شوالیه طلایی فهرستی نقد و بررسی: Brayden McNabb

نقد و بررسی-مجله ارائه آن “فهرستی از نقد و بررسی” سری که به بررسی هر یک شوالیه طلایی بازیکن را تولید و چشم انداز به ترتیب حروف الفبا. چهار شنبه: Defenseman Brayden McNabb.

پس زمینه

Brayden McNabb این بازی درست مانند وانت او درایوهای.

او قابل اعتماد است. او از دست رفته هفت بازی در سه فصل با شوالیه طلایی.

او دشوار است. او یکی از NHL برتر هیپ-چک هنرمندان. او هرگز ترس به مخلوط آن را در مقابل خود net.

و او حاضر به انجام این خر خر کردن کار در حالی که shinier, flashier بازیکنان توجه همه را گرفتن. McNabb ندرت برجسته در یک شوالیه برجسته حلقه. اما او را به انجام بسیاری از کار به این نقش ممکن است.

به عنوان یک نتیجه McNabb یکی از شوالیه قهرمانان گمنام. او انجام نگرفته defenseman که نشان می دهد تا نقش سخت دستگیره سختی تکالیف و خوشبختانه cedes ویژه به هم تیمی های خود. بهترین بازی های هستند که در آن او می رود خود خسته شده اید.

هیچ کدام از آن تغییر کرده است در این فصل است.

“ما عاشق داشتن او در خارج وجود دارد” سابق شوالیه مربی جرارد گالانت گفت: در ماه ژانویه است. “او باور نکردنی در ما مجازات کشتن و او نقش مقابل بازیکنان هر شب. ما همین حالا صحبت های زیادی در مورد او, اما او کار خود را کاملا.”

عملکرد

McNabb محوری شد به یک آشنا نقش این فصل: shutdown defenseman.

او و شریک Nate اشمیت بودند که اغلب وظیفه با کاهش مخالفت خطوط بالا. این نقش دو خوب انجام شده. McNabb شات تلاش در صد (52.87) به ثمر رساند شانس درصد (53.59) و پر خطر احتمال درصد (55.13) نشان شوالیه کنترل جن بیشتر از زمانی که او بر روی یخ در پنج در پنج است.

با توجه به سختی خود را matchups بودند که قابل توجه است. اشمیت اعتبارات McNabb برای ساخت این ممکن است.

“او آزاد کردن مقدار زیادی از اتاق را برای بسیاری از بچه ها به من, به طور خاص, بنابراین من واقعا درک که” اشمیت گفت: در ماه ژانویه است. “شما فقط باید خیلی ایمان در او به نقطه ای که در آن زمانی که جن است که در کنار او من می توانید شروع به دنبال کردن و تلاش برای پیدا کردن بچه های دیگر در آینده به این منطقه داشتن نیست که نگران باشید زیرا من می دانم که او مانند یک چوب خوب و بلوک های بسیاری از عکس های.”

McNabb رتبه دوم در این تیم در مجازات کشتن زمان در پشت Deryk Engelland. خود را بلند کردن اجسام سنگین باعث می شود زندگی از هم تیمی های خود را آسان تر و آن را به یک دلیل کلیدی برای شوالیه’ موفقیت است.

آینده

McNabb نقش نباید تغییر در هر زمان به زودی.

29 سال است که تحت قرارداد برای دو فصل در یک منطقی $2.5 میلیون کلاه سالانه رسید. این بدان معناست که او و اشمیت می توانید در ادامه به خاموش کردن جفت برای آینده قابل پیش بینی به defenseman درخت روغن قلم تئودور ساده تر ترکیب هیرو به بهره برداری ادبانه.

McNabb البته هیچ مشکلی با آن.

“این یک بازی سرگرم کننده نقش را برای من و یک چالش برای مطمئن شوید که او گفت:” در ماه ژانویه است. “من دوست دارم بازی در برابر تیم های دیگر بازیکنان بالا است. آن را سرگرم کننده برای اشمیت و I. ما می دانیم که ما خوب کار کرد. برخی از شب ها بیشتر به چالش کشیدن از دیگران است, اما این یک بخش از کار است. من هرگز مراقبت اگر من نمی تواند هر گونه اعتبار است.”

تماس با بن Gotz در [email protected] Follow @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net