانی از کسب و کارهای کوچک مانند منابع و دسترسی به سرمایه است.

و شرکت تاسیس Covid-19 صندوق برای فعال کردن موقت کارکنان و فروشندگان در سطح جهانی را پرداخت مرخصی استعلاجی در صورتی که پتانسیل علائم کروناویروس و یا قرنطینه می شوند و نمی تواند به کار برود.

پیچای نوشت: “برای 21 سال گوگل ماموریت بوده است به سازماندهی اطلاعات جهان و آن جهانی قابل دسترس و مفید است. کمک به مردم دریافت اطلاعات صحیح برای سالم ماندن است که مهم تر از همیشه در مواجهه با جهانی همه گیر مانند Covid-19 … در این بی سابقه لحظه ما احساس یک مسئولیت بزرگ برای کمک به. ما به شما در حفظ و انجام همه چیز ما می توانیم برای تحویل در ماموریت ما و کمک به مردم برای مراقبت از خود و جوامع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im