گوگل همچنان به اضافه کردن ویژگی های حمایت از موسسات کوچک و متوسط طول Covid-19

گوگل دقیق برخی از ویژگی های جدید با هدف کمک به کوچک و midsized کسب و کار شناور ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Google Maps معاون ارشد رئيس جمهور از ژئو جن فیتزپاتریک گفت: در یک پست وبلاگ “دیده ایم دست اول در جستجوی گوگل و نقشه های تاثیر که Covid-19 تا به حال در کسب و کارهای کوچک و چگونه آنها را در ارتباط با مشتریان خود را. مردم در سراسر جهان به دنبال راه هایی برای ادامه حمایت از گوشه کتابفروشی محلی, آبیاری, سراخ ها, محبوب استودیو رقص و کسب و کارهای دیگر که به محله خود شخصیت—حتی اگر آن را از یک فاصله است.”

پشتیبانی از لینک ها در حال گسترش به 18 کشور دیگر از جمله ژاپن و اسپانیا. ویژگی تجار را قادر می سازد برای اضافه کردن یک لینک اهدا هدیه, کارت لینک و یا هر دو برای کسب و کار خود و پروفیل همراه با یک پیام و توضیح داد که چگونه بودجه است که مطرح شده استفاده خواهد شد.

گوگل تیمی با GoFundMe و پی پال در کمک های مالی جزء در حالی که همکاران واجد شرایط برای کارت هدیه ارائه شده شامل شبدر, مربع, نان تست و Vagaro.

فیتزپاتریک گفت: جهانی جستجو بهره در “چگونه برای کمک به کسب و کارهای کوچک” به تمام زمان بالا در ماه مارس بیش از 700% از فوریه تا گوگل این امکان را برای مردم به جستجو مورد علاقه خود را به کسب و کارهای محلی با نام برای دیدن اگر آن کسب و کار اضافه شده یا اهدای کارت هدیه لینک به پروفایل خود.

او افزود که در هفته های آینده مردم خواهد بود قادر به استفاده از جستجو و نقشه برای پیدا کردن کسب و کار در این نزدیکی هست برای درخواست پشتیبانی.

با اکثر فرد خدمات در وقفه با توجه به همه گیر, گوگل, ویژگی های اضافه شده برای کمک به تجار ترویج خدمات مجازی.

تجار که تایید شده در Google برای کسب وکار من به زودی قادر خواهد بود به اضافه کردن ویژگی های از جمله آنلاین قرار ملاقات کلاس های آنلاین و آنلاین تخمین می زند برای کسب و کار خود و پروفیل.

فیتزپاتریک گفت: آن دسته از ویژگی ها می تواند اضافه شود در حال حاضر از طریق Google برای کسب وکار من و آنها قابل مشاهده خواهد بود در کسب و کار پروفیل در جستجو و نقشه ها در هفته های آینده.

رزرو با گوگل نیز در حال گسترش به فعال کردن کسب و کار شامل رزرو آنلاین خدمات از طریق همکاران از جمله Booksy, رجیس WellnessLiving و Zooty.

گوگل اضافه شده توانایی برای کسب و کار را به علامت خود را به عنوان به طور موقت بسته در سراسر همه از آن کسب و کار عمودی و همچنین به نشان می دهد زمانی که آنها آماده هستند برای بازگشایی و برای اضافه کردن ثانویه ساعت و پست های مربوط به Covid-19.

فیتزپاتریک گفت: بیش از 1 میلیون کسب و کار به اشتراک گذاشته اند Covid-19 نوشته های سینوسی مارس رانندگی میلیون ها کلیک برای کسانی که کسب و کار وب سایت های هر هفته.

بیشتر شخص ثالث سفارش دهندگان اضافه شد برای فعال کردن اضافی 25,000 رستوران به ارائه تحویل و بایگانی اطلاعات به طور مستقیم از طریق گوگل و تجار مواد غذایی می تواند در حال حاضر نشان می دهد مورد نظر خود را آنلاین سفارش شرکای کسب و کار خود و پروفیل.

فیتزپاتریک گفت که پس از دادن رستوران توانایی برای اضافه کردن ویژگی های چنین به عنوان منظقه وانت ناهار خوردن در و بدون تماس با تحویل به کسب و کار خود و پروفیل و بیش از 3 میلیون باید اضافه و یا ویرایش آن حضرت ،

او نتیجه گرفت: “ما می دانیم که هر روز در طول این همه گیر می تواند در شدت متفاوت—و برای صاحبان کسب و کار کوچک وجود دارد می تواند بسیاری از عدم قطعیت است. در حالی که ما نمی تواند کنترل آنچه که هر روز به نظر می رسد هدف ما این است که برای ادامه کمک به کسب و کار ارتباط با آخرین مصرف کنندگان در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im