شوالیه طلایی باز 5-بازی سفر دانستن هر نقطه بحرانی

برای حدود 10 دقیقه در پایان روز پنجشنبه تمرین در شهر ملی در عرصه شوالیه طلایی شبیه سازی شده 3-در-3 اضافه کاری.

با امتیاز تبدیل شدن به یک ارزش کالا در فینال چهار هفته از فصل به طور منظم مربی پیت Condoleo است که به دنبال هر لبه او می تواند پیدا کنید.

“ما در حال کار در, و ما در مورد آن صحبت کردیم امروز قبل از ما کار می کرد 3-در-3 اضافه کاری وجود دارد که برای رفتن به برخی از نقاط بحرانی در جدول, و ما در حال رفتن به در این وضعیت در اینجا بیش از گذشته (14) بازی ها” Condoleo گفت. “ما باید به آماده شدن برای آن است.”

شوالیه (37-23-8, 82 امتیاز) سوار بر یک انتقادی پنج بازی سفر جاده ای آغاز می شود که روز شنبه در وینیپگ و امکانات بالقوه در دور اول حذفی مخالفان در هر توقف.

Condoleo گفت: دروازه بان Marc-Andre فلوری شروع خواهد شد در زنگ MTS محل در برابر جتز.

این بازی توسط یک بازگشت به عقب در برابر کلگری و ادمونتون که ازمایش کرده شوالیه توسط دو نقطه در اقیانوس آرام بخش ورود و پنج بازی در شیکاگو است.

این سفر نتیجه با بازی در وحشی-کارت مدعی مینه سوتا و کلرادو است.

“شما هرگز نمی خواهید به ترک آن در هر کس دیگری را دست پایین آمدن کشش” شوالیه defenseman درخت روغن قلم تئودور گفت. “هنگامی که شما بازی بخشی از مخالفان کسانی هستند که چهار نقطه بازی. هنگامی که ما به کلگری زمانی که ما به ادمونتون, کسانی که بازی بزرگ تا آنجا که به رده بندی برود. کسانی که تیم های که در حال تلاش برای ابتدا و پنجه و گرفتن.”

شوالیه بازی 10 نهایی خود را 14 بازی در جاده ها که در آن آنها 15-12-4. پس از تلاش برای سازگاری در طول چهار ماه اول فصل دور از خانه, شوالیه 4-2 پس از این همه ستاره.

یکی از آن زیان بود که در خلیج تمپا هنگامی که شوالیه حال قاطع آماری لبه در 5 در 5 و دیگری در ایالت مینه سوتا تا حد زیادی می تواند chalked به برنامه.

آنها نمی گرفتن هر گونه وقفه در این سفر یا با هر تیم ساخت حذفی فشار.

وینیپگ 7-2-1 در آن گذشته 10 خانه بازی. کلگری برنده دو راست است و 6-3-1 در گذشته خود 10 بازی و ادمونتون انجام سه بازی برنده خط خط به بازی خود را در برابر Blackhawks.

همچنین مینه سوتا است 6-3-1 در آن گذشته 10 و کلرادو همچنان در سنت لوئیس برای اولین بار در بخش مرکزی.

“من فکر می کنم ما باید به برخی از این حرکت در جاده, اما ما همچنین کردم به یادگیری برای بازی در جاده ها در محیط خصمانه نه خواب در تخت خود را نه داشتن آخرین تغییر خط که همه چیزهای خوب,” شوالیه رو به جلو Ryan نفره گفت. “این مهم است که برای دریافت پایین در حال حاضر بنابراین شما در حال تلاش برای یادگیری در پلی آف.”

شوالیه در حال 8-8 در بازی تصمیم گرفت در وقت اضافه یا ضربات پنالتی و با تاکید بر جن در اختیار داشتن طول 3-در-3 کار پنج شنبه.

با بخش مسابقات بسیار رقابتی 3-در-3 OTs حتی مهم تر برای شوالیه پس از معامله یک دروازه بان است که شکست نخورده تمام وقت در shootouts (مالکوم Subban) برای کسی است که مسلما مبارزات (رابین Lehner).

شوالیه برندگان نه از گذشته خود 10 بازی را بازی یکی از دو کارت وحشی در دور اول از postseason باید از آنها نفع خود را بدست آورد. دوم-جایگاه تیم در اقیانوس آرام در دیدار مقام سوم را بدست آورد دان در دور اول.

پس از چهار بازی ها, شوالیه’ شماره سحر و جادو به پرچ حذفی اسکله بود 23 امتیاز.

“تیم ها در اطراف ما هیچ یک از دست دادن بازی ها” Condoleo گفت. “من فکر می کنم این خواهد بود که حق به پایان است, بنابراین شما باید به مراقبت از کسب و کار شما. برای ما تا به حال به نفع بودن در خانه در اینجا برای یک زن و شوهر هفته و در حال حاضر ما به ارمغان می آورد که بازی را به جاده ها است.”

تماس با دیوید هاردکور, کون بزرگ در [email protected] یا 702-387-5203. Follow @DavidSchoenLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im