GoDaddy به نظر می رسد به تجمع بنیانگذاران کسب و کار های کوچک را از طریق بار سخت

بینش کلیدی:

  • کنید GoDaddy را تیم بازاریابی شروع مکالمات اولیه دیده می شود coronavirus آمار سیاتل.
  • یک چشم انداز مثبت در جستجوهای گوگل برای کسب و کار تاسیس مشاوره کمک به متقاعد کردن GoDaddy زمان درست بود.

در حالی که چشم انداز برای صاحبان کسب و کار کوچک ممکن است به نظر می رسد تاریک و دلگیر در حال حاضر بسیاری از شرکت ها آغاز شده است که در همین dire straits در ادامه برای تبدیل شدن به موفق.

که پیام جدید GoDaddy آگهی است که به دنبال تجمع آینده نگر بنیانگذاران در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث شده است تا هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور به شاتر.

آگهی ویژگی های تصاویر از کارآفرینان مانند توماس ادیسون; ویلیام هارلی و آرتور دیویدسون, که خود را تاسیس eponymous موتور سیکلت شرکت در اوایل 1900s رکود اقتصادی; خانم: C. J. Walker یکی از اولین آمریکایی آفریقایی میلیونرهای که آغاز شده و مو مراقبت از کسب و کار در طول همان رکود و جان D’Angelico که شروع به فروش گیتار در بحبوحه رکود بزرگ.

پراکنده بین آنها صحنه های از بحران مالی پس از آن فیلم های سهام از مدرن تر صاحبان کسب و کار کوچک.

GoDaddy CMO فرا هوارد که مستقر در سیاتل همراه با خیلی از تیم خلاق گفت: او شروع به بحث در مورد چگونه وب میزبان ممکن است آن را پشتیبانی مشتریان کسب و کار کوچک در ماه فوریه زمانی که زندگی در آن کانون Covid-19 به آنها یک پیش نمایش از آنچه در مورد سبقت گرفتن از بقیه کشور است.

اصل قضیه بود ساده کمپین برقراری ارتباط به مشتریان کسب و کار کوچک چگونه آنها ممکن است باز بماند عملا در میان مستندات. اما هوارد گفت که به سرعت تکامل یافته و به گسترده تر پیام در مورد انعطاف پذیری بیشتر و اساسی کمک های اولیه تلاش برای مطابقت با.

“این بسیار به سرعت منتقل شده به ابتکار گسترده تر را با هم ارائه می دهد و ابزار و خدمات و جامعه به مراتب بیشتر از فقط GoDaddy خودمان” هوارد گفت. “ما ایجاد شده باز ما ایستاده و ما شروع به پافشاریای رسیدن به همکاران برای کمک به کسب و کار کوچک.”

اين تلاش ها شامل وب سایت های سه ماه از دسترسی به بازاریابی اجتماعی و ابزار و تخفیف ویژه برای سازمان های غیر انتفاعی معلمان و دانش آموزان و همچنین به عنوان لینک کلیک کنید برای جمع آوری اعانه و معاملات از شرکای مختلف.

به عنوان واقعی نقطه هوارد و تیم او می دانست که از گرفتن بروید که در مقیاس کامل تولید خواهد بود از این سوال. اما که نمی روند کشمکش محتوا با هم بیش از زوم تماس بسیار آسان تر—چالش ها شامل “همه چیز از دونالد ساترلند انجام voiceover از خانه خود را به نیاز به پیدا کردن و جمع آوری موجود در دارایی های خلاق در راه های که در آن آنها متناسب با هم یکپارچه است.”

“این قطعا زمان زیادی ابتکار و خلاقیت بیشتر از یک خواهد بود که تا کنون انتظار می رود,” او گفت:.

دیگر تکنولوژی سیستم عامل شروع به نوبه خود چشم خود را به مشتریان کسب و کار کوچک به عنوان به خوبی. Facebook همکاری با کسب و کار کوچک میزگرد این هفته به انتشار گزارش بررسی وضعیت کسب و کارهای کوچک در لحظه—پیش آگهی: بزرگ نیست—در حالی که Vimeo به تازگی اعلام کرد کمک های مالی برای فیلمسازان به ویژه داستان کسب و کار کوچک و انعطاف پذیری است.

GoDaddy شده است در بیشتر ارتباطات ثابت از همیشه با مشتریان خود با توجه به هوارد و تیم بازاریابی شروع به احساس می کنید که به تازگی از زمان درست بود به صورت خاص این پیام بر اساس شاخص های چنین به عنوان یک چشم انداز مثبت در جستجوهای گوگل برای کسب و کار تاسیس مشاوره.

“ما پیام واقعا به رنگی چگونه آنها احساس” هوارد گفت. “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که قبل از ما نقل مکان کرد و به فضای … مشتریان شد و در واقع آماده شدن برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im