شوالیه طلایی فهرستی نقد و بررسی: Jonathan Marchessault

نقد و بررسی-مجله ارائه آن “فهرستی از نقد و بررسی” سری که به بررسی هر یک شوالیه طلایی بازیکن تولید کنونی و چشم انداز آینده به ترتیب حروف الفبا. دوشنبه: جناح چپ Jonathan Marchessault.

پس زمینه

جاناتان Marchessault ذکر شده در 5 فوت و 9 اینچ قد بلند است — 2 اینچ کوتاه تر از هر کس دیگری در شوالیه طلایی. در عین حال او با تکبر راه رفتن و ابتکار عمل از هر کس دیگری در اتاق قفل است.

خود اعلام کرد “میمون عنکبوتی” را دوست دارد به بحث در یک بازی بزرگ است که می تواند او را لب به لب از بسیاری از هم تیمی های’ جوک. اما همان بازیکن آماده برای نبرد با او هنگامی که جن قطره.

Marchessault شاید بیش از هر کسی در خارج از Marc-Andre فلوری توابع به عنوان شوالیه’ ضربان قلب. خود را با انرژی و شور و تلاش می توانید با کشیدن هم تیمی های خود به مبارزه در یک شب خاموش.

تیم 45-11-6 زمانی که او نمره هدف (.774 نقاط درصد) و 88-69-16 (.554) هنگامی که او را نمی کند.

عملکرد

Marchessault کلی تاثیر یکسان بوده است و در سه فصل با شوالیه.

او نمرات اهداف اسکیت سخت به خوبی دفاع می کند و بهترین خود را به نگه داشتن خود و هم تیمی های خود پاسخگو باشد. او در این نمایش ها به عنوان مسئولیت خود را به عنوان یکی از تیم های برتر هدایت می کند.

“هنگامی که شما در قسمت بالا دو خط در یک تیم شما را مجبور به نشان می دهد تا هر شب” Marchessault گفت: پس از به ثمر طبیعی hat trick برابر نیوجرسی در ماه دسامبر. “شما باید به یک فرصت برای تیم خود را به پیروزی در هر شب. من می خواستم به آن است. من همیشه دریافت نتایج است که من می خواهم اما من همیشه تلاش من برای کمک به تیم من برنده شوید.”

این هیچ جای تعجب است که خود را مختصر midseason آسیب همزمان با یکی از شوالیه’ بدترین امتداد این فصل است. زمانی که او از دست رفته پنج بازی در ماه ژانویه با کاهش بدن بیماری این تیم پشت افتاد 3-0 چهار بار از دست داده و سه تن از آنها.

“به نظر می رسد مانند ما از دست رفته (Marchessault) واقعا بد” آن مربی جرارد گالانت گفت: پس از یک بی توجه 3-0 دست دادن به Columbus گذشته از آن شکست.

Marchessault ادامه داد: برای انجام کارهای مشابه از شوالیه جایگزین گالانت که مربی او در فلوریدا, با پیت Condoleo. او در تلاش است که همیشه سازگار و حتی به عنوان اهداف می آیند و بروید.

آینده

آن را بسیار آسان می دانید چه انتظار از Marchessault در این نقطه است.

او به ثمر رساند در مورد 0.70 امتیاز در هر بازی سه چهار سال گذشته (حرفه ای-بهترین 2017-18 از مطالعه حذف شدند) در حالی که ارائه انرژی feistiness و ميانگين backcheck. او 17:20 در هر بازی تحت گالانت و بازی 17:10 با Condoleo به عنوان مربی.

Marchessault, 29, باید برای فشار هم تیمی های خود برای سال های آینده به عنوان او را تحت قرارداد از طریق 2023-24 فصل در 5 میلیون دلار سالانه کلاه رسید.

تماس با بن Gotz در [email protected] Follow @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>