گوگل مرتکب بیش از 800 میلیون دلار برای مبارزه با کروناویروس

الفبا و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai دقیق تعهد بیش از 800 میلیون دلار برای حمایت از کوچک و midsized کسب و کار, سلامت, سازمان, دولت, و بهداشت کارگران در خط مقدم در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

پیچای گفت: در یک پست وبلاگ جمعه که 250 میلیون دلار در آگهی کمک های مالی را به سازمان بهداشت جهانی و بیش از 100 سازمان های دولتی در سراسر جهان برای کمک به آنها را به اشتراک گذاری اطلاعات مهم در جلوگیری از گسترش Covid-19 و راه های دیگر برای کمک به جوامع محلی.

الفبا و گوگل نیز ارائه 20 میلیون دلار در آگهی کمک های مالی به جامعه و موسسات مالی و nongovernment سازمان های عمومی-اطلاعیه های خدمات در بودجه امداد و سایر منابع برای موسسات کوچک و متوسط.

این شرکت با ایجاد 100 میلیون دلار سرمایه گذاری صندوق برای حمایت از سازمان های غیر دولتی و موسسات مالی در سطح جهان و کمک به آنها را فراهم موسسات کوچک و متوسط با دسترسی به سرمایه است. پیچای گفت: به عنوان مثال که الفبا و گوگل در حال کار با فرصت های سرمایه گذاری, شبکه, در آمریکا برای کمک به پر کردن شکاف در تامین مالی برای افراد و جوامع هستند که محروم توسط جریان اصلی موسسات مالی.

در مجموع 340 میلیون دلار در گوگل تبلیغات اعتبارات در دسترس خواهد بود به تمام موسسات کوچک و متوسط است که تا به حال فعال تبلیغات گوگل حساب بیش از سال گذشته و پیچای گفت: اطلاعیه آغاز خواهد شد ظاهر می شود در این حساب و اعتبار می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر نقطه ای تا پایان سال در سراسر همه ی شرکت های تبلیغاتی سیستم عامل است.

موسسات دانشگاهی و محققان خواهد شد که دسترسی به یک استخر از 20 میلیون دلار در Google Cloud اعتبارات به اهرم آن محاسبات قابلیت ها و زیرساخت های آنها به عنوان مطالعه پتانسیل درمان و واکسن پیگیری اطلاعات مهم و شناسایی راه های جدید برای مبارزه با کروناویروس. آنها در اینجا اعمال می شود.

گوگل در حال همکاری با دیرین تامین کننده و شریک Magid دستکش و ایمنی به تولید 2 میلیون به 3 میلیون ماسک صورت در هفته های آینده برای CDC پایه و اساس است.

کارکنان از الفبای شرکت ها از جمله گوگل بررسی کنید و X را کمک به مهندسی زنجیره تامین و بهداشت و درمان تخصص برای افزایش تولید فن های کار با تجهیزات تولید کنندگان و توزیع کنندگان و دولت است.

در نهایت گوگل, افزایش سالانه آن هدیه مسابقه برای کارکنان به 10000 $از $7,500. به این معنی که هر یک از کارکنان می تواند در حال حاضر اهدا $20,000 به سازمان ها در جوامع خود را با یک نیم آینده از این شرکت است.

پیچای نوشت: “با هم ادامه خواهیم داد برای کمک به جوامع ما—از جمله کسب و کار ما مربیان محققان و سازمان های غیر انتفاعی—حرکت را از چالش های پیش رو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im