شوالیه طلایی فهرستی نقد و بررسی: Zach Whitecloud

نقد و بررسی-مجله ارائه آن “فهرستی از نقد و بررسی” سری که به بررسی هر یک شوالیه طلایی بازیکن تولید کنونی و چشم انداز آینده به ترتیب حروف الفبا. دوشنبه: Defenseman ژاک Whitecloud.

پس زمینه

ژاک Whitecloud می دانستم که این مهم فصل برای او.

او در سال آخر خود را از ورود به سطح قرارداد و شوالیه طلایی اساسا گیر “کمک خواستم” ثبت نام خود به خط آبی. این تیم نیاز به نیروی کار ارزان پس از کالین میلر معامله شد به بوفالو.

Whitecloud پس از یک جامد اولین نرم افزار فصل فکر کرد که او آماده بود به مرحله. آن را فقط او را مدتی به انجام این کار.

تولید

Whitecloud تحت تاثیر قرار در اردوگاه های آموزشی به عنوان بخشی از یک نبرد مرد برای یک نقطه فهرستی اما او یکی از اولین به تعظیم کردن. او در رنج بالای بدن آسیب سوم-به-آخرین بازی پیش فصل که در کنار او برای یک ماه.

مصمم Whitecloud منتظر او فرصت بعدی هنگامی که او آماده بود برای بازی. او نگه داشته و درخواست گرگ شیکاگو’ کارکنان مربیگری برای راهنمایی. او سخت کار می کرد در اتاق وزن. او سعی به نشان می دهد او آماده بود برای رسیدن به سطح بعدی.

شانس خود را در نهایت Feb. 1. شوالیه ها به ارمغان آورد او را به نشویل و او کمک کرد تا این تیم تعطیل کردن شکارچیان 3-0.

مربی پیت Condoleo هنوز هم یادگیری سازمان از دو هفته به این کار تقریبا فراموش کرده Whitecloud نام در pregame رسانه ها در دسترس است. (“مرد جوان است Whitecloud?”)

او می دانست که آن postgame ،

Golden Knights’ rookie defenseman Zach Whitecloud smiles as he speaks to the media at Ci ...
شوالیه طلایی’ rookie defenseman ژاک Whitecloud لبخند به عنوان او صحبت می کند به رسانه های شهرستان در عرصه ملی در پنج شنبه, سپتامبر. 5, 2019 در لاس وگاس. Bizuayehu Tesfaye/Las Vegas Review-Journal @bizutesfaye

“شما می دانید چه ؟ او یک کار بزرگ” Condoleo گفت. “بسیاری از خونسردی. او یک مرد بزرگ او حرکت بسیار خوبی است. او رقابتی است. او غرق شده است. من فکر می کنم که احتمالا بزرگترین چیزی. که یک تیم خوب بیش از وجود دارد با بسیاری از خوب به جلو. من فکر کردم او رفتار خود را واقعی است.

Whitecloud, 23, نگه داشته است که وقار بقیه اش rookie فصل است.

او باعث می شود سریع و تیز تصمیم گیری می شکند جن از سادگی و دفاع از خود در منطقه و خارج از عجله هست. او باعث می شود چند فک انداختن بازی می کند. فقط یک مقدار زیادی از آنهایی که خوب.

“من فکر می کنم با مجموعه مهارت های من, بهترین بازی ها هستند که بچه ها مثل شما هستند که در این غرفه هستند و در این بازی واقعا تشخیص بده” Whitecloud گفت: در ماه مارس است. “من فکر می کنم که بزرگترین ویژگی به بازی من است که آن را آرام و ساده است.”

او متوجه شده بود به اندازه کافی توسط شوالیه’ مربیگری کارکنان به بازی در 16 تیم گذشته 18 بازی قبل از خاموش شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“هنگامی که او را در بالای بازی خود را او یک بازیکن شما در حال رفتن به اطلاع زیادی, اما نه برای اینکه هرج و مرج زمانی که او بر روی یخ” شوالیه مدیر کل کلی McCrimmon گفت: در ماه مارس است. “او واقعا باهوش بازیکن است که نشانی از یک کار خوب از دفاع و شکستن pucks است.”

آینده

Whitecloud فوری آینده امن است پس از امضای یک قرارداد دو ساله تمدید در ماه مارس است. در حال حاضر آن را تا به او برای ادامه به توسعه است.

Whitecloud باید قاطعانه تر ادبانه — او یکی کمک این فصل — و دیدم که بالقوه است. او به ثمر رساند 28 گل در لیگ هاکی آمریکا در فصل گذشته و مربی او در Bemidji, دولت, تام Serratore گفت: Whitecloud یک “توانایی غیر طبیعی” به pucks در شبکه از خط آبی.

تماس با بن Gotz در [email protected] Follow @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de