شوالیه طلایی با مضمون خیابان های رسیدن به شمال لاس وگاس

پس وگاس شوالیه طلایی در زمان این منطقه توسط طوفان طرفداران تیم پیدا کرده اند و فقط در مورد هر راه برای نشان دادن خود را تحسین.

به زودی آنها خواهد بود قادر به اقامت در خیابان ها پس از نام بازیکنان مورد علاقه خود را حق رای دادن.

پالمر در مرتع پرورش احشام در شمال لاس وگاس است که مجموعه به آن 82 هکتار کارشناسی ارشد-جامعه برنامه ریزی شده به انتظارنشسته بودند با خیابان به نام اعضای افتتاحیه شوالیه طلایی تیم.

جاده اصلی منتهی به 405-صفحه اصلی جامعه خواهد بود شوالیه طلایی راه اسناد و مدارک ارائه شده به شمال لاس وگاس برنامه ریزی مقامات نشان می دهد.

وجود دارد شما را پیدا خواهد کرد Marc-Andre فلوری و مقابله اشمیت جاده ها و رایان نفره و ویلیام Karlsson خیابان با جاده ها دیگر به نام بعد از هر یک از اعضای تیم که رفت به استنلی جام در فصل 2017-2018.

30 نام خیابان نیز شامل کسانی که از سابق شوالیه با جرارد گالانت خیابان — پس از این تیم اولین مربی که اخراج شد — و کودی Eakin جاده و مالکوم Subban خیابان بازیکنان که داد و ستد شده اند.

شوالیه دنبال لاس وگاس اظهارات به خیابان-نامگذاری قلمرو. برای NFL حق رای دادن که لگد کردن بازی در Allegiant ورزشگاه این سقوط وجود دارد Al دیویس راه با نام سابق خود را مالک و مربی و در واقع در کنار ورزشگاه. همچنین در هندرسن این تیم به دست آورده تصویب برای اجرایی فرودگاه درایو به تغییر نام Raiders راه است.

تریش Ketchell, اینترنت, خانه مشاور, برای تیلور موریسون سازنده در حال توسعه محله گفت که او مطمئن بود که در آن ایده برای نام خیابان آمدند.

“من نمی دانم چگونه شوالیه طلایی نام آمد. زمانی که ما خریداری اموال آنها در حال حاضر به نام” Ketchell گفت. “پس از آن نبود ما که تصمیم گرفت که … اما آن را بسیار هیجان انگیز آنها بود که آن را برای رفتن به فوق العاده سرگرم کننده است.”

Ketchell گفت: سنگ فرش خیابان ها باید در ماه ژوئن و به زودی پس از آن, خیابان علامت منعکس شوالیه مشتق از نام خواهد بود نصب شده است.

اگر شما می خواهید برای زندگی در یک شوالیه طلایی سرزمین عجایب, خانه در محله شروع در $200,000 s و ویژگی های چهار جداگانه جوامع با دو تک-داستان-فقط دردار محله و دو طبقه خانه محله. مدل در دسترس خواهد بود برای پیش نمایش در ماه آینده.

“به طور معمول یک سازنده باید ترکیبی از تک و twos (داستان خانه) و آنها را در هم بافتن آنها” Ketchell گفت. “ما در حال رفتن به طور کامل جدا شده و با توسل به افراد مختلف است.”

اتوبوس, پوشش صورت

به دنبال تلاش بیشتر برای نگه داشتن رانندگان اتوبوس و سواران امن منطقه ای کمیسیون حمل و نقل جنوب نوادا در حال حاضر توصیه به مسافران پوشیدن چهره و پوشش در حالی که سوار.

“با توجه به همه گیر ما راه اندازی یک اجتماعی فاصله کمپین در ماه مارس گفت:” آنجلا کاسترو RTC سخنگوی “و ما در حال حاضر ترویج استفاده اختیاری از پوشش صورت که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را تشویق می کند به عنوان موثر ایمنی و بهداشت احتیاط به سرعت گسترش coronavirus.”

آخرین حرکت در بالای پیشرفته نظافت و بهداشت تلاش در RTC اتوبوس و با امکانات نیاز به عقب-درب ورودی در اتوبوس و ایجاد یک منطقه حائل بین سواران و رانندگان برای کاهش احتمال گسترش این بیماری است.

متعدد رانندگان و کارکنان از RTC پیمانکاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

ارسال سوالات و نظرات به [email protected] لطفا شماره تلفن خود را. تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>