شوالیه طلایی’ top 5 بازی: در اینجا No. 1 RJ لیست

یادداشت سردبیر: با هیچ NHL هاکی, نقد و بررسی-مجله را انتخاب کرد به یاد داشته باشید این هفته پنج شوالیه طلایی بازی های این فصل (تا کنون). این شماره 1.

این بازی: بازی شماره 27, یک 4-3 اضافه کاری راه پیروزی در برابر نشویل شکارچیان در Nov. 27.

این پس زمینه: شوالیه برای قرار دادن آن ملایم تا به حال بسیاری که قبل از این بازی. بیشتر از آن خوب نیست.

آنها 2-6-2 در 10 بازی گذشته و 0-2-1 در گذشته خود ، این سه بازی شامل یک صفحه اصلی 2-1 از دست دادن اضافه کاری به رقیب San Jose Sharks 4-2 خانه چسباندن در دست Edmonton Oilers و 4-2 جاده از دست دادن به ستاره دالاس دو روز زودتر.

در بیشتر کلان مسائل شوالیه رو سوال در مورد پشتیبان خود goaltending پر از لکه بازی فراتر از مقررات و چقرمگی روانی. آنها تا به حال هنوز برای برنده شدن در یک بازی بدون Marc-Andre فلوری در 3-در-3 اضافه کاری و یا زمانی که بسته شده پس از دو دوره.

آنها در مواجه با همه آن شرایط در برابر شکارچیان. مالکوم Subban آغاز شده به دلیل فلوری در زمان مرخصی Nov. 25 با خانواده اش پس از مرگ پدرش Andre که درگذشت Nov. 26.

آنچه اتفاق افتاد: شاید این معجزه در بازی شوالیه تاریخ است.

بازی خیلی به یاد ماندنی از طریق 59-به علاوه دقیقه است. شوالیه ساخته شده است 2-0 سرب 6:22 به دوره دوم با تشکر از اهداف از راست بال علامت سنگ و رایلی اسمیت. شکارچیان بی درنگ پاک کسری با تشکر defenseman روم Josi.

به احتمال زیاد نوریس جایزه فینالیست ناشی از ضعف در ساختار دفاعی شوالیه عرضه و راه اندازی هم تیمی های Mikael Granlund و Ryan Ellis برای اهداف. مرکز مت Duchene قرار دادن شکارچیان جلوتر 3-2 1:23 به سوم و تیم اصلی قرار داده و بست ،

شوالیه نیست قادر به تولید مقدار فشار در حالی که تلاش برای بستن هدف است. تا پایان.

با Subban کشیده شکارچیان پرت جن پایین یخ در طول بازی پایانی ثانیه به امید کشتن باقی مانده ساعت. جناح چپ Jonathan Marchessault hustled پس از آن و بازیابی آن در پشت خالص خود را با کمتر از 15 ثانیه به بازی.

Marchessault skated جن به دور خط آبی ریخته آن را در 8 ثانیه مانده نگه داشته و در تعقیب آن است. او زدم جن خاموش شکارچیان defenseman دن Hamhuis’ چوب و اسمیت برداشت آن با سه ثانیه به سمت چپ. اسمیت به سنگ. دو ثانیه به سمت چپ. سنگ گذشت به جناح چپ Max Pacioretty. یک دوم سمت چپ.

Pacioretty شات. او به ثمر رساند. تیرانداز ماهر رعد و برق-انتشار سریع کردم جن در شبکه با 0.3 ثانیه در ساعت است. بریجستون آرنا خاموش بود. شکارچیان حیرت زده شد. Pacioretty فریاد زد پمپ مشت خود را و احاطه شده بود در شش راه خرس آغوش گرفتن بر روی یخ.

آنچه که اتفاق افتاده به نظر می رسید تقریبا اجتناب ناپذیر است. Defenseman Nate اشمیت و مرکز پل Stastny ایجاد دو بر یک در وقت اضافه, Stastny به ثمر رساند و شوالیه ربوده, دو نقطه پس از نزدیک به گرفتن هیچ.

“بحث در مورد هر فقره دوم” Stastny گفت.

بازی MVP: از آن می رود به Marchessault برای او غیر قابل باور فشار در بازی-بستن بازی.

هدف این اتفاق نمی افتد اگر Marchessault طول می کشد و حتی یک گام اشتباه است بالا و پایین رفتن روی یخ. او به هر گونه اعتباری در علائم اما او کسی است که نگه داشته بازی زنده است.

“او را داشتن آگاهی و سپس در آینده مثل او شات از یک توپ که باور نکردنی بازی” Pacioretty گفت.

The aftermath: شوالیه ثابت بسیاری از مردم به اشتباه با یک تک بازی است.

آنها بهبود یافته به 1-5-2 بدون فلوری, 1-4 در بازی تصمیم گرفت در 3-در-3 و 1-1-2 زمانی که گره خورده پس از دو دوره. خود را در منطقه دفاعی نیشگون گرفتن و کشیدن — که در آن آنها شروع به بازی منطقه به جای استفاده از پوشش — نیز در گیر کرده بعد از این.

شوالیه برنده خود را سه بعدی بازی و شروع به ساخت حرکت مثبت برای یکی از اولین بار در این فصل است.

چرا این شماره 1: وجود ندارد بهتر پایان این فصل است. کاملا باور نکردنی راهی برای شوالیه به دفع کردن چندین شیاطین.

تماس با بن Gotz در [email protected] Follow @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im