گوگل دودل سلام کسانی که در خط مقدم نبرد در مقابل Covid-19

نخست اینترنت املاک و مستغلات شناخته شده به عنوان گوگل دودل خواهد شد اختصاص داده شده به مردم در خط مقدم از پاسخ به coronavirus همه گیر بیش از دو هفته آینده.

گوگل بهداشت ارشد بهداشت افسر کارن DeSalvo نوشت: در یک پست وبلاگ “این هفته ما در حال شروع یک سری از Doodle ها و به رسمیت شناختن بسیاری از مردم در پاسخ به Covid-19—از پزشکان و پرستاران در مراقبت از افراد در خط مقدم به معلمان و خدمات غذایی کارگران اطمینان حاصل کرد که کالاهای اساسی و خدمات هنوز در دسترس است. همزمان با شروع از ملی بهداشت عمومی در هفته در آمریکا برای اولین بار ما دودل در این مجموعه می درخشد نور را در سلامت عمومی کارگران که در خط مقدم مبارزه با این بیماری است.”

او همچنین مشخص راه های دیگر گوگل است که کمک به کسانی که در خط مقدم.

Google Cloud تحقیقات اعتبارات ارائه شده به دانشمندان و DeSalvo گفت: یک ائتلاف از پژوهش پیشرو گروه وارد شده بیش از 44,000 مقالات علمی مربوط به کروناویروس در گوگل ابر Kaggle اطلاعات-علم جامعه است.

یک میزبانی مخزن عمومی مجموعه ساخته شده در دسترس از طریق گوگل Covid-19 مجموعه برنامه برای کمک به محققان داده های دانشمندان و تحلیلگران از جمله اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی بهداشت جهانی داده ها از بانک جهانی و داده های نقشه شهری باز.

و هفته گذشته گوگل منتشر شده اولیه انتشار آن Covid-19 جامعه تحرک گزارش به تامین سلامت کارگران با بینش طریق جمع, داده ناشناخته خواهد ماند و در روند جنبش در سراسر مکان های مانند خرده فروشی و تفریح و سرگرمی, مواد غذایی و داروخانه ها.

DeSalvo نوشت: “امروز ما سلام سلامت عمومی کارگران که نقش مهمی در پاسخ به این بیماری همه گیر. بعد از دو هفته ما Doodles را افتخار دیگر ضروری کارگران خط مقدم از جمله بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و بسیاری از مردم نگه داشتن خدمات مانند بهداشت مواد غذایی, خدمات حمل و نقل عمومی و مدارس و بیشتر به بالا و در حال اجرا است. با تشکر از شما به تمام کسانی که در حال تلاش برای نجات جان انسان ها و حفظ جوامع امن در طول این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>