شوالیه طلایی’ اخیر 8-بازی برنده خط خط با شماره

طلایی شوالیه نیست لزوما سزاوار 4-1 scoreline به پایان رسید که فصل طولانی هشت بازی برنده خط خط پنج شنبه.

افسوس که چنین زندگی است و از جمله هاکی است.

شوالیه شروع کند, Los Angeles Kings goaltender کال پترسن فوق العاده بود و وگاس در بر داشت خود را در پایان از دست دادن چیزهایی که برای اولین بار پس از فوریه. 11. در نتیجه به پایان رسید دوم هشت بازی برنده خط خط در تاریخ حق رای دادن.

قبل از آن می شود از دست رفته در آینه دید عقب در اینجا نگاهی به شوالیه’ خط با شماره های:

3 — Goaltenders استفاده می شود

25 — اسکیت بازان استفاده می شود

4 — معاملات consummated

7 — بازیکنان یاد می آورد از لیگ هاکی آمریکا

33 — گل به ثمر رساند

20 — اهداف مجاز

277-184-65 — زمان رکورد شکست مخالفان

.552 — شوالیه امتیاز در صد قبل از رگه (17th, NHL)

.597 — شوالیه امتیاز در صد بعد از خط (10)

دو شماره مهم هستند.

شوالیه آغاز کرد و این پیروزی در جایگاه چهارم در اقیانوس آرام بخش به پایان رسید و در اولین. آنها رفت و از یک تیم مبارزه برای یک نقطه حذفی به یک مبارزه برای صفحه اصلی-یخ استفاده در دو دور اول.

شوالیه واقعی نشان داد بهبود در آن کشش و چند حرکت برای تقویت فهرست خود را. گام بعدی این است که حفظ این پیشرفت بیش از خود باقی مانده 15 به طور منظم فصل بازی.

این خط نشان شوالیه بالقوه است. آن را بر روی آنها برای تحقق بخشیدن به آن استراحت از راه است.

“این نا امید کننده است زمانی که شما از دست دادن” مربی پیت Condoleo گفت. “من فکر می کنم ما شده ایم در یک اجرای خوب در اینجا.”

Roy می درخشد

یک نقطه روشن و واضح برای شوالیه در روز یکشنبه بود rookie به جلو Nicolas روی.

او تا به حال دو عکس و سه بازدید در یک عملکرد قابل توجهی. او پاداش خود را پر انرژی بازی در دوره سوم. Condoleo نقل مکان کرد و او را از خط سوم به دوم و او را به حال بازی با جناح چپ Max Pacioretty و مرکز ویلیام Karlsson.

“او ممکن است ما بهترین بازیکن امشب” Condoleo گفت. “من می دانم که من آرزو می کنم من می خواهم که بدست او وجود دارد کمی بیشتر نقل مکان کرد او تا پیش از آن. من فکر کردم شما می دانید که هر زمان که او پا بر روی یخ او تا به حال برخی از خوب پرش. او غرایز تهاجمی. او را جامد دفاعی. او همه کاره است ، شما می توانید او را در مجازات کشتن. من فکر می کنم او بازی قدرت بالقوه این که آیا آن را در حال حاضر و یا در پایین جاده. او یک بازیکن خوب است.”

در حال اجرا تا ساعت شات

شوالیه تا به حال 88 شات تلاش یکشنبه برده و برای خود دوم-بالاترین مجموع این فصل است. آنها مجاز 30 شات تلاش بدترین آنها داده ام تا این سال است.

این تیم را بسیار آرامش در آنجا که پادشاهان اولیه 2-0 منجر اریب اعداد.

“من می دانم که این عکس نوع کج وجود دارد اما آنها تا به حال خوب به نظر می رسد و آنها را نگه داشته و همه چیز را به خارج و ما نمی که” مرکز پل Stastny گفت. “هنگامی که آنها را رهبری می خواهم که آن را سخت به عقب بر گردیم در این بازی به دلیل آنها با قرار دادن یک دیوار و آنها محافظت از دروازه بان و حفظ آن, دوم, سوم, احتمال به دور است.”

تماس با بن Gotz در [email protected] Follow @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im