شوالیه طلایی ارسال پیام در تجارت برای دروازه بان Lehner

تجارت مهلت در ورزش حرفه ای هستند در مورد ارسال پیام.

طلایی شوالیه در روز دوشنبه ارائه یک آشکار است:

“اگر هر چیزی اتفاق افتاده است به Marc-Andre فلوری ما نیست به اندازه کافی قوی را به نفع خود بازی حذفی اگر ما به آن نقطه” مدیر کل کلی McCrimmon گفت.

ترجمه: آنها می خواستند مالکوم Subban رفته است.

معاملات را می توان بررسی راه های بی شماری اما یکی که آورده دروازه بان رابین Lehner به شوالیه صاحب صفر نزولی. مهم نیست که اگر او ثابت می کند برای اجاره و یا اینجا را فراتر از این فصل آن را یک پیروزی بر روی کاغذ و یخ.

این که آیا شما در کنار آن معتقد است Subban به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه است که بهتر از خود را در زیر-میانگین اعداد و یا که آنها نمایندگی واقعی از ارزش خود را, شما نمی توانید پاس در دستیابی به یکی از جامد goalies در هاکی با 18 بازی باقی مانده در یک حذفی فشار.

نه در این قیمت.

که شوالیه معامله Subban (که بدیهی است که آنها نمی خواهند هیچ بیشتر) وسط-محدوده چشم انداز در defenseman استانیسلاو Demin و انتخاب دور دوم برای Lehner است یک کار به خوبی انجام شده توسط McCrimmon و کارکنان.

که یک سوم تیم (تورنتو) وارد معامله که منجر به وگاس تنها با پرداخت 6 درصد از Lehner به انقضای قرارداد یک کار انجام می شود بسیار خوب است.

در حال حاضر می آید بخش جالب.

Lehner بود در یک سال مقابله با شیکاگو برای $5 میلیون شاید بیشتر نشان می دهد-آن را انتخاب و توسط او به اثبات حذفی فصل با نشینان در سال گذشته یک نشانه واقعی از توانایی های خود را.

چه زمان خواهد بود تقسیم بین فلوری و Lehner به عنوان فصل به طور منظم بادها پایین است از منافع بزرگ است. شوالیه باید فقط دو پشت به پشت باقی مانده اما آیا آنها واقعا این حرکت به بازی Lehner دو بار در 18 بازی ؟ هیچ شانس.

آنها اعتماد خواهد کرد او را به عنوان گزینه بیش از Subban. یک تن بیشتر است.

فلوری نیز خواهد بود که برای اولین بار به می گویند این است که به سختی خود را بهترین فصل NHL — نه توسط یک شات طولانی و در عین حال با داشتن چهار پیروزی در تیم فعلی شش بازی برنده خط خط نشان می دهد بازی خود را ممکن است روند راه حق در مهم ترین زمان.

اما او نه فرار از آسیب دیدگی دو فصل در وگاس بنابراین این ایده که Lehner در این نقطه است که بیشتر بیمه از هر چیز حس می کند.

آن را نیز می دهد وگاس بهترین پشت سر هم از goalies در کنفرانس غرب و شاید کل لیگ.

“من همیشه انتظار (فلوری است) بازی در سطح بالا” McCrimmon گفت. “او انتظار دارد که. ما انتظار داریم که. او نشان داده است که تمام زندگی خود را. هیچ اتصال به آوردن یکی دیگر از دروازه بان برای الهام بخشیدن به او و یا او فشار و یا ارسال یک پیام. این مانند آن است. شما نیاز به آن را برای آنچه در آن است — ما تا به حال شانس به دست آوردن یک دروازه بان بزرگ و شریک او یک دروازه بان بزرگ و که باعث می شود ما بهتر است.”

که در حال حاضر و تا زمانی که به اندازه کافی وجود دارد در اتاق را مشروع اجرا در جام استنلی شما معامله را بدون پلک زدن.

آینده, اما, است و بیشتر نامشخص است.

نگه داشتن هر دو goalies?

فلوری 35 و دو سال باقی مانده در یک قرارداد سالانه به طور متوسط حقوق و دستمزد 7 میلیون دلار بود.

Lehner است 28 و در مورد برای تبدیل شدن به یک محدودیت عامل رایگان.

حتی اگر پسوند وگاس به فلوری در سال 2018 بدترین قرارداد در کتاب (آن است) هنوز هم وجود دارد تعداد بسیار کمی از آنهایی که بد در سراسر این فهرست هستند.

حداکثر Pacioretty را یکی تا زمانی که او تصمیم خود را برای رهبری تیم در اهداف (29) و تجمع 61 امتیاز تا کنون در این فصل است.

ویلیام Karlsson ؟ هنوز به تعیین خواهد شد.

نقطه ایده وگاس می تواند آن کار را از نظر مالی به ثبت نام Lehner زیر فصل نیست کاملا پوچ است. این امر به معنی حقوق و دستمزد خود را و اصطلاح مطالبات نیست ظالمانه و شوالیه تصور خود را به او بهترین گزینه پست-فلوری.

Lehner شده است که بخشی از دروازه بان tandems در نیویورک و شیکاگو دو فصل گذشته نیز می تواند انتخاب کنید به راه رفتن و به دنبال یک قرارداد بلند مدت است که او را مقبول شماره 1.

آنها همه چیز را در نظر بگیرید که این دو آغاز می شود و زمان آن هم زمانی که مکان دوم را ادمونتون بازديد T-موبایل آرنا در شب چهارشنبه.

می شود آن را برای کوتاه مدت یا نه شوالیه فرستاده مهلت تجارت پیام چهار شنبه: برنده بزرگ که قرار بود به اتفاق می افتد اگر Subban بود ناگهان پرسید: برای حمل بار است.

این دیگر یک موضوع است.

تماس نویس اد Graney در [email protected] یا 702-383-4618. او شنیده می شود “مطبوعات جعبه” ESPN Radio 100.9 FM و 1100 هستم از 7 صبح تا 10 صبح دوشنبه تا جمعه. Follow @edgraney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im