گوگل رول منظقه وانت نشان در محلی موجودی تبلیغات

کلید بینش:

  • جستجو برای “در سهام” هستند تا 70 درصد در سطح جهانی با توجه به, گوگل, با توجه به مصرف کنندگان نا امیدی با سایت های تجارت الکترونیک.

به نظر می رسد هر کسب و کار در حال انجام است منظقه وانت این روز است. مشروب فروشگاه ها و سوپر مارکت ها و حتی رستوران ناهار خوری خوب باید به سرعت به تصویب رسید برای مواد غذایی سریع مدل برای خدمت به مشتریان در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

این هفته گوگل اعلام کرد که اجرای خود را از منظقه وانت قابلیت در آن خرید پلت فرم برای حمایت از کسب و کار در تلاش برای خدمت به مشتریان در این راه. این ویژگی است که در نسخه بتا ارائه می دهد یک منظقه وانت “نشان” برای خرده فروشان در خود زنده محلی موجودی تبلیغات.

برای دریافت گواهینامه گوگل گفت: فروشندگان باید پیشنهاد تماس با ما و یا منظقه گزینه برای کسانی که فروشگاه آنلاین و انتخاب کنید تا خرید خود را در فرد. اما خرده فروشان نمی توانند نشان در صورتی که نیاز خریداران به استفاده از برنامه.

با توجه به یک پست وبلاگگوگل گفت که “جستجو برای ‘سهام’ رشد بیش از 70 درصد در سطح جهان از این هفته از 28 مارس تا 4 آوریل” با توجه به کاربر نا امیدی با تجارت الکترونیک به تاخیر می اندازد. این نشان جدید در دسترس است در استرالیا, اتریش, برزیل, کانادا, دانمارک, فرانسه, آلمان, ژاپن, هلند, نروژ, سوئد, سوئیس, انگلستان و ایالات متحده است.

Petco است که در حال حاضر با استفاده از قابلیت های, با توجه به پست وبلاگ. مالکیت حیوان خانگی است و بالندگی در همه گیر و پت مارک های تنظیم کرده اند که چگونه آنها انجام کسب و کار.

گوگل هم شاهد تغییرات در رفتار مصرف کننده پس از معرفی تبلیغ جدید گزینه برای فروشندگان محلی در ماه نوامبر پیش از فصل تعطیلات. در آن زمان این شرکت گفت: آن را دیدم 350 بار بیشتر جستجوها در “محلی” و “نزدیک من” از آن 10 سال قبل.

این کشور به آرامی شروع به باز دوباره تا آمریکایی ها تجربه خرید تا حد زیادی تغییر کرده و از دولت به دولت و حتی شهر به شهر و می تواند فشار خرده فروشی روند حتی بیشتر محلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im