شوالیه طلایی یکی از بزرگترین بازندگان برای NHL bettors

با کمتر از یک سوم از NHL فصل به طور منظم باقی مانده تمام چهار بخش مسابقه ، و بنابراین بخش شانس در Westgate تبلیغات.

“من هرگز دیده می شود به چهار بخش نزدیک به عنوان دور به عنوان شانس برای برنده شدن در این بخش” Westgate معاون رئیس جمهور از خطر اد Salmons گفت.

این Westgate ارائه شده است NHL بخش شانس در طول روز سه شنبه ها و جمعه ها قبل از بازی شروع می شود و در روز سه شنبه بزرگترین مورد علاقه بود 4-5.

ورود چهار بازی یک نقطه از هم جدا شده بالای دو تیم در اقیانوس آرام مرکزی و اقیانوس اطلس بخش در حالی که پایتخت led پنگوئن ها با سه امتیاز در شهرهای بزرگ را بدست آورد.

“تمپا و بوستون تقریبا یکسان هستند. واشنگتن در حال پخش است افتضاح به تازگی و پیتسبورگ است که ابتلا به آنها” گفت: Salmons. “کلرادو ابتلا به سنت لوئیس و شوالیه یکی از پنج تیم در عرض سه امتیاز اول است.

“آن باز است.”

سوار رعد و برق

این خطی رعد و برق که برنده هشت مستقیم بازی و 20 از 23 هستند 5-1 علاقه های شما برنده جام استنلی.

برونز, بلوز و بهمن هر 8-1 و پنگوئن ها و شوالیه طلایی هستند هر 10-1.

“شوالیه همیشه برای رفتن به ارزش در اینجا چون ما همیشه مسئولیت در آنها” Salmons گفت. “ما از دست دادن شش چهره ها در شوالیه اگر آنها برنده جام استنلی.”

وگاس بود که در 8-1 قبل از آن 4-0 دست دادن در مینه سوتا در روز سه شنبه به پایان رسید که یک کشش نه از 10 بازی در جاده ها است.

بزرگترین بازنده

دو سال از حذف جادویی اجرا به جام استنلی نهایی در افتتاحیه فصل شوالیه (28-22-8) شده اند یکی از بزرگترین بازندگان این فصل برای NHL bettors.

با توجه به Covers.com یک bettor که wagered $100 در وگاس در هر بازی خواهد بود $994. تنها بال قرمز (14-40-4, -$2,015 فتح کرد گرفته شد) پادشاهان (19-33-5, -$1,371) و سناتور (18-27-11, -$1,340) باید هزینه خود را حامیان بیشتر.

“Analyticswise شوالیه در حال بالا و پنج تیم در لیگ اما goaltending شده است بد” Salmons گفت. “من نفرت را به می گویند که در مورد (Marc-Andre) فلوری. او یک فن های مورد علاقه. اما او قرار داده شده است این سال است.”

فلوری گره خورده است برای 30th در NHL در اهداف-برابر متوسط (2.87) گره خورده است و برای 35 در صرفه جویی در صد (.904).

وگاس که شنبه وارد گره خورده است برای مقام سوم در اقیانوس آرام شروع می شود بسیار مهم کشش نه از 10 بازی در خانه شنبه هنگامی که آن را میزبان بلوز.

“این است که رفتن به فصل خود را در حال حاضر. آنها در حال رفتن به شروع به برنده شدن در برخی از خانه بازی ها” Salmons گفت. “آنها قطعا در یک نبرد به پلی آف.

“اما یک چیز در مورد هاکی فصل به طور منظم و برگشتی آنها نمی اضافه کنید. هنگامی که شما در هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. به خصوص اگر شوالیه بازی در خود را بدست آورد. که تا حد زیادی ساده تر از مسیر غربی به کنفرانس نهایی است.”

افزایش بهمن

Salmons گفت بهمن که برنده پنج مستقیم بازی و هشت نفر از نه نفر منجر Westgate غربی همایش رتبه بندی قدرت, به دنبال آن, بلوز, شوالیه ها و ستاره ها.

“هدف خود دیفرانسیل است (28) اهداف بالاتر نسبت به تیم بعدی در غرب است. من فکر می کنم آنها در نهایت پیشی سنت لوئیس به پیروزی بخش خود را,” او گفت:. “تنها مشکل این است که آنها یک تیم جوان. من نمی دانم اگر آنها به اندازه کافی تجربه به رفتن را از طریق سه دور پلی آف برای رفتن به جام استنلی نهایی.

“اما آنها قطعا سختی خواهد بود ،

کلرادو یکی از بالا, پول, برندگان bettors پشت نشینان رنجرز پایتخت Oilers و پنگوئن.

روند

رعد و برق در حال سوار یک 11-3-1 تحت رگه است و واشنگتن در 7-0-2 بیش از اجرا. آریزونا دهکدهای از دست داد 11 از آن گذشته 14 بازی بدون دروازه بان مجروح دارسی Kuemper دوم در لیگ در GAA (2.17) به بوستون Tuukka Rask (2.14).

شوالیه یک 36-22 بیش تحت ضبط در اولین دوره از جمله 20-8 در خانه با توجه به handicapper الکس B. اسمیت که اضافه شده که در آناهایم, لباس زیر زنانه, 16-4 اول دوره بیش از خط.

“اردک’ دفاع درهم و برهم است در زمان” گفت: اسمیت (Axsmithsports.com). “اما آنها همچنین پیدا کردن راه هایی برای نمره اولیه پس از آن خوب دسته کوچک موسیقی جاز به دنبال در هنگام بازی که زاویه.”

تماس با خبرنگار تاد دیویی در [email protected] Follow @tdewey33 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>