شوالیه طلایی فهرستی نقد و بررسی: رابین Lehner

نقد و بررسی-مجله ارائه آن “فهرستی از نقد و بررسی” سری که به بررسی هر یک شوالیه طلایی بازیکن تولید کنونی و چشم انداز آینده به ترتیب حروف الفبا. یکشنبه: Goaltender رابین Lehner.

پس زمینه

رابین Lehner دو زمان مختلف سفر به لاس وگاس در سال گذشته است.

این برای اولین بار در ماه ژوئن برای NHL جوایز. Lehner پس از یک حرفه ای نجومی با جزایر نیویورک به پایان رسید سوم در Vezina جایزه رای گیری. او همچنین برنده این لایحه Masterton یادبود جایزه برای پشتکار پس از آشکار در اول شخص مقاله به ورزشی که او به دنبال درمان برای سلامت روان و اعتياد و مسائل مربوط به تابستان گذشته است.

“من شرمنده می گویند من بیمار روانی” Lehner گفت: در یک حرکت سخنرانی. “اما این بدان معنا نیست که من از نظر ذهنی ضعیف است.”

دومین سفر آمد در ماه فوریه و پس از او معامله از Chicago Blackhawks به شوالیه طلایی. که یکی بود و احتمالا غیر قابل تصور به Lehner که راه می رفت در سراسر Mandalay Bay, حوادث, مرکز, مرحله هشت ماه قبل. و این باعث می شود آینده خود را به عنوان نامشخص در حال حاضر به عنوان آن بود در آن زمان.

عملکرد

Lehner به سادگی شده افسانه پس به دنبال کمک در تابستان 2018.

او .925 صرفه جویی در صد در دو فصل گذشته در رتبه ششم در میان goaltenders با بیش از پنج شروع می شود. اهداف خود-در برابر متوسط (2.47) است 10. او 38.94 اهداف ذخیره بالاتر از حد متوسط هستند ،

با هر تصور متریک بزرگ-قاب Lehner — او بیشتر بیشتر balletic Marc-Andre فلوری 55 پوند — بالا بوده است-10 goaltender که در طول. او موفق شد در سه سازمان با وجود گرفتن سطوح مختلف دفاعی کمک کند.

که احتمالا باعث می شود قرارداد خود را وضعیت همه بیشتر خسته کننده است.

Lehner یک محدودیت رایگان agent در تابستان گذشته می خواستم به ماندن با نشینان پس از برنده جایزه فصل است. اما این تیم به جای امضا جانباز Semyon Varlamov کمتر از دو هفته پس از NHL جوایز.

Vegas Golden Knights goaltender Robin Lehner (90) makes a save in the second period during an N ...
وگاس شوالیه طلایی goaltender رابین Lehner (90) باعث صرفه جویی در دوره دوم در طول NHL هاکی بازی با شیاطین نیوجرسی در روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 در T-موبایل آرنا در لاس وگاس. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

Lehner حل و فصل برای یک سال 5 میلیون مقابله با Blackhawks امید برای اثبات او شایسته یک تعهد دراز مدت. او در بازی هست. او در مورد تمدید. او معامله به جای.

این Lehner که وارد در لاس وگاس در ماه فوریه بود مورد ضرب و شتم توسط کسب و کار از این بازی است.

“در پایان روز, ما بازیکنان بازی برای ما زندگی و بازی را برای قرارداد” Lehner گفت: سه روز پس از تجارت است. “من احساس کردم برای دو سال من بازی کردم واقعا خوب است و من هنوز هم نمی توانید چیزی انجام می شود و من در حال پخش هست و من نمی تواند بازی کند. از آن بازدید خود را انگیزه بخش کمی من و من کردم به انجام یک کار بهتر از اجازه دادن به این نوع از بین برود.

“من فکر می کردم وجود دارد که در آینده (در شیکاگو) و من همه چیز را به آینده وجود دارد و من هنوز هم نمی تواند در آینده وجود دارد. در پایان چند هفته گذشته بودند ذهنی دشوار برای پیدا کردن یک انگیزه مورد نیاز است.”

آینده

با وجود تلخی خود را Lehner انجام شده است درخشان با شوالیه.

او موفق به کسب هر سه از او شروع می شود و ذخیره شده 78 83 عکس. او در نهایت به این تیم صالح شریک برای فلوری و تشکیل نیمی از مسلما NHL بهترین goaltending پشت سر هم.

Vegas Golden Knights goaltender Robin Lehner (90) and Vegas Golden Knights goaltender Marc-Andr ...
وگاس شوالیه طلایی goaltender رابین Lehner (90) و وگاس شوالیه طلایی goaltender Marc-Andre فلوری (29) دیده می شود با هم در یو پی اس گرم قبل از NHL هاکی بازی برابر لس آنجلس کینگز در لاس وگاس پنج شنبه, مارس 1 سال 2020 است. (چیتوسه سوزوکی / Las Vegas Review-Journal) @chitosephoto

این دو ممکن است با هم. Lehner 28 ساله خواهد بود بدون محدودیت رایگان agent دوباره این offseason. او می خواهید امنیت و فرصتی برای بازی کردن به طور منظم. شوالیه ممکن است قادر به او بدهد که شانس.

این تیم که $8.125 میلیون پیش بینی شده در حقوق و دستمزد کلاه فضای بلکه دو unsigned محدود رایگان عوامل احتمالا نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه Lehner بدون حرکت NHL قرارداد.

شوالیه ممکن است می خواهم به او پرداخت ، امضای Lehner خواهد آنها را به دو گران قیمت قرارداد در موقعیت — فلوری را 7 میلیون دلار کلاه ضربه گره خورده است برای دوم — بالاترین در این تیم است.

و Lehner ممکن است علاقه مند به بازگشت. او با بازی sidekick به یکی دیگر از حق رای دادن goaltender — دو بار برنده جام استنلی کوری کرافورد — در شیکاگو و فکر او نیست و یک فرصت عادلانه.

در عوض او می تواند نگاه در جاهای دیگر برای غنی تر مراتع (کلگری? ونکوور? اتاوا? دیترویت?). در هر صورت از آن خواهد شد جالب offseason برای او.

تماس با بن Gotz در [email protected] Follow @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de