شوالیه طلایی’ ژاک Whitecloud جامعه حمل بر روی شانه های

ژاک Whitecloud ساخته شده است یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی خود را در یک حمام.

در مارس 2018 و پس کالج عامل رایگان تا به حال خواستگاران سراسر NHL تلاش برای کنجکاوی او را از بمیجی دانشگاه دولتی. بنابراین دانشجوی سال دوم defenseman hunkered با عامل دین گریلو برای یک هفته خود را به پیدا کردن بهترین بازی.

در نهایت پس از در نظر گرفتن آنچه که او می گوید او “شیرین زمان” Whitecloud تنگ شده لیست خود را. هنگامی که انتخاب نهایی نزدیک او منزوی خود را در جستجو برای یک علامت. او به آینه خیره شد به صورت تقریبا نیم ساعت دیدم یک شوالیه طلایی نیوجرسی در را باز کرد و گفت: گریلو در یک کلمه: وگاس.

داستان های نوشته شده خود را از وجود دارد. Whitecloud امضا شده با شوالیه های ساخته شده خود را NHL اولین مارس 5, 2018 و دو سال بعد شد و در اواخر فصل در ترکیب ثابت است. مداوم او در 16 بازی به دست آورده او را دو سال تمدید در ماه مارس است.

معامله شد و بی اهمیت و قابل توجه در همان زمان. وجود دارد هیچ دلیلی شوالیه نمی گسترش چنین وعده تازه کار در $725,000 در هر فصل. در عین حال کلمه “امیدوار کننده” نیست به دنبال Whitecloud هاکی حرفه ای در اطراف زیاد است.

او هرگز تصور آن را به این مراتب است. اما این مهم برای بسیاری از مردم که او انجام داد.

“در انتظار نداشتم به بازی هاکی حرفه ای” گفت: Whitecloud, 23. “در تاریخ و زمان انتظار نداشتم به بازی بازی های کالج. در سه گانه یک نفر پست قد, هاکی, انتظار نداشتم به بازی junior. هر سطح است که من نگه داشته پریدن من فکر می کنم آن را فعال کنید من به بازی با یک حس آزادی چون من هرگز قرار بود به آن را به سطح بعدی. در یک حس را القا طرز فکر در من از بازی دلیل این که شما آن را دوست دارم. اگر آن کار نمی کند پس از آن که خوب است. شما انجام آنچه شما می خواهید به انجام. شما نگه داشته بازی هاکی فقط به خاطر اینکه شما آن را دوست داشتم.’

“بدیهی است که آن را به ارمغان آورد من امروز در اینجا.”

ریشه

Whitecloud رشد در برندن Manitoba اما “خانه” بود که در 30 مایلی غرب است.

که آنچه که او خواستار سو به دره Dakota کشور رزرو 1,028 با توجه به 2016 کانادا سرشماری. Whitecloud پدر تیم 100 درصد بومی. اجداد خود را به این منطقه از جنوب مینه سوتا است.

ژاک Whitecloud بازدید سو ولی اغلب به عنوان یک کودک باقی می ماند و به جامعه گره خورده. او مطرح شد خود را به احترام مردم فرهنگ و سنت و حمل است که میراث رو به جلو است.

“اینجا جایی است که ما قدرت ما از” خود عمه کاترین Whitecloud گفت. “ما باید عمیق, زیبا, تاریخچه با اجداد ما.”

ژاک Whitecloud آموخته از مردم خود را به چالش به عنوان به خوبی. بومی کانادایی ها بسیار شبیه بومی آمریکایی ها چهره تعدادی از مبارزات ناشی از قرن ها نظام ظلم و ستم.

به همین دلیل Whitecloud گرفته و آن را بر خود به ارائه یک منبع مثبت. او اولین عضو از سو به دره داکوتای ملت به بازی NHL و او نمی کشد که وضعیت به آرامی.

“من واقعا احساس می کنم مثل (من و دیگر برای اولین بار سازمان ملل بازیکنان) نشان دهنده همه در آمریکای شمالی از یک بومی نظر” Whitecloud گفت. “من احساس می کنم ما باید مسئولیت برای استفاده از پلت فرم ما برای کمک به مردم ما فشار رو به جلو برای کمک به آنها را درک کنند امید وجود دارد خارج وجود دارد.

“اگر ما می توانید با استفاده از پلت فرم ما برای ایجاد انگیزه به خصوص جوانان که هدف اصلی است.”

رشد برسد

Whitecloud اول آگاه شد از نفوذ خود در تاریخ هاکی.

او برای Virden نفت پایتخت, Manitoba تاریخ لیگ هاکی کمتر معتبر مرحله از احترام کانادا هاکی لیگ که ویژگی های بهترین سه junior لیگ در کانادا.

نتیجه این بود که در Virden واقع شده بود در حدود 30 مایل از “خانه است.” از آن آسان بود برای سو ساکنان دره به تماشای Whitecloud بازی و این انگیزه را برای او به احساس حمایت خود را.

