شوالیه طلایی defensemen پیوستن به جرم در برنده شدن بیش از شعله های آتش

CALGARY, Alberta — این هیچ راز است که پس از پیت Condoleo در زمان بیش از عنوان مربی شوالیه طلایی یکی از سیستم ترفند او اجرا شد فعال defensemen به عجله.

اما آنچه که دقیقا می کند که نگاه مانند?

این:

نیک هولدن هدف در اولین دوره از شوالیه’ 5-3 پیروزی بر کلگری در روز یکشنبه در Scotiabank Saddledome یک کتاب درسی مثال اضافه شده تاکید بر defensemen پیوستن به بازی.

“من فکر می کردم ما (defensemen) بودند بزرگ” Condoleo گفت. “(هولدن) و هدف این بود که یک هدف بزرگ برای ما است. من فکر (الک) مارتینز به طور مستمر ایجاد جرم پریدن. ما در حال درخواست بچه ها برای حمله به پنج مرد واحد و من فکر می کنم ما defensemen همه خرید به آن است.”

اگر هولدن هدف تا به حال یک نگاه آشنا مکرر بازدید کنندگان از شهر عرصه ملی است که آن را از نزدیک شبیه خط سراسیمه آنها را در عمل تحت Condoleo.

هولدن برگرفته کمپرسی-در شعله های آتش و در زمان ضربه از Mikael Backlund اما قادر به ترک جن برای دفاع شریک ژاک Whitecloud که سپس رنده آن را جلوتر به چندلر استفنسون در امتداد جناح راست تخته.

استفنسون آغاز شده عجله هنگامی که او با آرامش برگزار شد و جن و اجتناب شعله های آتش’ forecheck قبل از بانکداری یک پاس کردن دیوار به برندن Pirri در خط قرمز است.

در ضمن هولدن دیدم باز شد و چپ بدون کنترل از طریق خنثی منطقه پیشرو به فرد-مرد راش. Pirri تحت فشار قرار دادند جن آینده به نیک عموزاده به ایجاد یک 2-در-1 و هولدن مرتب کردن خوراک برای خود هدف ششم و 2-0 منجر شود.

تحت Condoleo شوالیه defensemen هستند به طور متوسط 2.38 امتیاز در هر بازی (50 امتیاز در 21 بازی) تا از 1.6 در هر بازی با جرارد گالانت (80 امتیاز در 49 بازی).

“من فکر می کنم این چیزی است که ما متمرکز بر این است که مطمئن شوید که ما درگیر” هولدن گفت. “در NHL در حال حاضر, شما باید مطمئن شوید که خود را (defensemen) در حال ارائه برخی از جرم. امشب برای ما قادر به نمره یک زن و شوهر اهداف بزرگ بود.”

شوالیه’ defensemen به پایان رسید و با چهار امتیاز در برابر کلگری رهبری یک هدف و کمک از هولدن که در مقابل پدر و مادر و خواهر و دو فرزند او.

Defenseman درخت روغن قلم تئودور گل برنده با 1:10 باقی مانده است. در حالی که بازی نمی آیند عجله تئودور تحت فشار قرار دادند تا به نیمه چپ-دیوار هنگامی که او از کار اخراج یک شات است که منحرف کردن چوب از کلگری اندرو Mangiapane.

سرعت رایت

Defenseman Nate اشمیت ساخته شده یک کلید بازی در اواخر دوره اول زمانی که او reeled جانی Gaudreau کینگ و کمک به جلوگیری از یک هدف بالقوه.

اشمیت به نظر می رسد گرفتار یخ و دور برگشت به گرفتن شعله های آتش’ دومین گلزن برجسته که تا به حال حدود 10 پا شروع به سر از طریق منطقه بی طرف.

Gaudreau بود قادر به گرفتن یک شات به عنوان اشمیت کردم فقط به اندازه کافی از چوب خود را و اجتناب از مجازات است.

“Nate و (Brayden McNabb) انجام یک کار بزرگ بر او تمام شب” Condoleo گفت. “ما نمی به او زمان و فضا است. آن را فقط آنها را به تنهایی اما او یک مرد تا زمانی که شما می آیند در اینجا شما باید مطمئن شوید که شما آگاه هستیم و من فکر کردم ما محدود خود را لمس و زمان خود است.”

کردنی

“هیچ راهی وجود دارد که او در حال عبور است که یکی بیش از. اما خوشحالم. او حمل شده است که در اطراف بر روی پشت خود را کمی. آن را به خوبی برای او بیش از حد. او تا به حال یک تن از شانس بنابراین آن را به خوبی برای او برای به دست آوردن یک. امیدوارم آن را منفجر کن.” — Condoleo در Jonathan Marchessault خالی, خالص, هدف, خود را برای اولین بار در 11 بازی

“ما در مورد داشتن یک شروع خوب و بدیهی است که ما انجام دادیم. این بازی می توانست در طول راه قبل از آن. برخی از فرصت های از دست رفته. من فکر (شعله دروازه بان دیوید) Rittich ساخته شده برخی از خوب موجب صرفه جویی در. … من واقعا در یک بازی یا, اما آن را یک دو نقطه است. نگاهی به آنها و حرکت بر روی یک بعدی.” — رابین Lehner

یخ تراشه

— شوالیه شد 0-for-1 در مجازات کشتن و اجازه داده اند یک هدف سه بار متوالی آنها کوتاه دست.

— ویلیام Karlsson به پایان رسید و با دو پاس گل دوم خود را با چند بازی در سه نقطه گردش.

— حداکثر Pacioretty هدف این بود که خود را در 66 نقطه یکی خجالتی و کار خود را بالا مجموعه در 2014-15 (37-30-67 در 80 بازی) و همسان در 2016-17 (35-32-67 در 81 بازی).

— اجتناب از اضافه کاری برابر کلگری شوالیه خود را برداشت 30th مقررات برنده یکی کمتر از ادمونتون. مقررات برنده اولین tiebreaker برای کسب مقام اول در بخش.

تماس با دیوید هاردکور, کون بزرگ در [email protected] یا 702-387-5203. Follow @DavidSchoenLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de