گلف رهبران تنظیم های ملی COVID-19 دستورالعمل های عملیاتی

برای اطمینان از حداکثر ایمنی و رهبران از چندین ملی گلف انجمن همکاری دارند در یک طرح کلی برای مسئولانه عمل دوره های آموزشی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

فرمانداران از تقریبا هر دولت باید کاسته محدودیت در زمین گلف. بازیکنان در حال بازگشت teeing آن در سراسر کشور است.

این Back2Golf طرح ایجاد پروتکل ها و بهترین شیوه برای بیش از 16,000 امکانات در ایالات متحده است. کار با هم بود رهبری از PGA آمریکا USGA, PGA Tour, تور LPGA گلف Superintendents امریکا انجمن ملی صاحبان زمین گلف, انجمن, باشگاه, انجمن مدیریت آمریکا و ما در حال گلف گلف جهان بنیاد ابتکار.

این Back2Golf طرح بررسی شد توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گلف رهبران و کارشناسان پزشکی و سه-روش مرحله به مرحله. این ادغام اقدامات تعیین شده توسط CDC و کاخ سفید را “راهنمایی برای باز کردن امریکا دوباره” طرح. به عنوان با دیگر کسب و کار دولتی و بازگشایی برنامه, توصیه های پیشرفت را در سرعت های مختلف بسته به موقعیت جغرافیایی.

“این Back2Golf راهکار و دستورالعمل که PGA آمریکا و گلف را متحد سازمان با هم قرار دارند هر دو جامع در طبیعت و از همه مهمتر وضع یک مسئول راه به عقب بر گردیم در زمین گلف,” دکتر گفت: Bradley کانر استاد بالینی پزشکی در کالج پزشکی ویل کورنل و حضور یک پزشک در نیویورک Presbyterian Hospital-دانشگاه کرنل. “در حالی که همه ما باید هوشیار باشند و در ادامه به اقدامات احتیاطی این برنامه اجازه می دهد تا گلف را در همراهی با اجتماعی فاصله بهترین شیوه است.”

در میان پروتکل ها تجمع بیش از 10 نفر سخت اجتماعی فاصله پیاده روی دوره یا تک سبد سواران و محدود گلف راه اندازی. علاوه بر این clubhouses و گلف مغازه ها و امکانات دیگر باید بسته باقی می ماند.

به صورت محلی جنوب نوادا انجمن گلف و دیگر سازمانهای مرتبط در حال اجرای این اقدامات است. برنامه های رسمی و خرما برای بازگشت به مسابقات بازی در حال نهایی.

“من فکر Back2Golf طرح بسیار خوبی انجام شده است. ما در حال ارسال آن به تمام دوره های آموزشی را به مطمئن شوید که آنها پیاده سازی آن گفت:” ان Sunstrum, SNGA مدیر اجرایی. “در SNGA ما قطعا اجرای پروتکل ها و حتی مصرف برخی از اضافی گام های پیشگیرانه خواهد شد که خاص به ما مسابقات و رویدادهای.”

گلف رهبران نیز معتقدند که ماهیت این بازی دارای اجازه آن را به میان اولین کسب و کار به بازگشت به عملیات ایمن.

“گلف ذاتا فراهم می کند بسیاری از بهداشت و درمان و تناسب اندام مزایای از جمله این فرصت را به صرف زمان خارج از منزل با خانواده و دوستان است که مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر از همیشه گفت:” گرگ لافلین مدیر عامل شرکت گلف جهان پایه و اساس است. “این هم یک ورزش است که به طور طبیعی بوجود می آورد خود را به اجتماعی فاصله.”

نویسنده مستقل برایان kayle jo dyer دو زمان نویسنده است که تحت پوشش گلف در لاس وگاس برای بیش از دو دهه است. او را می توان در رسید [email protected] یا @LVGolfInsider.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>