شوالیه طلایی گوینده سر Instagram سری کنسرت

ما معمولا ببینید وین “Big D” دنیلسون در عمل در وگاس شوالیه طلایی بازی در T-موبایل آرنا. در نقش خود به عنوان در عرصه گوینده او نقش به جمعیت بیش از 18,000.

به طور معمول, آنها در حال رفتن آجیل. و از پس او است.

یک شخصیت محبوب در KWNR 95.5 FM گاو نر بزرگ D دهکدهای کوچک شده برای یک زمان. او با استفاده از گسترده خود را iHeartMedia, شبکه و هماهنگی مهارت ها به سر تا “قرنطینه و Unplugged” زندگی می کنند-عملکرد سری در @955theBull Instagram خوراک زندگی می کنند.

این مجموعه راه اندازی شد مارس 17 با افزایش هنرمند Payton Smith, cotinuing با Tenille Townes در روز پنج شنبه و براندون وضع در روز دوشنبه. بزرگترین “دریافت” هنوز راسل Dickersonاست پنج شنبه. تمام اجراهای هستند در 7 p. m., ارسال, زندگی می کنند, برای مشاهده در دسترس است 24 ساعت قبل از اضمحلال برای همیشه لطفا برای. هنرمندان پست خود به خود IG تغذیه همراه با 95.5 صفحه می توانید نظرات از پیروان جریان است.”

“مردم هیجان زده در مورد آن چرا که بخشی از این کنسرت تجربه است که با داشتن یک زمان و تاریخ به نگاه به جلو به این نوع افراد می دهد که” دنیلسون روز دوشنبه گفت:. “آن را نیز به مردم بهانه ای برای دیدن کسی که آنها هرگز شنیده و یا شاید شنیده از یک یا دو بار که آنها لزوما نمی بروید ببینید در یک کنسرت.”

Dickerson سفر کرده است به عنوان حمایت عمل برای Thomas Rhett, Lady Antebellum و Billy Currington. دنیلسون مشغول به روز رسانی لیست هفتگی با هنرمندان است که برجسته شده در گاو.

‘آن را به من می دهد یک فرصت برای تمرکز بر کار تمام وقت من به جای فریاد در داخل T-موبایل آرنا به نگه داشتن مردم سرگرم” دنیلسون گفت. “هدف ما این است که به یک خروجی برای مردم و خدمت به شهر ما. این به ما می دهد یک فرصت برای آتش تا حواس ما را و می آیند تا با سرگرمی های شما به طور معمول نمی خواهد که فکر می کردم. یک ماه پیش این ممکن است صدا احمق به عنوان جهنم است. اما ما نیاز به حواس او را پرت در حال حاضر.”

دلفین ها برنده

با وجود رفت و آمد مکرر در حال بسته سراب کارکنان است که رسیدگی به حیوانات در Siegfried & Roy راز باغ و زیستگاه دلفین. این جاذبه است که باز در سال 1990 به چند شیرها و ببرها و پلنگ و دلفین آموزش دیده. زیستگاه باقی می ماند بسته شده است.

ایستگاه در ‘صفحه اصلی’ در FB

ایستگاه قمار’ مداوم “در خانه” جلسات نقد سولیست خواننده/نوازنده ریک دوآرته در 4 p. m. روز شنبه و ری Allaire سنگ-پوشش گروه ققنوس و قایق بادبانی-گروه راک Windjammers در 4 بعد از ظهر جمعه. دوشنبه آن برایان پولاک آبی String Theory. دیرین وگاس faves Franky Perez از کثیف و حقیقت; و مایکل جانسون نیز از Windjammers لگد کردن سری هفته گذشته است.

“در خانه” به دنبال یک شنبه-چهار شنبه-جمعه برنامه.

“آنچه من می خواهم برای دیدن است برای این کار به رشد و گسترش” ایستگاه کازینو, سرگرمی, مدیر Candace Davis-مارتین می گوید. “ما می خواهیم به نگه داشتن موسیقی ما وجود دارد خارج وجود دارد, ویترین, ما استعداد های محلی و برگ ریزان برخی از نور در طول روز است.”

توییتر سوال در توییتر

سیاه کوه موسسه است که مصرف آن رویداد “چه خواهد توییتر انجام دهید ؟” میزبانی BMI برشی همکار کریستن Arnett و نویسنده مورگان پارکر به یک پلت فرم مناسب — توییتر. قبلا برنامه ریزی شده مانند رویداد برای مجموعه 7 p. m. روز شنبه در @BlackMtnINst صفحه توییتر با #bmiconvos برچسب.

به عنوان انتشار اخبار اعلام رویداد یادداشت ها بحث خواهد شد مرکز در Arnett و پارکر توییتر شیوه های خود را آنلاین personas این محدوده 240-شخصیت پست و “عمل اخلال آنلاین سر و صدا.” توییتر در حال رشد به دنبال آوردن به زندگی شیلا Heti را در ستون “چه خواهد توییتر انجام دهید ؟” از مؤمن مجله به زندگی است.

Dancin’ در خیابان

“فانتزی” در اقصر خواننده Lorena خطر گرفته شده به خیابان ها به صورت واقعی در طول coronavirus را بترساند. او و شوهرش, Ray جان Narbaitzرا آغاز کرده اند یک سری از رقص در خیابان های فیلم ها. اولین نوشته شده بود بعد از ظهر دوشنبه در خطر است Facebook صفحه.

فرمت ساده است: Lorena دعوت همسایگان به رقص با او را برای حدود 20 دقیقه به عنوان ری Jon نقش DJ. “Uptown Funk,” “نمی تواند به توقف احساس!” و requisitely, “رقص در خیابان” را در لیست مجموعه. قاعده این است که برای اقامت حداقل شش فوت دور از شرکای خود را.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im