پس Whitecloud به صورت جدی. او در صحبت سو دره مدارس ترویج اهمیت آموزش و پرورش و یک شیوه زندگی سالم است. زمانی که او به دانشگاه رفت و در بمیجی دولت در مینه سوتا — واقع در نزدیکی زالو دریاچه باند Objibwe و قرمز دریاچه کشور — او را در آن نگه داشته.

“ژاک یکی بود که او واقعا رفت بالا و فراتر از آن” بمیجی دولت مربی تام Serratore گفت. “ژاک فقط وجود دارد برای کمک به مردم. او به بچه ها. او به نظر می رسد خود را به عنوان یک مدل نقش است و من فکر می کنم در پایان روز او متوجه می شود بازی من بخش هاکی که او در اینجا بود او در یک وضعیت و موقعیت عالی به یک رهبر خوب و یک مربی خوب.”

Whitecloud نیز شروع به کمک به در هاکی اردوگاه های اجرا شده توسط ونکوور کناکز رو به جلو و شخص اول سازمان ملل بازیکن — مایکل Ferland. Whitecloud امیدوار به اجرای یک اردوی تابستانی خود را در یک روز.

“این بسیار مهم است به بچه ها کسی برای نگاه کردن به” گفت Ferland, که کری میراث. “آنها کمی از حمایت و اجازه دهید آنها را می دانم که آن را ممکن است برای کسی که به انجام بزرگ.”

ساخت گام

بخشی از زیبایی Whitecloud پیام — اهمیت عادات خوب از تلاش برای بهبود وضع خود — است که او در آن زندگی می کردند.

او باارزش چشم انداز. او پیش نویس نمی شد. او یک بورس تحصیلی را ارائه می دهند. در عین حال به نحوی او را از یک بازیکن است که در کلمات خود “مکیده” تا زمانی که او 18 ساله بود به یکی که ظاهر خواهد شد در NHL حذفی بازی اگر فصل رزومه.

پدر و مادر خود را به او آموخت اهمیت قربانی دادن تا چیز (بیرون رفتن احزاب) برای چیزی است که شما واقعا می خواهید (هاکی). خود شمش خانواده — که خانه های یک بازیکن در Virden کارن و جک فرستر بهبود رژیم غذایی خود را.

در نهایت در او شکوفا شده است. بمیجی دولت کارکنان مربیگری نمی دانم اگر او حتی می crack صف به عنوان یک دانشجوی سال اول. او به پایان رسید تا در کنفرانس all-rookie تیم پس از به ثمر رساندن 17 امتیاز در 41 بازی.

“ژاک نوع از هیچ جا آمد و این اتفاق چند بار در این روز و سن” Serratore گفت. “او همه چیز را به دست آورده. او با توجه به یک چیز.”

یک سال بعد Whitecloud رفت از تعجب اول به نرم افزار چشم انداز. که سفر دور از ذهن باعث می شود آنچه که او موعظه از همه قدرتمند تر است. چرا که او تمرین آن است.

“او درست می خواهید برای دریافت بهتر” شوالیه مدیر توسعه بازیکن آرامی Nichol گفت. “او می خواهد انتقادات و پیشنهادات صادقانه. او می خواهد به یک بازیکن هاکی در هر معنی واقعی کلمه. هنگامی که شما که شما در حال رفتن به دریافت کنید بهتر است. شما در حال رفتن به ضربه سقف خود را.”

مانع بعدی

Whitecloud با وجود تا چه حد او آمده به هیچ وجه وارد کرده است.

یک کشش خوب از بازی ها را ندارد NHL حرفه ای. او این را می داند. به همین دلیل است که او با استفاده از فرمت خود به عنوان بهانه ای برای استراحت در laurels.

“من می دانم که من نقش” Whitecloud گفت. “من می دانم که چه چیزی باعث می شود من یک بازیکن خوب و یک فرد خوب است. من می دانم آنچه که من می تواند انجام دهد و اگر من می تواند کمک به این تیم به هیچ وجه من می توانم به برنده جام استنلی پس از آن که هدف بعدی.”

که در ادامه به تاثیر به عنوان بسیاری از زندگی در جامعه خود را به عنوان امکان پذیر است. که آنچه او خواسته شده است به عنوان یک به طور ناگهانی به صورت عمومی برای مردم خود. این یک مسئولیت او نیست shying دور از.

“این است که انتظار” کاترین Whitecloud گفت. “این چیزی است که ما مطرح شده ، این فقط یک بخشی که ما را به عقب به طور مداوم. حتی اگر این آخرین لیوان آب که شما آن را به هر کس که پیاده روی در درب خود را. به شما در تنظیم کنار خود برای کمک به دیگران. که بخشی از پیشینه فرهنگی ما و ما و معارف و چگونه ما راه رفتن راه ما در زندگی است.”

تماس با بن Gotz در [email protected] Follow @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de