شوالیه طلایی’ جدید AHL تیم می تواند به نام نقره شوالیه

جزئی لیگ هاکی تیم آینده به دره لاس وگاس در فصل آینده می تواند به نام نقره شوالیه.

طلایی شوالیه پنج شنبه اعلام کرد که آن را نقل مکان سان آنتونیو آمریکا هاکی تیم لیگ به جنوب نوادا اما از ارائه جزئیات در مورد این تیم نام.

که تغییر بعد از ظهر جمعه هنگامی که شوالیه صاحب اکثریت بیل فولی خود را تایید کرد گروه ارائه یک نرم افزار تجاری برای حفظ نقره ای شوالیه نام به عنوان یک گزینه برای این تیم است.

“این درست در بالای لیست” فولی گفت.

این تیم هنوز کار بر روی نهایی نام اما فولی گفت: آن را حس می کند برای نقره شوالیه به همکاری وجود داشته باشد با شوالیه طلایی. آن را حفظ خواهد چه فولی فارغ التحصیل وست نقطه نظر شوالیه فرهنگ حفاظت از محافظت نشده.

“این نوع از یک گام منطقی است,” او گفت:, و اضافه کرد که اخبار بیشتر باید در عرض 30 روز. این تیم در حال حاضر در حال کار بر روی آرم و طرح های رنگی.

فولی همچنین تایید کرد که برنامه کوتاه مدت برای AHL تیم به بازی در Orleans Arena. با وجود گزارش هایی که از پدر و مادر و باشگاه می تواند در ساخت یک عرصه به صورت جزئی تیم لیگ در هندرسون گفت: هیچ طرح نهایی است.

این فقط تیم را در پایان آن فصل در سن آنتونیو قبل از جابجایی است. این تیم پس از آن خواهد بود مستقر خواهد شد و عمل در جامعه یخ آرنا در حال ساخت در مرکز شهر Henderson.

به نام نقره شوالیه یکی از این سه نام فولی در نظر گرفته شده برای NHL حق رای دادن. کویر شوالیه نیز در نظر گرفته شد.

یک دنباله از سوابق کشف جمعه متصل نقره شوالیه علامت تجاری برنامه با شوالیه طلایی. دلاور-بر اساس شرکت J., جین, LLC ارائه یک نرم افزار به ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر on Dec. 18 نقره ای شوالیه نام.

تشکیل پرونده می گوید این نهاد را ارائه خدمات سرگرمی,”, یعنی, هاکی روی یخ نمایشگاه.” وضعیت پر نشان می دهد که متقاضی واقعی قصد استفاده از این نام در آینده نزدیک.

سوابق نشان می دهد J., جین, LLC تشکیل شد Marjorie Nemzura که مشخصات لینک لیست خود را به عنوان معاون رئیس جمهور و دستیار مشاور عمومی در Fidelity National Financial. فولی توسط رئیس این شرکت در هیئت مدیره.

فولی گفت که او نیز در نظر گرفته شده است نام تیم بر اساس خزندگان محلی و همچنین انواع پرندگان درنده.

“شما می دانید, شاهین, شاهین,” او گفت:.

نوادا متولد شده

شوالیه مالک می گویند اگر این تیم خواهد بود صورتحساب به عنوان از نوادا لاس وگاس و یا در جایی دیگر.

“من نمی توانم بگویم فقط رتبهدهی نشده است,” او گفت:.

طلایی شوالیه’ شرکت شوالیه سیاه و سفید ورزش و سرگرمی است برای اعمال متعدد تجاری در ماه های اخیر. در میان آنها است “نوادا متولد” برای سرگرمی خدمات “یعنی حرفه ای هاکی روی یخ نمایشگاه ها; ارائه یک وب سایت شامل اطلاعات در زمینه حرفه ای هاکی روی یخ.”

این شوالیه طلایی استفاده کرده اند “وگاس به دنیا آمد” را به عنوان تیم شعار و در توییتر هشتگهای.

تماس با بلیک آپگار در [email protected] یا 702-387-5298. Follow @blakeapgar در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>