گوگل کروم طول می کشد هدف در سرزده تبلیغات تصویری

کاربران گوگل کروم به زودی به کمتر سرزده تبلیغات تصویری.

مدیر محصول Jason James گفت: در یک پست وبلاگ) جمعه که ائتلاف برای بهتر تبلیغات ایجاد شد توسط ad انجمن های صنفی به منظور توسعه بهتر تبلیغات استانداردهای نشان داد یک مجموعه جدید از استاندارد برای تبلیغات است که نشان داده شده است در حالی که مردم مصرف محتوای ویدئو.

ائتلاف برای بهتر تبلیغات نظرسنجی 45,000 مصرف کنندگان در سراسر جهان و به این نتیجه رسیدند که آنها در بر داشت سه تبلیغ خاص تجارب به خصوص مخل در حالی که تماشای محتوای ویدئویی بود که در کمتر از هشت دقیقه است.

نوع اول زمانی غیر skippable آگهی preroll یا گروه از تبلیغات است که بیش از 31 ثانیه ظاهر می شود قبل از ویدئوها و نمی توان از قلم در عرض پنج ثانیه است.

نوع دوم بود آگهی midroll از هر مدت به عنوان آنها قطع بیننده را تجربه می کنند.

و نوع سوم شد تصویر و یا تبلیغات متنی که به نظر می رسد در بالای یک ویدیو که در حال تماشا و یا در وسط قرار دارد سوم از پخش ویدئو و یا اشغال بیش از 20 درصد از محتوای ویدئویی.

ائتلاف برای بهتر تبلیغات گفت: صاحبان وب سایت باید توقف نمایش این نوع از تبلیغات به بازدید کنندگان به سایت خود را در عرض چهار ماه آینده و جیمز گفت: گوگل به دنبال کت و شلوار شروع Aug. 5 با گسترش آن کاربر حفاظت و نشان دادن هر گونه تبلیغات در سایت در هر کشور است که بارها و بارها در خدمت این نوع از تبلیغات بالا توضیح داده شد.

او اضافه کرد که یوتیوب را مرور برای انطباق به خوبی و گوگل را به روز رسانی محصول طرح در سراسر همه آگهی های سیستم عامل از جمله یوتیوب.

گوگل را فراهم می کند یک تبلیغ, تجربه, گزارش ابزار را قادر می سازد که ناشران برای تعیین اگر سایت خود را شامل هر گونه نقض آگهی تجارب و ابزار به روز خواهد شد در این هفته به منعکس کننده اطلاعات در مورد استانداردهای جدید از ائتلاف برای بهتر تبلیغات.

جیمز نوشت: “Chrome همواره متمرکز بر ایجاد بهترین تجربه ممکن را برای مردم مرور وب است. ما یک سابقه طولانی در حفاظت از کاربران ما از مزاحم و مضر تجارب مانند مسدود کردن پنجره های پاپ آپ و هشدار به کاربران اگر یک صفحه به نرم افزارهای مخرب. برای چند سال گذشته ما و کار برای رسیدگی به یک شکایت شایع در میان کاربران کروم: مزاحم, مزاحم ads.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>